Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kanceri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 48
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

MesazhTitulli: Kanceri   Tue Aug 17, 2010 10:06 pm

Kanceri esshte nje semundje e rende dhe e pasherueshme .Dhe dihet boterisht se i sulmon te gjitha organet e trupit dhe vete trungun e trupit ne menyra te ndryshme .Por eshte nje e vertete e madhe se ne historine e njerezimit dhe mjekesise kanceri nuk e ka sulmuar kurre organin e zemres .prandaj mendoj qe zemra duhet te behet objekt studimi ne te ardhmen se per cfare arsye nuk atakohet nga kanceri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
arbermurati
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 2
Age : 25
Vendi : Prishtine
Registration date : 22/07/2013

MesazhTitulli: Re: Kanceri   Mon Jul 22, 2013 1:55 pm

Njė ilaē qė kuron kancerin dhe jo vetėm atė por edhe njė varg sėmundjesh tė tjera, pa bujė, por plot efekt pozitiv dhe pa asnjė efekt anėsor dhe 100% natyral pa asnje permbajtje artificiale,eco dhe organik,jane te pakten 15 te semure qe jane sheruar plotesisht shumica e tyre vetem per nje muaj perdorim,nder tyre edhe me shume gjendje te rende te cilet sot vazhdojne jeten normale

Nuk ka semundje qe nuk ka sherim !

Kontaktoni :
+377 45 527 564
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kanceri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shėndeti-
Kėrce tek: