Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Thaci eshte zyrtari me i pasur ne Kosove

Shko poshtė 
AutoriMesazh
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Thaci eshte zyrtari me i pasur ne Kosove   Wed Jun 02, 2010 1:48 am

Zyrtaret shqiptarė nė Tiranė do t’ua kishin zili, tė paktėn nė
letra, pasurinė kolegėve tė tyre nė Prishtinė. Dy nga tre krerėt e
shtetit tė Kosovės, kryetari i Parlamentit, Jakup Krasniqi dhe
Kryeministri Hashim Thaci, rezultojnė me njė pasuri prej mė shumė se 1
milionė euro.
Ndėrsa ministri i akuzuar dhe i vene ne
hetim nga EULEX, Fatmir Limaj ka deklaruar njė pasuri prej pak mė shumė
se 970 mijė euro.

Tė dhėnat janė publikuar nga Agjencia Kundėr
Korrupsionit, sipas sė cilės, nga 1560 zyrtarė, vetėm 70 prej tyre nuk e
kanė deklaruar pasurinė. Nė kėtė grup bėjnė pjesė njė kėshilltar i
kryeministrit dhe njė deputet serb. Sipas tė dhėnave, kryeparlamentari
Krasniqi deklaron se ka njė pasuri rreth 1 milionė euro, ndėrsa
kryeministri Thaci 1.2 milionė euro. Kryetari i AKR-sė, Bexhet Pacolli
ka kėrkuar qė pasuria e tij tė mos publikohe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xhemshiti
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 57
Vendi : shqperi
Registration date : 22/05/2010

MesazhTitulli: Re: Thaci eshte zyrtari me i pasur ne Kosove   Wed Jun 02, 2010 4:15 am

Shtojau edhe ka dy xerro dhe eshte pasurija e ketyre.shtepit e ketyre kan vlere jo laq por ka dy e tri miliona e me tradheti jan pasurue me tradheti kan me perfundue nga eullexi,sepse keta nuk hane bari,por e rruajne tere njerezin dhe fajin ja mveshin nderkombetareve :Jo qyqja do mbetet qyqe?.!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 57
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: Thaci eshte zyrtari me i pasur ne Kosove   Wed Jun 02, 2010 11:36 am

edhe ka 10,20 milion nuk i kane tregue .
Se te gjithe jane hajna dhe te pasur.
Nga ka u pasunun qe me nje rroge menzi muajin e qete.
ne gjermani marrin ka 3 mi euro dhe nuk mund te behesh milioner .
vetem fatmir limaj ka vjedhe 80 milion zyrtarishte per nje vite e sa tjera.
Ai eshte milioneri me i madhe ne kosove ramushi edhe ky rreene se tere Prishtinen pejen gjakoven e ka ba te veten.
Edhe fatmir Sejdija po rrene ,te gjithe rrejne
Milionera e miliardera jane bere duke vjedhe popullin atdheun e vete,.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Thaci eshte zyrtari me i pasur ne Kosove   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Thaci eshte zyrtari me i pasur ne Kosove
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt :: Politikė-
Kėrce tek: