Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Per ata qe duan tingujt e qiftelis te ndegjojn onlaj..

Shko poshtė 
AutoriMesazh
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Per ata qe duan tingujt e qiftelis te ndegjojn onlaj..   Sat Jun 19, 2010 12:20 am

http://tingalin.com/tingalin-flash
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 48
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

MesazhTitulli: Re: Per ata qe duan tingujt e qiftelis te ndegjojn onlaj..   Sat Jun 19, 2010 12:59 am

Tė lumt fiona shum mir koka pėr tu msu me i ra qiftelish super.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Per ata qe duan tingujt e qiftelis te ndegjojn onlaj..   Sat Jun 19, 2010 1:03 am

hahahha e ke ndegju nje thenje te popullit kur thot;''I ka qit pun te qifteli TIPI'' prandaj ju solla te relaksoni pak .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Per ata qe duan tingujt e qiftelis te ndegjojn onlaj..   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Per ata qe duan tingujt e qiftelis te ndegjojn onlaj..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Arti dhe kultura :: Muzikė-
Kėrce tek: