Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Cfar s'do benit kurre ?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Cfar s'do benit kurre ? Empty
MesazhTitulli: Cfar s'do benit kurre ?   Cfar s'do benit kurre ? EmptyThu May 13, 2010 10:27 pm

Cfar s'do benit kurre ? 8859

Kurr s'do thoja kurr...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
NIPIIXHAXHIT
Anëtar i ri
Anëtar i ri
NIPIIXHAXHIT

Male
Numri i postimeve : 167
Age : 39
Vendi : te dardha
Registration date : 28/09/2009

Cfar s'do benit kurre ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar s'do benit kurre ?   Cfar s'do benit kurre ? EmptyFri May 14, 2010 2:54 am

s'do e lija te pa shfrytezuar ket rast (shih foto ^)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Cfar s'do benit kurre ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar s'do benit kurre ?   Cfar s'do benit kurre ? EmptyFri May 14, 2010 7:59 pm

-

s'do e lija te pa shfrytezuar ket rast (shih foto

Prandaj e hapa temen me foto Cfar s'do benit kurre ? Icon_razzqe te mos gaboj njeri ?

Kurre s'do te ndrroja fe ase komb.....


Edituar për herë të fundit nga fionaa në Mon Jul 12, 2010 2:59 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Cfar s'do benit kurre ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar s'do benit kurre ?   Cfar s'do benit kurre ? EmptySat Jun 12, 2010 12:55 am

Kurr s' do manipuloja per asgje kurr...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Cfar s'do benit kurre ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar s'do benit kurre ?   Cfar s'do benit kurre ? EmptySat Jun 12, 2010 10:47 am

Jasht temes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 59
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Cfar s'do benit kurre ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar s'do benit kurre ?   Cfar s'do benit kurre ? EmptySat Jun 12, 2010 9:13 pm

sdo tradhtoja kombin tim per asgje...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Cfar s'do benit kurre ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar s'do benit kurre ?   Cfar s'do benit kurre ? EmptyMon Jul 12, 2010 2:58 pm

Kurr sdo thoja kurr/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sportisti
Fillestar/e
Fillestar/e
Sportisti

Male
Numri i postimeve : 36
Age : 29
Vendi : prishtine
Registration date : 12/07/2010

Cfar s'do benit kurre ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar s'do benit kurre ?   Cfar s'do benit kurre ? EmptyMon Jul 12, 2010 10:20 pm

Shume varet nga rasti ne raste, psh nuk do ta refuzoja ndonje rast i cili eshte per mos ta refuzuar. Cfar s'do benit kurre ? Icon_biggrin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Cfar s'do benit kurre ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar s'do benit kurre ?   Cfar s'do benit kurre ? EmptyWed Jul 14, 2010 1:44 pm

tradhëti sdua te bejë kurr
edhe nuk dua të me bëjn të tjerët mua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 49
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Cfar s'do benit kurre ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar s'do benit kurre ?   Cfar s'do benit kurre ? EmptyWed Jul 14, 2010 6:11 pm

Tradhtin kur e kurres .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Cfar s'do benit kurre ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar s'do benit kurre ?   Cfar s'do benit kurre ? EmptySat Jul 24, 2010 3:09 pm

Cito :
Tradhtin kur e kurres .Plotsisht pajtohem..........
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Cfar s'do benit kurre ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar s'do benit kurre ?   Cfar s'do benit kurre ? EmptySat Jul 24, 2010 10:54 pm

tradheti dhe hajni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Xili
Hero anëtar
Hero anëtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Cfar s'do benit kurre ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar s'do benit kurre ?   Cfar s'do benit kurre ? EmptyTue Aug 03, 2010 3:03 am

genjeshter
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vesa
Admin
Admin
Vesa

Female
Numri i postimeve : 256
Age : 36
Vendi : Ne mes te luleve
Registration date : 13/07/2010

Cfar s'do benit kurre ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar s'do benit kurre ?   Cfar s'do benit kurre ? EmptyTue Aug 03, 2010 10:42 pm

kurr nuk do ju perkulem dikujt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Cfar s'do benit kurre ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar s'do benit kurre ?   Cfar s'do benit kurre ? EmptyWed Aug 04, 2010 2:36 pm

Kurre nuk do ta tradhtoj fene e te pareve te mi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Cfar s'do benit kurre ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar s'do benit kurre ?   Cfar s'do benit kurre ? EmptyFri Aug 06, 2010 5:15 pm

Kurre nuk do kthehem ne fene e te parve te mi ne Paganizem Cfar s'do benit kurre ? Icon_biggrin

_________________
Është diçka që vlen...

më shumë se pranvera, që shkëlqen më shumë se dielli ,më shumë se ari...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 59
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Cfar s'do benit kurre ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar s'do benit kurre ?   Cfar s'do benit kurre ? EmptyFri Aug 06, 2010 6:55 pm

sdo tradhtoja kombin,,,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Cfar s'do benit kurre ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar s'do benit kurre ?   Cfar s'do benit kurre ? EmptyWed Aug 11, 2010 5:08 pm

Sofra e keni tejkalu nje epoke te ndritshme te popullit shqiptar me te gjitha karakteristiket dhe specifike te kohes , populli shqiptar e ushtronte fene e vet te krishtere,e cila megjithate iu kishte imponuar nga romaket .Por nuk kishin nevoje qe te tjeret ta ndryshonin ate.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Cfar s'do benit kurre ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar s'do benit kurre ?   Cfar s'do benit kurre ? EmptyWed Aug 11, 2010 10:51 pm

Per cilet shqiptar ke fjalen ti!kosova ka 87% te popullates musliman e ti thua po ushtrojn fen ! ndoshta ke fjalen per fen pagan se vetme nje fe njihet tek All'ahu ....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Cfar s'do benit kurre ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar s'do benit kurre ?   Cfar s'do benit kurre ? EmptyTue Aug 17, 2010 11:18 pm

Per te ju ndryshu fene shqiptareve turqit perdoren metoda te ndryshme se pari ata filluan ti joshin me prestigje njerezit me me ndikim duke u dhene tituj si age,bej e te tjera dhe duke ilehtesuar nga tatimet e ndryshme ,por kur epane se keto masa nuk po jepnin rezultate ata nisen fushaten e tyre te eger .masa epare ishte tu merrnin djemte ose fmite duke i derguar ti stervitnin si ushtare te ardhshem te turqve paraprakisht duke i kthyer ne musliman dhe duke u nderruar emrat edhe kjo nuk pati jehone aq te madhe dhe numri ityre qe konvertoheshin ishte i vogel .Atehere ata zbatuan masen extreme duke shkuar fshat ne fshat me ushtri dhe hogjallare te cilet ikishin me vete callmat turke dhe peqet per grate dhe vajzat .Ata i mblidhnin te gjithe njerezit ne nje shesh dhe i thirrnin me rend .ata te cilet nuk pranonin denoheshin pa gjyq me prerje koke para mases se njerezve .kurse te shtrenguar nga keto masa ata pranuan , dhe kur pranonin menjehere i vinin callmen ne koke burrave kurse grave dhe vajzave u jepninn peqet te mbuloheshin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 59
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Cfar s'do benit kurre ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar s'do benit kurre ?   Cfar s'do benit kurre ? EmptyWed Aug 18, 2010 9:56 am

keto jane rrena te flliqura Rrimtaf rrena qe i kane lansue serbet dhe bashkpunetoret e tyre shqiptare.
Edhe Romaket gjate okupimit te Ilireve i djegen ne zjarme ata qe nuk ptranuan te nderrojne fene ne fejen katolike.
Ende pa ardhe turku Bizantino Romaket te gjithe ata musliman i djegen ne furra te druve.
Po me ardhjen e turkut nje pjese e tyre qe ishin detiruar me dhune te nderrojne fene ata prap u kthyen ne fejen e tyre te meparshme muslimane.
lexo..
meso mos ja fute me rrena te Don lush gjergjit e mark Krasniqit.MOS DILNI JASHT TEMES...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Cfar s'do benit kurre ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar s'do benit kurre ?   Cfar s'do benit kurre ? EmptyWed Aug 18, 2010 10:00 am

aleanca ballkanike qe luftoi kunder perandorise turke kur i grabiten tokat shqiptare ata thane ne nuk i morem nga shqiptaret por nga turqit epo shoh se ende paska atavizem turq nder shqiptare eti je nje i tille thjesht ti nuk je shqiptar por tusk e i biri i turkut .


Mos dilni jasht temes...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Cfar s'do benit kurre ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar s'do benit kurre ?   Cfar s'do benit kurre ? EmptySun Feb 13, 2011 12:14 am

Kurr sdo pi alkohol dhe cigare kurr
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Cfar s'do benit kurre ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfar s'do benit kurre ?   Cfar s'do benit kurre ? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cfar s'do benit kurre ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: