Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 MODESTIA

Shko poshtė 
AutoriMesazh
mimoza o
Fillestar/e
Fillestar/e
mimoza o

Female
Numri i postimeve : 1
Age : 28
Vendi : Prishtine
Registration date : 26/05/2010

MODESTIA Empty
MesazhTitulli: MODESTIA   MODESTIA EmptyFri May 28, 2010 3:05 pm

JU LUTEM NESE KENI MUNDESI TE ME NDIHMONI DIQKA RRETH " MODESTIS" SE E KAM PER TA PREZENTUAR NE PRANIN E 5 PROFESOREVE JU LUTEM NESE MUNDENI TE ME NDIHMONI DIQKA DO TE JU DIJA SHUMMMM PER NDER ..... FLM PER MIRKUPTIM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
MODESTIA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: