Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Shqiperi Etnike..

Shko poshtė 
AutoriMesazh
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Shqiperi Etnike..   Wed Jun 02, 2010 10:27 pm

Eshte hapur nje faqe ne Facebook ku synohet te mblidhen sa mė shume fansa
qe jane pro bashkimit kombetar.Ketu pasi qe flitet vetem per kete qeshtje
e pash te arsyshme te hap kete tem apo te sjell kete link.Pra ti tregojm botes se gjithe vendet ku ka shqiptare deshirojn nje Shqiperi etnike.

Ju ftojme qe edhe ju te beheni fansa.Vizitoni linkun mė posht


Bashkimi Kombėtar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xhemshiti
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 57
Vendi : shqperi
Registration date : 22/05/2010

MesazhTitulli: Re: Shqiperi Etnike..   Sun Jun 06, 2010 12:52 am

Ne Bukorove mbahen takimet e shqiptareve !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 57
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: Shqiperi Etnike..   Sun Jun 06, 2010 11:28 am

po valla shume jane ti mbajte takimet ne serbi,e na flasin per bashkim.
qudi!
po mendojne njerezit se nuk i dijne gjerat ,se kushe qka po punone.
Po naj kane pshtelle pak kjo qeveri sahanlepirese dhe keta politikane .
PÜo se shpejti po ju vjen fundi secilit ne vend te vete ku e ka .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Shqiperi Etnike..   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shqiperi Etnike..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt-
Kėrce tek: