Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Lirim Jakupi arrestohet :S

Shko poshtė 
AutoriMesazh
shqipdon
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 42
Age : 34
Vendi : Fush Kosove
Registration date : 01/09/2010

MesazhTitulli: Lirim Jakupi arrestohet :S   Mon Sep 06, 2010 2:52 pm

Policia e Kosovės ka arrestuar Lirim Jakupin, i arratisur tre vjet mė parė nga burgu i Dubravės. Arrestimi i tij ėshtė bėrė jo larg qendrės sė Prishtinės, nė rrugėn “Bajram Bahtiri”.

Nė njė komunikatė tė policisė thuhet se aksioni ėshtė ndėrmarrė nga departamenti kundėr Krimit tė Organizuar i PK-sė, i pėrkrahur edhe nga Njėsiti Special Intervenues.

“Gjatė kontrollit tė realizuar, policia ka gjetur dhe ka konfiskuar dy granata dore, njė armė automatike AK-47, me katėr karikatorė, si dhe dy revole tė tipit TT”, njoftoi KD.

Me urdhėr tė prokurorit, tė dyshuarit i ėshtė caktuar masa e ndalimit policor pėr 48 orė, deri nė vazhdimin e procedurave tė tjera gjyqėsore.

Lirim Jakupi ėshtė nė mesin e shtatė personave, tė cilėt kishin arritur tė arratiseshin nga burgu i Dubravės mė 18 gusht tė vitit 2007. Lirim Jakupi, lindur mė 1979 nga Gjilani, akuzohet pėr veprėn penale tė rrėmbimit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 57
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: Lirim Jakupi arrestohet :S   Mon Sep 06, 2010 10:19 pm

Ky njeri qe luftoi kuinder forcave maqedonase
me keq ardhje keto brgosje jane politike..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: Lirim Jakupi arrestohet :S   Tue Sep 07, 2010 3:25 pm

shum keq.po arrestohen luftetaret e lirise..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 48
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

MesazhTitulli: Re: Lirim Jakupi arrestohet :S   Wed Sep 08, 2010 12:19 am

Arrestohen nga friga se mos po ju dalin dollaverat nė fush .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shqipdon
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 42
Age : 34
Vendi : Fush Kosove
Registration date : 01/09/2010

MesazhTitulli: Re: Lirim Jakupi arrestohet :S   Wed Sep 08, 2010 12:41 am

Lirim jakupi asht atdhetar i madh i Kombit.Asht nje nder heronjet e Gajll ,duhet te Lirohet sa ma shpejt sepse ka dhen nje Kontribut te Lart Gjat Lftes ne trojet shqiptare .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: Lirim Jakupi arrestohet :S   Wed Sep 08, 2010 10:37 am

Ky ja di dallaveret Ali Ahmetit dhe Toneve ne Kosove....
Per ate edhe e burgosin..
#Duhet lirue ky atdhetare idhe hero i Gjalle.
Duhet populli kete te mbrojne e jo politikanet me prejardhje udbashe komuniste..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Lirim Jakupi arrestohet :S   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Lirim Jakupi arrestohet :S
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt-
Kėrce tek: