Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Cilen kenge jeni duke e degjuar ne kete cast?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutoriMesazh
BzzzEnt
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 15
Age : 24
Vendi : Prishtine
Registration date : 12/04/2017

MesazhTitulli: Re: Cilen kenge jeni duke e degjuar ne kete cast?   Fri Apr 21, 2017 3:30 pm

Nexhmije Pagarusha is available on these music platforms:
http://smarturl.it/SpotifyPlaylistNP
http://smarturl.it/DeezerPlaylistNP
http://smarturl.it/iTunesNPagarusha
http://smarturl.it/AmazonNPagarusha
http://smarturl.it/GPNexhmijePagarusha

Please Listen and Buy Her Songs:

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BzzzEnt
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 15
Age : 24
Vendi : Prishtine
Registration date : 12/04/2017

MesazhTitulli: Re: Cilen kenge jeni duke e degjuar ne kete cast?   Mon Apr 24, 2017 4:42 pm

You Can Listen and Buy Nora and Robert Songs on:

Nora Istrefi

http://smarturl.it/SpotifyPlaylistNI
http://smarturl.it/DeezerPlaylistNI
http://smarturl.it/iTunesNoraIstrefi
http://smarturl.it/AmazonNoraIstrefi
http://smarturl.it/GPNoraIstrefi

Robert Berisha

http://smarturl.it/SpotifyPlaylistRB
http://smarturl.it/DeezerPlaylistRB
http://smarturl.it/iTunesRobertBerisha
http://smarturl.it/AmazonRobertBerisha
http://smarturl.it/GPRobertBerishaMbrapsht nė krye Shko poshtė
BzzzEnt
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 15
Age : 24
Vendi : Prishtine
Registration date : 12/04/2017

MesazhTitulli: Nora & Robert - Ska Inate   Tue Jul 18, 2017 10:58 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BzzzEnt
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 15
Age : 24
Vendi : Prishtine
Registration date : 12/04/2017

MesazhTitulli: Floriani   Fri Jul 28, 2017 3:30 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cilen kenge jeni duke e degjuar ne kete cast?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cilen kenge jeni duke e degjuar ne kete cast?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 8 e 8Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Arti dhe kultura :: Muzikė-
Kėrce tek: