Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Lajmet nga Rajoni

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmet nga Rajoni   Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 EmptyThu Sep 09, 2010 12:58 pm

BASHKOM -ne nuk ka nevoj ajo mena kshir, i kshir serrbet , a neve mena bombardu esht ma kollaj,nejse na krejt punet i marrim me javash bile edhe gjat masakrave shum shqiptari tregojshin deshmitart, se do shqiptar vetum u pertypshin ne rend tuj e prit thiken, bile syri vérr sju bejke, ka edhe zi e ma zi:
jem te mir, mish per top!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmet nga Rajoni   Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 EmptyThu Sep 09, 2010 8:55 pm

Serbet po punojne per veti.
ne nuk ban mi kqyre qka bejne tjeret po qka bejme ne.
ne jemi te shitur e servile per te huajte asnje shqiptare me nje seshte ,pik e pese..
Kurse serbet per qeshtje kombetare jane me trima se ne...duhet pranue..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmet nga Rajoni   Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 EmptyThu Sep 09, 2010 8:57 pm

Ashtu eshte ore detektivi. Gjeje nje forum serb me lajme nga Kosova...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmet nga Rajoni   Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 EmptyThu Sep 09, 2010 8:59 pm

Ata punojne o Drinii e ne flasim i bejme qef vetes fluturojme me Breshke...
haaaaa a ke nie kete qe shqiptari fluturon me breshke...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmet nga Rajoni   Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 EmptyThu Sep 09, 2010 9:00 pm

Une e di qe vetem i Qethin...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmet nga Rajoni   Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 EmptyFri Sep 10, 2010 12:17 am

Cito :
Ivanoviq ka vlerėsuar se ėshtė absolutisht e papranueshme rezoluta me tė cilėn parashihet statusi special pėr Veriun e Kosovės, eksterritorialiteti i manastireve serbe dhe vazhdimi i negociatave mbi ēėshtjet teknike, sepse kėshtu pranohet pavarėsia e Kosovės.


Kjo speciala do kete ndonje prapavi?Cfare territore mo !po manastiret jan nen mbrojtje te eulx!!


Cito :
Ivanoviq ka thėnė se ėshtė e drejtė e serbėve qė jetojnė nė Kosovė qė tė shfrytėzojnė tė gjitha mjetet politike e demokratike pėr tė demonstruar mosbesimin ndaj autoriteteve tė Serbisė dhe tė qėndrojnė nė mbrojtjen e Kosovės nėn pėrbėrjen e Serbisė, pėrkatėsisht tė drejtat legjitime se kanė qenė dhe do tė mbesin qytetarė tė Serbisė.

Keta serbet e kosoves jan duke i shfrytzu beogradi si mburoj,cudi si nuk po e kuptojn keta apo bejn gjoja se nuk po din nje gje till, kush po jav ndalon serbve te bejen jete normale ne ks! ekonomija eshte ne bashkpunim, shetit me tabela te beogradit mes per mes Prishtines dhe nuk qan koken aspak plus ti mbajti zgjedhjet ne mitrovic e pranon apo jo ?atii nuk i intereson ta ka ozurpu zemren e kosoves dhe ne bejm sehire jo nuk do ndahet mitrovica kurr nuk do e leshojn mitrovicen per ket do flasim me von /keta me dredhira kan ozurpu kosoven, dhe te ka mbajte me shekuj te shtypur e po ta leshojn mitrovicen pha


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmet nga Rajoni   Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 EmptyFri Sep 10, 2010 9:25 pm

A nuk ka sod as nje lajm nga serbia?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmet nga Rajoni   Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 EmptyFri Sep 10, 2010 10:50 pm

u vllaznun serbia kosova
tashe dialog prap se bashku se pa ta sun po jetojne do kosovare..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmet nga Rajoni   Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 EmptySat Sep 11, 2010 10:20 pm

Serbia nuk e njeh, dhe as qė do ta njohė ndonjėherė shpalljen e njėanshme tė pavarėsisė sė Kosovės, mirėpo ka vendosur qė integritetin e vet territorial ta mbrojė nė mėnyrė paqesore, me mjete politike dhe diplomatike, ka deklaruar sot kryetari i Serbisė, Boris Tadiē, raporton FoNet.

Ai ka shtuar se marrėveshja e 28 shteteve tė Evropės rreth rezolutės pėr Kosovėn hap mundėsitė e dialogut dhe ruan tė drejtėn e Serbisė pėr tė mbrojtur integritetin e vet.
“Pas pėrvojės tragjike tė luftės, kemi vendosur qė tė mbrojmė integritetin nė mėnyrė paqesore, me mjete diplomatike, npėrmjet KB-sė”, ka thėnė Tadiē, nė ceremoninė e shpalljės sė gjeneratės sė re tė oficerėve tė Ushtrisė sė Serbisė.

Marrėveshja pėr rezolutėn me 27 shtete tė BE-sė, e cila ėshtė miratuar nė OKB me aklamacion, ka thėnė Tadiq, hap mundėsitė pėr dialog dhe ruan tė drejtėn e Serbisė qė tė mbrojė integritetin e vet, duke respektuar tė drejtat e popullit shqiptar, raporton FoNet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kostandin
Fillestar/e
Fillestar/e
Kostandin

Male
Numri i postimeve : 68
Age : 55
Vendi : Skrapar
Registration date : 09/09/2010

Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmet nga Rajoni   Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 EmptySun Sep 12, 2010 10:52 pm

Ky forum eshte Bashkimi Kombetar, apo dicka tjeter sepse po lexoj tema per Serbine, ketu nuk dij pse kjo teme, c'na duhet Serbia ketu
me falni po thjesht nje pytje ishte?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmet nga Rajoni   Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 EmptySun Sep 12, 2010 11:07 pm

Dhe un dot pergjigjem pa hezitim sepse un kam hap kete tem;po dua edhe te me pergjigjesh ne kete pytej?
Zotri pse po mundohemi te hym ne Eu?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kostandin
Fillestar/e
Fillestar/e
Kostandin

Male
Numri i postimeve : 68
Age : 55
Vendi : Skrapar
Registration date : 09/09/2010

Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmet nga Rajoni   Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 EmptySun Sep 12, 2010 11:28 pm

Pse duam te jemi ne regull me popujt tjere mendoj se shume e thejshte
nuk besoj se duke shkruajt per Serbine apo te degjojme per te dote thote qe bejm nje hap me shum drejt EU
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmet nga Rajoni   Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 EmptySun Sep 12, 2010 11:36 pm

Cito :
Pse duam te jemi ne regull me popujt tjere mendoj se shume e thejshte
nuk besoj se duke shkruajt per Serbine apo te degjojme per te dote thote qe bejm nje hap me shum drejt EU

Nese don te jesh ne rregull me mahallan ne radh te pare duhet te jesh mir me komshiun ,edhe ne wc askush nuk shkon me deshire por je i obliguare te shkosh...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kostandin
Fillestar/e
Fillestar/e
Kostandin

Male
Numri i postimeve : 68
Age : 55
Vendi : Skrapar
Registration date : 09/09/2010

Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmet nga Rajoni   Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 EmptySun Sep 12, 2010 11:42 pm

Hehehee cfare eshte mahallan
Po ne Wc shkoje se kame nevoje une ketu nuk hyra per nevoje po u futa te shkruaj ne tema
wc ta lam ty te shkosh me shpesh ndoshte te vjen nevoja te ikish shpesh apo jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmet nga Rajoni   Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 EmptySun Sep 12, 2010 11:53 pm

Un e thash ne menyre indirekte ate te wc me serbin duhet patjeter ti ndreqim mardhenjet,por dikush nga mos dija ja ndrron vendin e wc me ate te gojes... ..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmet nga Rajoni   Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 EmptySun Sep 12, 2010 11:58 pm

Cilet mardhenje... Na thua ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kostandin
Fillestar/e
Fillestar/e
Kostandin

Male
Numri i postimeve : 68
Age : 55
Vendi : Skrapar
Registration date : 09/09/2010

Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmet nga Rajoni   Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 EmptyMon Sep 13, 2010 12:00 am

Auuuu goce ti po tregon teori te kota ketu u dashaka pas gjith atij gjaku qe u derdh me ber miqesi me Serbin, spo te kuptoj vertet. si e thua nje gje te tille dhe si shkel mbi ato plage njerzish qe te thuash duhet te kemi mardhenje me Armikun si qenka kjo pune spo di .
dij qe para 11 vitesh kishte gjak ne Kosoven heroike dhe ato plage akoma rjedhin ti po me tregon peralla
ata tregojn para botes dhe po ngrihen cdo dite ne kembe dhe duke bertit qe nuk i duam Shqiptaret ti po thua duhet te ndertojme mardhenje kjo me duket jashte absurditetit vertet
une vetem lajme degjoj dhe ndjeki situaten nga ketu ku jam dhe ashtu i shikoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmet nga Rajoni   Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 EmptyMon Sep 13, 2010 12:02 am

vertet sa cudi pse po kerkohet me ngulem te njihet kosova shtet nga serbija pra!!! mos ma permend te lutem gjakun e te renve te lutem se nuk kam lind dje?se si kan shku gjerat ne lufte dhe kush ka luftu kete e dim shum mir mos ti futem atyre ujrave me mir?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kostandin
Fillestar/e
Fillestar/e
Kostandin

Male
Numri i postimeve : 68
Age : 55
Vendi : Skrapar
Registration date : 09/09/2010

Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmet nga Rajoni   Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 EmptyMon Sep 13, 2010 12:05 am

Hume toruan goce ste kuptoj ne pyetjen permisoje?
Sa per luften e beri gjaku i djemve te devotshem qe u flijuan ne altarin e lirise me ndime te aleateve por ishte pushak e tyre qe krisi per me u zgju ky popull i pergjumur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmet nga Rajoni   Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 EmptyMon Sep 13, 2010 12:09 am

Te thashe nuk kam lind dje...lere luften anashe te pakten te respektojm familjert e heronjve...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmet nga Rajoni   Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 EmptyMon Sep 13, 2010 12:10 am

Vovvvvvvvvvv Maroj malsija Lek ma nuk ka.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kostandin
Fillestar/e
Fillestar/e
Kostandin

Male
Numri i postimeve : 68
Age : 55
Vendi : Skrapar
Registration date : 09/09/2010

Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmet nga Rajoni   Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 EmptyMon Sep 13, 2010 12:12 am

Jo moj goce se ste takon lufta vetem ty se i takoj keti Kombi edhe un e ti nese te vjen keq spo te shane kush jo po luften e bene trimat dhe e gezojne kuislinge
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmet nga Rajoni   Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 EmptyMon Sep 13, 2010 12:13 am

Kryetari i Partisė Demokratike tė Serbisė, Vojislav Koshtunica, ka deklaruar se pushteti aktual pas disfatės nė Kombet e Bashkuara nuk ka legjitimitet politik dhe as moral pėr tė udhėhequr vendin. Ai ka thėnė se ndryshimi i dispozitave kryesore tė rezolutės pėr Kosovėn, qė Serbia e paraqiti nė Kombet e Bashkuara paraqesin “ngritje tė flamurit tė bardhė nė Organizatėn Botėrore”. Koshtunica i ka cilėsuar si demagogji deklaratat e pushtetit aktual pėr mos njohjen e pavarėsisė sė Kosovės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kostandin
Fillestar/e
Fillestar/e
Kostandin

Male
Numri i postimeve : 68
Age : 55
Vendi : Skrapar
Registration date : 09/09/2010

Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmet nga Rajoni   Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 EmptyMon Sep 13, 2010 12:16 am

Po cna duhet se cfare mendon Serbi qe ta sjellim ketu ta lexojm moj goce spo te kuptoj mos te vjen keq ty per serbin qe kaq shume je e interesuar
ska teme tjeter per te hapur ketu po na sjell lajmet cfare thote serbi shume gabim jeni e nderuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmet nga Rajoni   Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 EmptyMon Sep 13, 2010 12:19 am

Une e kame cekur me larte se kjo teme eshte per kontinjer, dhe jo vetum kjo teme pore disa shume qe i hape kijo goca, me nje fjale tema koti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Lajmet nga Rajoni   Lajmet nga Rajoni - Faqe 2 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Lajmet nga Rajoni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt-
Kėrce tek: