Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 POEZI

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
rrebelja
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 2960
Registration date : 06/10/2007

MesazhTitulli: Re: POEZI   Fri Dec 07, 2007 11:06 pm

oooo linid bukurosh te lumt vertet i lexova keto poezi te bukura qe krijuara aq mir nga ti vetem vazhdo edhe suksese edhe na shkruaj me shpejt se na ka marr malli per poezit e tua eee mos harro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
besa-bese
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm


Female
Numri i postimeve : 1178
Registration date : 27/10/2007

MesazhTitulli: Re: POEZI   Sat Dec 08, 2007 1:24 am

po e vereja nen lekurė njė terqethje!!!
kete e solli arlindi bashke me vargjet e tija qe me preku thelle ne brendesi te shpirtit, po i perseris fjalet e te madhit Adem Berisha, tė bekoftė Zoti o Arlind se po rritesh e pjekesh para kohes.

te lumte dhe te pershendes shumėėėėėėØØeØØeeėeØØeėeØØ

alien
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NetSerseri
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 75
Age : 30
Vendi : Rahovec/Prishtinė
Profesioni/Hobi : Studnet
Registration date : 14/12/2007

MesazhTitulli: Re: POEZI   Sun Dec 16, 2007 6:06 am

Tė lumtė Arlind me tė vėrtetė shumė bukur dhe shum reale nė Kosovė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
**Embelsira**
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 2909
Age : 29
Vendi : Kosove
Registration date : 08/12/2007

MesazhTitulli: Re: POEZI   Sun Dec 30, 2007 8:33 pm

Brravooooo lindi ,te pergezoj per keto poezi kaq te bukura,edhe nje gje me pelqeu se ishin poezi reale spese kjo eshte aktuale ne kosove suksese lindiiiiiiiiiiiii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Euridika
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm


Female
Numri i postimeve : 1408
Vendi : Kosovė
Registration date : 11/11/2007

MesazhTitulli: Re: POEZI   Mon Dec 31, 2007 4:09 am

Pergezimet e mija per Arlindin.
Me pelqyen shume poezite ,menyra e thurjes ,
aktualiteti qe bartin keto poezi .Qka me beri pershtypje shume te madhe eshte edhe fjalori i pasur qe ka ne poezite e Arlindit.Aty shihet qarte se Arlindi ka njohuri shume te medha per moshen qe ka .Arlindit i uroj nga zemra suksese ne te ardhmen dhe te vazhdoj te jete keshtu i menēur si eshte .

Lum Ti Baca Adem qe e ke nip
por lum edhe ky forum i madh qe ka Arlindin e Madh

Poezin "nuk jam Lypėse, jam nėnė dėshmori" ...nuk mund ta largoj nga mendja ..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Arlind
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 19
Registration date : 07/10/2007

MesazhTitulli: Re: POEZI   Fri Apr 11, 2008 10:16 pm

Ik mor shkja ...

Ra nje shi e vendin lau
ē’pati slavi qe na shau?!…
kerkon te na uli pjacen
shkja o shkja te dhjefsha rracen!…

po neve jemi ktu
me te vjeter dhe nga ju
dhe se cajme trapin ma
kur na shan nje shkja...

shkja o shkja o kryehorr
e ndjen veten superior
ke harruar historine
Adem Jasharin dhe Rinine!…

lih or lih duke belbezuar
po historia eshte shkruar
se neve jemi ketu
me te vjeter dhe nga ju
ndaj mos lihni,hingellini
se ca borxhe na i kini...

historia e vertete
s’eshte vetem dhjete vjete
para se te nisim grushtin
mos harroni 17 Shkurtin...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bukla
Anėtar i ri
Anėtar i ri


Numri i postimeve : 103
Registration date : 06/04/2008

MesazhTitulli: Re: POEZI   Fri Apr 11, 2008 10:44 pm

U bėfsh si Rexhep Hoxha !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: POEZI   Sat Apr 12, 2008 1:42 am

Arlind, ti ėshte i mire nė tė shkruaj poezi. Njė poezi e bukur. suksese cheers cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: POEZI   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
POEZI
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Arti dhe kultura :: Gjuha dhe Letėrsia Shqiptare-
Kėrce tek: