Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Per mua thone?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Per mua thone? Empty
MesazhTitulli: Per mua thone?   Per mua thone? EmptyMon May 17, 2010 1:04 am

Per mua thon engjell imiimiiiii PO PER JU CFARE THON?NJE TEM PAK RELAKSUESPer mua thone? DP-StarsFromHeaven-mainimage
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Merisa
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
Merisa

Female
Numri i postimeve : 276
Age : 28
Vendi : Kosovë
Profesioni/Hobi : mjekesi
Registration date : 16/03/2009

Per mua thone? Empty
MesazhTitulli: Re: Per mua thone?   Per mua thone? EmptyMon May 17, 2010 2:02 pm

Per mua thone? Stars-desi-glitters-14Per mua thon ylle
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Per mua thone? Empty
MesazhTitulli: Re: Per mua thone?   Per mua thone? EmptyMon May 17, 2010 3:02 pm

i sjellshem
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Merisa
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
Merisa

Female
Numri i postimeve : 276
Age : 28
Vendi : Kosovë
Profesioni/Hobi : mjekesi
Registration date : 16/03/2009

Per mua thone? Empty
MesazhTitulli: Re: Per mua thone?   Per mua thone? EmptyMon May 17, 2010 5:15 pm

zemer mire
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Per mua thone? Empty
MesazhTitulli: Re: Per mua thone?   Per mua thone? EmptyMon May 17, 2010 5:44 pm

Zemer Bardh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Per mua thone? Empty
MesazhTitulli: Re: Per mua thone?   Per mua thone? EmptyMon May 17, 2010 9:01 pm

Per mua grindavece hahhaahhahha Per mua thone? Icon_sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Per mua thone? Empty
MesazhTitulli: Re: Per mua thone?   Per mua thone? EmptyTue May 18, 2010 4:43 pm

Hic sen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 49
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Per mua thone? Empty
MesazhTitulli: Re: Per mua thone?   Per mua thone? EmptyTue May 18, 2010 4:49 pm

Per mua thone? Mann%2520mit%2520Stock

Thon se jam plak .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Per mua thone? Empty
MesazhTitulli: Re: Per mua thone?   Per mua thone? EmptyTue May 18, 2010 9:19 pm

"BashKom"]Per mua thone? Mann%2520mit%2520Stock

Thon se jam plak .
hahahhahhahh.Jo mo djal i ri je ti ne moshen me te mire je mos ke merak
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Per mua thone? Empty
MesazhTitulli: Re: Per mua thone?   Per mua thone? EmptyTue May 18, 2010 9:25 pm

BashKom shkruajti:
Per mua thone? Mann%2520mit%2520Stock

Thon se jam plak .

Mos se siq je te thojn Plakoo hehehePer mua thone? Icon_eek
Mbrapsht në krye Shko poshtë
murturi
Ushtarak
Ushtarak
murturi

Male
Numri i postimeve : 517
Age : 43
Vendi : Bruksel
Registration date : 19/04/2008

Per mua thone? Empty
MesazhTitulli: Re: Per mua thone?   Per mua thone? EmptyTue May 18, 2010 9:28 pm

Krejt mvaret nga ajo qe shpirtnisht e ndjen dhe e shpreh.
thon se jam ;

Kalavesh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.fbdk.eu
NIPIIXHAXHIT
Anëtar i ri
Anëtar i ri
NIPIIXHAXHIT

Male
Numri i postimeve : 167
Age : 39
Vendi : te dardha
Registration date : 28/09/2009

Per mua thone? Empty
MesazhTitulli: Re: Per mua thone?   Per mua thone? EmptyTue May 18, 2010 9:30 pm

paska njerz qe te njofin hahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
NIPIIXHAXHIT
Anëtar i ri
Anëtar i ri
NIPIIXHAXHIT

Male
Numri i postimeve : 167
Age : 39
Vendi : te dardha
Registration date : 28/09/2009

Per mua thone? Empty
MesazhTitulli: Re: Per mua thone?   Per mua thone? EmptyTue May 18, 2010 9:32 pm

Murturi
mos thuaj gje te keqe per mua tani, se thon se ka thane
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Per mua thone? Empty
MesazhTitulli: Re: Per mua thone?   Per mua thone? EmptyTue May 18, 2010 9:32 pm

Per mua thone se jam i gjer si Deti.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
murturi
Ushtarak
Ushtarak
murturi

Male
Numri i postimeve : 517
Age : 43
Vendi : Bruksel
Registration date : 19/04/2008

Per mua thone? Empty
MesazhTitulli: Re: Per mua thone?   Per mua thone? EmptyTue May 18, 2010 9:33 pm

ahhah besoj se di sa po e disa ja kan nis me me njoft,besoj se sherr prej meje ska ,thojn ka na rrush me Men fol e rri ne vend....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.fbdk.eu
murturi
Ushtarak
Ushtarak
murturi

Male
Numri i postimeve : 517
Age : 43
Vendi : Bruksel
Registration date : 19/04/2008

Per mua thone? Empty
MesazhTitulli: Re: Per mua thone?   Per mua thone? EmptyTue May 18, 2010 9:35 pm

NIPIIXHAXHIT shkruajti:
Murturi
mos thuaj gje te keqe per mua tani, se thon se ka thane


Jo mor ska gje te keqe per ty,mjafton qe dikush te njeh,dhe ket smund tja mohosh dikujt kur ja i pranishem je dhe je i sinqert per te gjith.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.fbdk.eu
Vizitor
Vizitor
avatar


Per mua thone? Empty
MesazhTitulli: Re: Per mua thone?   Per mua thone? EmptyWed May 19, 2010 6:33 pm

E keqe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
istogalia
Anëtar
Anëtar
istogalia

Male
Numri i postimeve : 298
Age : 36
Vendi : Istog,Kosova
Profesioni/Hobi : futbollist
Registration date : 31/08/2008

Per mua thone? Empty
MesazhTitulli: Re: Per mua thone?   Per mua thone? EmptyWed May 19, 2010 8:05 pm

i mrrolur Per mua thone? Kopfschuettel
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Per mua thone? Empty
MesazhTitulli: Re: Per mua thone?   Per mua thone? EmptyMon May 24, 2010 9:43 pm

Per mua thone? Icon_pale e turpshme hummmmm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xhevati
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Xhevati

Male
Numri i postimeve : 93
Age : 54
Vendi : Drenice
Registration date : 14/05/2010

Per mua thone? Empty
MesazhTitulli: Re: Per mua thone?   Per mua thone? EmptyMon May 24, 2010 9:47 pm

per mua thone se jam simpatik dhe i bukur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Per mua thone? Empty
MesazhTitulli: Re: Per mua thone?   Per mua thone? EmptyMon May 24, 2010 10:04 pm

per mua thon se jam Rrebel!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Per mua thone? Empty
MesazhTitulli: Re: Per mua thone?   Per mua thone? EmptyTue May 25, 2010 2:23 pm

per mua thone se jam intelegjent dhe sy rrushe.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Per mua thone? Empty
MesazhTitulli: Re: Per mua thone?   Per mua thone? EmptyFri Jun 11, 2010 9:12 pm

Zemer mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Per mua thone? Empty
MesazhTitulli: Re: Per mua thone?   Per mua thone? EmptyFri Jun 11, 2010 11:54 pm

E per mua ca thojn moj zemre! shum personazh saqe nuk po di cila jam !!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Per mua thone? Empty
MesazhTitulli: Re: Per mua thone?   Per mua thone? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Per mua thone?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: