Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Sa eshte e drejt?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Sa eshte e drejt? Empty
MesazhTitulli: Sa eshte e drejt?   Sa eshte e drejt? EmptyMon Aug 09, 2010 10:03 pm

Si do te vepronit nese
dikush do tju perdorte per qellime te tij? Nese do ta zbulonit kete klan
cfar do te benit me te? do ta falnit apo do te ndiheshit teper te fyer?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Arianiti
Fillestar/e
Fillestar/e
Arianiti

Male
Numri i postimeve : 56
Age : 43
Vendi : Kumanove
Registration date : 07/07/2010

Sa eshte e drejt? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa eshte e drejt?   Sa eshte e drejt? EmptyWed Sep 01, 2010 8:41 pm

Heren e pare do t'ia falja por perseritjen e gabimit kurre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Sa eshte e drejt? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa eshte e drejt?   Sa eshte e drejt? EmptySat Sep 18, 2010 3:46 pm

Cito :
Heren e pare do t'ia falja por perseritjen e gabimit kurre

Po duhet mendu nje gje se aji apo ajo se ben gabim nje her ben edhe shum her tjera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Sa eshte e drejt? Empty
MesazhTitulli: Re: Sa eshte e drejt?   Sa eshte e drejt? Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sa eshte e drejt?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: