Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Policia e Kosoves (serbise) burgosi Albin Kurtin

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 57
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Policia e Kosoves (serbise) burgosi Albin Kurtin   Sat Jun 12, 2010 8:09 pm

[
Qfare dallimi ka apo kishte policia e Milloshit!
A jane te njejte..
Ja aksioni policor per arrestimin e Albin Kurtit (FOTOGALERI)Ushtrija e Arkani...

rKatėr furgona dhe rreth 40 policė tė
njėsitit special tė Policisė sė Kosovės, kanė bastisur selinė e
Vetėvendosjes dhe kanė arrestuar liderin e saj, Albin Kurti, sot me datė
12 qershor 2010. I pari qė publikoi kėtė lajm ishte portali Albeu, duke
shtuar se policia kishte pėrdorur forcė gjatė kėtij aksioni. Ja
fotografitė e kėtij aksioni
.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Policia e Kosoves (serbise) burgosi Albin Kurtin   Sat Jun 12, 2010 9:15 pm

Turp...turp ...turp...turp...turp...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Policia e Kosoves (serbise) burgosi Albin Kurtin   Sat Jun 12, 2010 9:16 pm

Ama duhete diture edhe nje gje ; se duhete te jemi me afer me levizjen vetvendosja vetem politikishe por edhe fizikisht kur e don rendi kuptohet.Si p.sh ne kete rast
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 57
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: Policia e Kosoves (serbise) burgosi Albin Kurtin   Sat Jun 12, 2010 9:20 pm

edhe une mendoje se ja tashe ja kurre duhet te gjithe ata qe e ndiejne veten shqiptare dhe kane gjak shqiptari te mbrojne Albinin nga kanibalet serbe gjak perzier nga keto kuqedra serbofile
Humbja e Albinit eshte humbja e te gjithe shqiptarise dhe historise sone.
Duhet ngrite ne kembe i vogel e i madhe dhe te debojme servilet nga keto toka arberore
Politikanet servile anishqiptare nuk kane vendin ne kosove po ne serbi..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

MesazhTitulli: Re: Policia e Kosoves (serbise) burgosi Albin Kurtin   Sat Jun 12, 2010 11:57 pm

1-E keqja eshte se arresohet lideri deshires se vertet te shqiptareve qe eshte Vetvendosje, Bashkim.

2-E mira eshte se ne kete menyre zbulohet fytyra e vertet e rregjimit antishqiptar ne Prishtine.

Bashkimi = Shpetimi

Ka ndonje qe nuk eshte i qart sot?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Policia e Kosoves (serbise) burgosi Albin Kurtin   Sun Jun 13, 2010 12:15 am

Eshte ber nje arrestim brutal.Dhe eshte turp qe nje elite e larte politike ne vendin e vete nuk mbeshtet kete levizje qe mbron lirin e te shprehurit!!!!Por behen kinse nuk shikojn asgje turp .

''Sjelljet e policive kan qen tipik sikur e policeve serb''!
dhe me erdhi jasht zakonisht keq me sjelljet e tyre me kujtuana rrethimin eTahir Mehes,Kur tregonte baba ime i ndjere qe nje pjese e madhe ishte polic shqiptar kur u rrethu kulla Tahir Mehes ..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
albin dibra
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 14
Registration date : 19/05/2008

MesazhTitulli: Re: Policia e Kosoves (serbise) burgosi Albin Kurtin   Sun Jun 13, 2010 12:25 am

nuk jan policet tan te arkanit o zotri marre a per ty se nuk ka kerkun ne bot dikush mos me ta njoft shteti ne te shko albini ne shpi te vet e ne mal te zi aty net e mbron ulqinin nuk jam kunder albinit po shteti ka ligj e ligjin duhet me eegzistu duhet mi myt stupc vet vendosjen se jan mashtrus kan than jan peticiona per qlirimtaret i shtishin me u shkru e kan dal vetvendosj e qa don ata qa lipin kush po i financon glak konjufca e thot ata qa sun e thot daut haradini aklbinin s vet kush ma ne vet vendosje po vetet gluaku
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

MesazhTitulli: Re: Policia e Kosoves (serbise) burgosi Albin Kurtin   Sun Jun 13, 2010 12:30 am

Albin Dibra,

Juve keni te drejte. Muk jane ushtarte e Arjkanit por veglat e Arkanit.

http://video.google.com/videoplay?docid=8337979743403145#
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

MesazhTitulli: Re: Policia e Kosoves (serbise) burgosi Albin Kurtin   Sun Jun 13, 2010 12:31 am

Bashkimi real po ndodhe konkretisht. Ne jemi duke paguar cmimin per te cilin jemi te ndergjegjshem,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tosybell
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 28
Vendi : gjakove
Profesioni/Hobi : Fotograf
Registration date : 08/11/2009

MesazhTitulli: Re: Policia e Kosoves (serbise) burgosi Albin Kurtin   Sun Jun 13, 2010 4:32 am

pse gjithmon ata qe kerkojn bashkim kombetar e psoin keq , pse gjithmon ata qe e shain qeverin e deshtuar e psoin keq e me keq , po ju jap nje shembull kerkoj falje qe po dal nga tema ...Finalja e kupes qe osht lujt ne prishtin mes Vllaznimit dhe liris e dini sa polic kan qen ne at ndeshje 15 polic kan qen, mos t'harroim mi cek aty ka qen kryetari i shtetit kosoves per ta percjell lojen , nuk ka pas siguri as pak ki mujt me shti armatim ne stadion .

tifozat gjakovar gjithnje brohorisin per shqipri etnike , hapen transparentin kosova is albania fuck serbia , kenduan kang patriotike , kur hyn policia ne stadion brohoriten shkoni nmitrovic ,

dhe besoj qe e keni par si u trrajtuan per ket gje, gjat gjith kohes kan qen te provokuar nga policia .
A mos vall do te thot qe e gjith kjo esht pergaditur nga qeveria???? dihet qe tifozat kuq e zi gjakovar nuk ju perulen flamurit kosoves e as nuk i qohen ne kemb himnit kosoves

kerkoj falje qe dola nga temaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

MesazhTitulli: Re: Policia e Kosoves (serbise) burgosi Albin Kurtin   Sun Jun 13, 2010 5:13 am


Ne Dardani nuk ndodhi cudia

Te pakten per mua ajo ishte parashikuar prej kohesh.
http://vertet.blogspot.com/search?q=Gezuar+Sorren%21+
http://vertet.blogspot.com/search?q=ushtari
http://vertet.blogspot.com/search?q=Plani+serb+B+apo+pavarsia+e+Kosoves.
http://vertet.blogspot.com/search?q=Shqiptari+i+vertet+nuk+e+njef+shtetin+e+krahines+shqiptare+te+Dardanise.
 
Ndodhi ajo qe normalisht duhet te ndodhte sepse ne krye te Krahines Shqiptare te Dardanise jane instaluar hajduta, halabake, antishqiptar te cilet per detyre e kane ta pengojne me se te mundin realizimin e te drejtes se shqiptareve per te pasur nje shtet te vetem ne trojet e tyre te bashkuara.
Per antishqiptaret e krahines shqiptare te Dardanise fjala VETVENDOSJE eshte e qortueshme, por fjala BASHKIM eshte e patolerushme. Pikerisht kjo ndodhi sot. Albin Kurti permendi hapur per here te pare fjalen BASHKIM dhe furia antishqiptare ra me force mbi te, c'ka eshte krejt normale.
Apo mos juve mendonit se antishqiptaret do ti thonin, "Te lumte Albin Kurti. Ashtu te vazhdosh!"
Ja pra aspak mos u cudisni sepse as cudia dhe as hataja nuk u ben.
Natyrisht qe u burgos nje lider qe pasqyron nje te drejte themelore te shqiptareve, por e mira e ketij procesi ka ate se fytyra e vertet e rregjimit te Krahines Shqiptare te Dardanise doli ne drit dhe askush nuk ka me iluzione se si duhet te veproje.
Natyrisht une kam shkruar per kete dite me para ndaj ju ftoj qe te bashkoheni.
http://vertet.blogspot.com/2010/06/detyra-e-shqiptarit.html
Petrit Kola
pojofree@yahoo.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 48
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

MesazhTitulli: Re: Policia e Kosoves (serbise) burgosi Albin Kurtin   Sun Jun 13, 2010 11:07 am

Me qi ishte nje lajm shokues dhe me ka sjell pamjet e viteve tete dhjeta qe ndermirrej nag hordhit e egra te asaj kohe (nuk thuhet ujku qimet e ndrron por zanatin se harron)

Kjo me teper ka te bej me humbjen e mendejs opinionit se kinse diqka po behet ne ket multi kulti ?Sthtet .
Dhe per te largu sado pak nga lajmet me te rrjedhshme hajni korrupcion ,sa per ta hutu popullin (Gomari kur ti afrohet cofa i ka shkelmat me te fort se gjithnji me herete dhe kty si duket ju ka ardh fundi )

Qka tash ?
qfar duhet te marrin tash per te mashtru Popullin ?
Deri kur ?
Kto pytje duhet mir analizu dhe shiku se ku e kan tash mendjen , duhet populli te i tregoj ksaj qeveri se nuk tolerohen me rrena tradhtija (per ti ndejt mrapa Albinit )dhe qliru nje her per gjithmon nga njerz dhe puntor te shitur Shtet e Komb per ca letra qe vlejn as te pastru ??????????.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Policia e Kosoves (serbise) burgosi Albin Kurtin   Sun Jun 13, 2010 12:02 pm

Bashkom, nuk eshte vetem largimi i vemendjes nga opinnjoni , ata me ket brutalitet qe demostruan, deshiroin te marret, te fusin frig ne popull.
Duke mendua qe shuan LV, por ata te cilet kan dhen urdha me 10 shkurt, e dje populli kurr nuk do ti fale, kjo ndoshta vonon por kurr nuk do ti fal.
Populli Shqiptar duhet te reagoj kudo qe jeton ndaj atyre qe ushtroin dhun ndaj popullit.
Duke shikuar foto vrehet edhe nje apo dy femra me uniforma vall cka i shtyri ato te jen ne at njesit, apo i sherbein dikujt tjeter nen uniformen e turpit te Kosoves.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
medvegje
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 18
Age : 56
Vendi : Gjermani
Registration date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Re: Policia e Kosoves (serbise) burgosi Albin Kurtin   Sun Jun 13, 2010 2:04 pm

Kosova pas Millosheviqit prap Millosheviq.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Policia e Kosoves (serbise) burgosi Albin Kurtin   Sun Jun 13, 2010 3:43 pm

Cito :
pse gjithmon ata qe kerkojn bashkim kombetar e psoin keq , pse gjithmon
ata qe e shain qeverin e deshtuar e psoin keq e me keq , po ju jap nje
shembull kerkoj falje qe po dal nga tema ...Finalja e
kupes qe osht lujt ne prishtin mes Vllaznimit dhe liris e dini sa polic
kan qen ne at ndeshje 15 polic kan qen, mos t'harroim mi cek aty ka qen
kryetari i shtetit kosoves per ta percjell lojen , nuk ka pas siguri as
pak ki mujt me shti armatim ne stadion .

tifozat gjakovar
gjithnje brohorisin per shqipri etnike , hapen transparentin kosova is
albania fuck serbia , kenduan kang patriotike , kur hyn policia ne
stadion brohoriten shkoni nmitrovic ,

dhe besoj qe e keni par
si u trrajtuan per ket gje, gjat gjith kohes kan qen te provokuar nga
policia .
A mos vall do te thot qe e gjith kjo esht pergaditur nga
qeveria???? dihet qe tifozat kuq e zi gjakovar nuk ju perulen flamurit
kosoves e as nuk i qohen ne kemb himnit kosoves

kerkoj falje qe
dola nga temaaaNuk eshte problemi vetem te policija apo njerz t qe kan zen kolltuqet e nuk duan te ndegjojn hallet e popullit POr e keqja eshte pikrish ne popull ''Une e kam then qe ne fillim dhe prap qendroj mbase fjales time ka vdek'' Ademi '' ske me njerz till por vetem mashtrues qe kan deshir te fitojn pik duke bere reklama,

Njeriu i pushkes eshte zevendesu me njeri te intrigave.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: Policia e Kosoves (serbise) burgosi Albin Kurtin   Sun Jun 13, 2010 7:23 pm

si ne kohen e Milloshit atehere te denojshin komunistet shqiptare
tashe komunistet shqiptare
ska dallim fare qata polic qe ishin ne pune ne kohen e Milloshit
qata jane sote
a e pate se si u turrshin si qente ne Albin trimin
a ka qen me mire te heqin uniformen dhe te bojkotojne punen te gjithe policet atehere bashkesia kombetare do ta shofshin se ky popull e meriton shtetin
po duke pare se ka shqiptare hala kunder shqiptareve ata vetem qeshin ..turp turp per keta zagar serbe..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 107
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

MesazhTitulli: Re: Policia e Kosoves (serbise) burgosi Albin Kurtin   Sun Jun 13, 2010 9:40 pm

A.Kurti nga burgu i Pozharevcit

https://www.youtube.com/watch?v=vXthPrEkto8&feature=player_embedded

Nderhyrja e dhunshme e policise ne zyrat e Vetevendosjes me 12.06.2010:

https://www.youtube.com/watch?v=yAVFTzadfsU&feature=player_embedded

Salih Zyba, aktivistAktivistet e tjereMbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 107
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

MesazhTitulli: Re: Policia e Kosoves (serbise) burgosi Albin Kurtin   Sun Jun 13, 2010 9:41 pm

Illyricum
Libertas reagon ndaj arrestimit tė Albin Kurtit


Illyricum
Libertas – Tetovė, ėshtė e tronditur thellė si dhe reagon ashpėr ndaj
aksionit terrorist tė Policisė sė Kosovės, e cila nė njė akt ē’njerėzor
ka arrestuar pak orė mė parė kreun e lėvizjes kombėtare Vetėvendosje ,
Albin Kurtin si dhe 5 aktivistė tė tjerė, Vlorian Mulliqaj, Sali Zyba,
Nderim Matoshi, Frashėr Krasniqi dhe Faton Zeka.

Kėrkojmė nga
SHPK qė tė lirojė menjėherė nga burgu aktivistėt e arrestuar kurse nga
Gjyqėsori supozojmė i pavarur i Republikės sė Kosovės kėrkojmė pushimin e
menjėhershėm tė rastit absurd dhe tė padrejtė politik kundėr liderit tė
shoqėrisė civile nė Kosovė, Albin Kurtit.

U bėjmė apel gjithė
gjyqtarėve, prokurorėve dhe policėve shqiptarė tė Kosovės qė tė mos
bėhen instrumente nė duart e atyre qė vazhdimisht veprojnė kundėr
pavarėsisė dhe demokracisė nė vend.

Shpresojmė qė Lėvizja
VETĖVENDOJE tė ketė suksese nė synimin e shpallur sot pėr tė garuar si
subjekt i barabartė pėr tė fituar besimin e qytetarėve shqiptarė tė
Kosovės tė cilėt janė tė lodhur nga korrupsioni , keqqeverisja dhe
paaftėsia kronike e treguar nga qeveritarėt e ndryshėm shqiptarė tė
Kosovės deri sot.

Illyricum Libertas ėshtė bashkė me lėvizjen
Vetėvendosje nė kėto momente tė rėnda pėr tė.
http://www.shqipmedia.com/2010/06/illyr
... in-kurtit/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

MesazhTitulli: Re: Policia e Kosoves (serbise) burgosi Albin Kurtin   Mon Jun 14, 2010 2:42 pm

Une e pershendes hapin e fundit ne drejtimin tim te Albin Kurtit.
Friday, January 30, 2009
Shqiptari i vertet nuk e njef shtetin e krahines shqiptare te Dardanise.
Bashkimi eshte Shpetimi!

http://vertet.blogspot.com/search?q=Shqiptari+i+vertet+nuk+e+njef+shtetin+e+krahines+shqiptare+te+Dardanise
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 57
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: Policia e Kosoves (serbise) burgosi Albin Kurtin   Mon Jun 14, 2010 3:04 pm

RRnofte Albini
se shpejti do ta lirojne albinin dhe ja murre pushtetin shanlepiresve
po Albini nuk ja fale ketyre ,me siguri do lypin azil ne serbi shumica nga politikanet dhe te policise antishqiptare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xhevati
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 93
Age : 52
Vendi : Drenice
Registration date : 14/05/2010

MesazhTitulli: Re: Policia e Kosoves (serbise) burgosi Albin Kurtin   Mon Jun 14, 2010 7:57 pm

Na vjen keq prej Albinit
Po spo rrespekton Thaqin Kryeministrin tone
Kushe se ngon Thaqin ka mi rrase ne burge,ky eshte hashim drenica,,,Mos shihni andrra hiq,ne kete kosove ka ligj....
Thaqi ka ligj...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Policia e Kosoves (serbise) burgosi Albin Kurtin   Mon Jun 14, 2010 9:52 pm

O Xhevat drenica c'u be me taqin nga friga apo pse e Lirun A.Kurtin.
Lirohet A.Kurti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 57
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: Policia e Kosoves (serbise) burgosi Albin Kurtin   Mon Jun 14, 2010 9:56 pm

hajde urime urime
Albini ja shtini te dridhmet eulex dhe qeverise servile
nuk guxun ta burgosin Albinin se ky eshte i pa perkulur
Rrnofshe Albin Sa malet
O xhevati ku po shkon Thaqi it tashe....
Tashe Albini do te qon ne burg Thaqin dhe policet qe u versulen si qente kunder tije...haaa xhevati Drenica
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tosybell
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 28
Vendi : gjakove
Profesioni/Hobi : Fotograf
Registration date : 08/11/2009

MesazhTitulli: Re: Policia e Kosoves (serbise) burgosi Albin Kurtin   Tue Jun 15, 2010 3:16 am

https://www.youtube.com/watch?v=vXthPrEkto8


kjo esht ? albin kurti ne burg te pozharavecit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

MesazhTitulli: Re: Policia e Kosoves (serbise) burgosi Albin Kurtin   Tue Jun 15, 2010 5:37 am

Xhaviti,

Ligjin e serbit dhe te hajduterise...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Policia e Kosoves (serbise) burgosi Albin Kurtin   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Policia e Kosoves (serbise) burgosi Albin Kurtin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt :: Politikė-
Kėrce tek: