Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Pyetje

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

MesazhTitulli: Re: Pyetje   Sat Jun 12, 2010 9:13 pm

Po ndoh procesi i Bashkimit dhe ne proces po paguhet cmimi te ci;en po mundohemi ta pakesojme.

Vjen dhe koha qe do te jepet llogari sepse edhe tradhetia ka nje cmim qe ata do ta paguajn.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 57
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: Pyetje   Sat Jun 12, 2010 9:17 pm

petrit duhet ti bashkojme forcat atdhetare ..
ju jeni i pari qe meritoni -kenaqesi do te kisha te jemi bashkpunetore bashke.......per bashkimin dhe qlirimin e kombit nga hajnat kriminelet dhe politika tradhtare servile antishqiptare..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pyetje   Sat Jun 12, 2010 9:20 pm

Askush nuk do ti shpeton gjygjit te popullit, ndoshta vonon ama me i shpetu jo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 57
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: Pyetje   Sat Jun 12, 2010 9:23 pm

ardhja e politikaneve qe kane gjak shqiptari ne politik
do nderroje historine tone dhe do kerkohet llogari per qdo njerin qe qka ka bere
edhe keta police dhe urdhedhenesit e tyre do pergjigjen dhe largohen nga puna per gjithmone.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

MesazhTitulli: Re: Pyetje   Sat Jun 12, 2010 10:33 pm

xhiti,

Falemidnerit per mesazhin.

Une i kam disa fakte te cilat me bejne mua ti shikoje ngjarjet ne nje kendveshtrim te ndryshem nga shumica, por ky eshte realiteti.

Punet po shkojne drejt Bashkimit.

Shtoni presionin me se te mundeni dhe si te mundeni ndaj tradhetreve, halabakeve, hajdutave.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: Pyetje   Sun Jun 13, 2010 7:31 pm

petrit pse kemi shume shpijuna dhe pse jemi popull me servile ne bote...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pyetje   Thu Oct 07, 2010 10:35 pm

Kur pata hapur ket teme pata pyetur se sa levizje, parti , organizata politike kemi ne shqiptaret per bashkim kombetar.
Duke lexuar Kohen net, hasa ne komunikaten e partis me te re ne kosove:
fryma e re.
Ne komunikaten e kesaj partie, hasa edhe ne ket pyetje.

A kemi luftuar dhe sakrifikuar per nje shtet si ky qe e kemi sot?

I ju kisha lutur ai qe e di pergjigjejen kesaj pyetje.

Te pergjigjet .

Pres mendimet tuaj me pa durim antar te nderuar te BK.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Pyetje   Thu Oct 07, 2010 10:54 pm

Apsolut jo per kesi lloj shteti, por edhe qajfar shpend ahmeti = udbash- Drini nuk mund te bej shtet tjeter!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 107
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

MesazhTitulli: Re: Pyetje   Thu Oct 07, 2010 11:00 pm

Kur e marrin rrugaqet perpara qe te gjithe ( pothujse) i blen diplomat pas luftes nuk pritet edhe me mire , sa qe edhe shqipen nuk e flasin mire e sot gati edhe Kryetar shteti .. Mjeret na .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Pyetje   Sun Oct 10, 2010 1:13 pm

Kur nje koh pyetje ne kosove se cka po studijon te pergjigjeshin shumica ekonomin, pastaj kalune dhe shume shume u ben jurista, nderkoh kane ndryshu gjerat te gjith po mundohen me studju politik, ekonomia e kosoves po dihet-0- ligji i kosoves po shihet nen-0- vetum politak ka permisim, politikanet me shpejt po pasurohen.
Leku me i madhe ne politik, ne ks lagje e parti.
Di kushe sa parti politike kemi?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pyetje   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pyetje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt :: Politikė-
Kėrce tek: