Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Libri i fundit qe keni lexuar.....

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Arianiti
Fillestar/e
Fillestar/e
Arianiti

Male
Numri i postimeve : 56
Age : 43
Vendi : Kumanove
Registration date : 07/07/2010

Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Libri i fundit qe keni lexuar.....   Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 EmptyFri Jul 23, 2010 5:35 pm

http://www.albaniabook.com/books/pub/P10007733830.JPG
Jim Marrs-Kush e Sundon BOTEN
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Libri i fundit qe keni lexuar.....   Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 EmptyFri Aug 20, 2010 11:43 pm

[quote] Jim Marrs-Kush e Sundon BOTEN[code]

E ket lexu kete liber ti? nese mundesh vetem paragrafin ta sjellesh se kam ndermend ta marr dhe ta lexoj edhe un prandaj...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Libri i fundit qe keni lexuar.....   Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 EmptyFri Aug 20, 2010 11:58 pm

Une tani kam ne duar nje liber -Romnin e Cecelia Ahern.Ku mbaron Ylberi?

Vjen nje roman per dy shok femijerie,qe fati nuk i ndimoj te luajn nje jete mes deshirave dhe dashuris.
Femij te kendshem e pastaj adolishent rebele,Rozi dhe Aleksi ishin te afert per njeri-tjetrin,por familja e Aleksit Zhvendoset nga Dublini ne Amerike dhe ai shkon me ta.

Rozi eshte e humbur pa te.Pikrishte ne mbremjen e udhtimit te saj per tu bashku me Aleksin ne Boston,Rozi merr lajmin qe do t'i ndryshoj jeten qendrimi ne Irlande.

Lidhja e tyre magjike shihet mes ulje - ngritjev te jetes dhe asnjeri nuk di nese miqesia e tyre do ti mbijetoj viteve, kilometrave apo lidhjev te reja.
A mund te jene diqka me shum se miq te mir?Keqkuptimet ,rrethanat dhe fati i keQ i ka mbajt ata ta ndare,por kur te prezantohet mundesija e fundit,a do te sakrifikojn ata gjithqka per dashurin e vertete?Fati eshte nje gje zbavitse dhe ende nuk eshte treguar i paqte me ta.....


VAZHDON.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Libri i fundit qe keni lexuar.....   Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 EmptySat Aug 21, 2010 12:30 am

libri i fundit qe kam lexuar eshte menaxhimi i investimeve nga dr muhamet mustafa.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Arianiti
Fillestar/e
Fillestar/e
Arianiti

Male
Numri i postimeve : 56
Age : 43
Vendi : Kumanove
Registration date : 07/07/2010

Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Libri i fundit qe keni lexuar.....   Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 EmptySat Aug 21, 2010 5:04 pm

Pershendetje Fiona te them te verteten librin nuk e kam lexuar se ketu ne Zvicer nuk munda me gjet por kam percjellur nje debat televiziv me autorin e vepres ose me mire thene me perkthyesin e vepres dhe me ka lene pershtypje jashtzakonisht te medha sepse shtjellohen disa tema qederi tani ne boten e gjere kan qene ndryshe te pataqitura.Per shembull sistemi piramidal i sundimit te botes qe ne krye ka syrin qe do te thote se planeti Toke dhe Njerezimi jane ne vezhgimm te rregullt nga Uffot ose ndonje planet tjeter dhe shum shembuj tjere konkret qe deri tanu per ne kan qene ndryshe te paraqitura ose piramida dhe syri qe ne hasim te monedhat e USA ose 1dollar se si zberthen autori ket simbolike etj etj.pershendetje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Libri i fundit qe keni lexuar.....   Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 EmptySun Aug 22, 2010 11:27 pm

Edhe un kam lexu nga ky liber ca faqe , dhe isha kureshtare te mesoj diq me shum rreth keti librit ,Por doja te mesoj diq nga dikush ketu nese ka lexu .Do e marri kete liber te shofim ca thon per ufot!jam shum kureshtare!!!!!!
Ke pershendetje edhe nga un Fionaa..........
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Arianiti
Fillestar/e
Fillestar/e
Arianiti

Male
Numri i postimeve : 56
Age : 43
Vendi : Kumanove
Registration date : 07/07/2010

Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Libri i fundit qe keni lexuar.....   Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 EmptyMon Aug 23, 2010 5:23 pm

Tung Fiona me sa une e kam kuptuar perkthyesin e vepres ketu ka te beje me zberthimin e disa fenomeneve qe nga Feja dmth na Bibla e Kurani jan te paraqitura ndryshe ketu autori na jep nje variant te tijen qe bie ndesh me keta qe ne dijme nga Bibla e Kurani e .... Me nje fjale eshte nje veper qe then kundershton ca ide ose variante qe jan te plasuara deri tash ne opinion dhe prandaj zgjon kurreshtje te madhe tek lexuesit.Eshte ne njefare menyre stili i njgjajshem si te" Kodi Da Vinci ".mendoi se eshte i vlevshem te shfletohet kjo veper per shum arsye sepse te shtyn te mendoish ndryshe.Pershendetje dhe kalofsh bukur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Libri i fundit qe keni lexuar.....   Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 EmptyTue Aug 24, 2010 12:54 am

Cito :
Tung Fiona me sa une e kam kuptuar perkthyesin e vepres ketu ka te beje me zberthimin e disa fenomeneve qe nga Feja dmth na Bibla e Kurani jan te paraqitura ndryshe ketu autori na jep nje variant te tijen qe bie ndesh me keta qe ne dijme nga Bibla e Kurani e .... Me nje fjale eshte nje veper qe then kundershton ca ide ose variante qe jan te plasuara deri tash ne opinion dhe prandaj zgjon kurreshtje te madhe tek lexuesit.Eshte ne njefare menyre stili i njgjajshem si te" Kodi Da Vinci ".mendoi se eshte i vlevshem te shfletohet kjo veper per shum arsye sepse te shtyn te mendoish ndryshe.Pershendetje dhe kalofsh buku


Prandaj eshte libere mjaft i shiture Arjanit,problemi i perindimorve cdo here eshte aji i LINDJES?cdo hera duke u mundu te dominon Ateizmi kunder religjijoneve tjera.Mezi spo pres te kem kete liber beso!!

Dhe ti kalo mir ke respektin tim...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Libri i fundit qe keni lexuar.....   Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 EmptyMon Sep 20, 2010 11:48 pm

Tani kam mbaru romanin e Nicholas Sparks.....Nje Shetitje e Paharrueshme...

Nje liber i jashtzakoneshem qe ne fillim duket si nje pafundesi te tjerash i zakonshem dhe i pa rendesishem.Por pastaj e lexon dhe shtangeni nga thesari brenda tij.
Shum prekes por edhe i rrembyshme!nje liber qe nuk harrohete poqese lexohet.
Nje histori gjurmlense dashuri e cila si paraardhsit e saj,dot prek zemrat e lexuesit kushdo qofshin.....Nje roman i vogel qe lexohet shpejt, keshtu qe do te dilni ne siperfaqe te pastruara nga lotet dhe shkelqimi i kesaj historije.............
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Atdhetari
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 108
Vendi : Arbëri
Registration date : 13/11/2009

Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Libri i fundit qe keni lexuar.....   Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 EmptyMon Sep 20, 2010 11:52 pm

Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 Nje-shetitje-e-paharrueshme-nicholas-sparks-m

Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 Icon_king
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Libri i fundit qe keni lexuar.....   Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 EmptyMon Sep 20, 2010 11:53 pm

uavvvvvvv!!! pikrisht ket liber kam mbaru se lexuarit hah thenx njeri
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Libri i fundit qe keni lexuar.....   Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 EmptySat Oct 16, 2010 9:38 pm

Shqiptaret,
Nje histori Moderne....Miranda Vickers..

Nje liber jashtzakonisht interesant jam ne hyrje te librit........
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Libri i fundit qe keni lexuar.....   Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 EmptySun Oct 17, 2010 12:16 am

muri i sartrit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Libri i fundit qe keni lexuar.....   Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 EmptyFri Oct 22, 2010 11:54 pm

PARATHENJA;i librit Shqiptaret Nje Histori Moderne....
Me renjen e shtetit njepartiak me 1990 dhe daljen gradual te vendit nga izolimi i gjithanshem,interesi per Shqiperin erdhi duke u shtuar.Gjithsesi,imazhet per ket kend te panjohur te Europes jan me se shumti te zymta, te ftohet, corodites.Per te kuptuar karakterin cnjerzor te regjimit shqiptar she serin komplekse te aleancave dhe ndarjev me shtetet komuniste ne perjudha qe pasoi Luften e Dyte Botror,eshte nevojshme te sillen ne vemendje historin e gjat te pushtusve dhe robrimeve te popullit shqiptar.
Nga rendesija e pozites gjeografike te vendit,ndryshimet politike dhe historike te tij qe u kushtezuan nga Perandoria osmane dhe pushtimi osman prej pes shekujsh,perbejn kyqin per te kuptuar Shqiperin e sotem.perjudha e sundimt osman ka pasur nje ndikim themelor ne evulimin dhe karakterin e shoqeris shqiptare e cila eshte e dukshme ne shum aspekt te saj,si fjal vjen spjegon shkakun pse aq shum shqiptar u konvertuan nga te krishtert ne musliman.Ne studimet e sundimt osam nga koha kur ne sken dolen pashallaqet e mdha shqiptare ne mes shekullit te tetmbdhjet,esht e mundur te dallohen shtysat epara te zgjimit te ndergjegjes kombetare shqiptare,e cila gradualisht u shendrru ne nje levizje kombetare.
Trojet e banuar nga shqiptaret ne gadishullin e Ballkanit ishin bash ne epiqender e saj qe do te njihej si qeshtje Lindore,ndaj dhe per rrjedhoj ka vuajtur prej rivalitetit dhe nderhyrjev te Fuqive te edha.Keto troje jan pretendu tersisht ose pjeserisht nga serbet,malazezet,greket dhe bullgaret si pjes e territorit te tyre historik.Shteti shqiptar e ka fillesten e tij atty ne fund te 1912,ndersa renia e Perandoris osmane ishte ber e pa shmangshme.Shteti i sapokrijuar u gjend menjher i perfshir ne luften ballaknike dhe ne Luften e Pare Boterore, ndersa ushtrit ballakanase marshuan ne thellsi te territoreve shqiptare me shpresen e ndarjes se vendit midis tyre.Debati per percaktimin perfundimtar te kufive shqiptar e pan pas luftes u zvarrit deri ne vitin 1925,kur gjysme milion shqiptar e pan veten te perfshir ne Mbretrin e Serbev,kroateve dhe Sllovenve.diktatura e Ahmet Zogut nuk ishte ne gjendje te ndalte varsin kolonial italian te Shqiptarve,qe mandej u pustua nga Italia dhe Gjermania gjate luftes se Dyt Botrore dhe sundimit i pasur i Enver Hogjes vulos fatin e Shqiperis per 45 vjetet e ardhshme.
Keto ngjarje perbejn thelbin e keti librit,i cili mbyllet me nje veshtrim te shpejt te ngjarjev marramendse te viteve 1990-91,shfaqja e pluralizmit patriak dhe zhvillimi qe kan pasur te trojet shqiptare te viteve te fundit.Eufori qe shoqeroi fitore e pARTIS dEMOKRATIKE ME 1992 TASHME DUKET SE I PERKET NJE EPOKE TE KALUAR,NDERSA Shqiperia perpiqet te gjej vendin e saj ne Ballkan te trazuar nga tensionet,mosbesimi dhe pasiguria,Ne nje veshtrim te pergjithshem te qeshtjes shqiptare,me shum interes duket se ngjall kater probleme;1)Pse shqiptaret ishin i fundimi popull ballkanik qe zgjoj ndergjegjjen kombetare?2)Ne c'menyre u formuar shteti shqiptar?3)Pse gjysma e kombit u nda nga ai shtet?dheShqiperia mbeti per aqe gjat nje nga vendet me te izoluara,me te mbylludhe me te shypura te botes?Nese ky liber ndimon qoft edhe pjesrisht per tu dhen pergjigjje ketyre pyetjev ai ka arrit qellimit.......

Liber mjaf interesant qe flet per historin shqiptare qe nga koha ilire deri ne mbarim te luftes qe ben uck.....ja vlen te ket cdo njeri ne shtepit e tyre...ka tri harta shum interesante te shteteve ballkanike qe nga 1815,1913 dhe 1914..

Ne keshtjell shpejt ka ren Flamurine gjysem hene
Edhe populli shikon,qe ne vedn te ti valon
Flamuri i Skenderit 'n er Shkab e zez me dy krer.
Dhe nje thirrje lart u ngrit,se cdo zemer e cdo shpirt.
U merzit nga turku i lik,Qe e beri ate Kruje.
Zi murtaj dhe rremuj,Ay ze me gas me buje,
Qoshtim nga breg me breg,esht Rrofsh o Skenderbeg!

Vargjet jan shqiptu nga Fa S Noli.........
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Libri i fundit qe keni lexuar.....   Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 EmptyMon Nov 01, 2010 11:22 pm

Ngadhenjimi i Dashuris......N..... Sparks..Histori e nje dashurije te madhe pa mosh dhe pa koh, sa kam fillu ta lexoj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Libri i fundit qe keni lexuar.....   Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 EmptySat Nov 13, 2010 11:11 pm

Tani sa mbarova kete liber shum nostalgjik qe te ben per vete qe ne hyrje te librit.
Mbasi askush nuk po lexon apo ndoshta nuk duan te ndajn me antaret kete knaqesi te dyfishte si per trurin ashtu dhe per shpirtin un do sjall ca fragment nga ky roman....Kjo ndarje na ben shum keq,sepse shpirtrat tane jan lidhur njeri me tjetrin.Ndoshta kan qen dhe do te jen gjithnje bashk.Ndoshta kemi jetu njemi jete perpara kesaj se sotmes dhe ne secilen prej tyre jemi taku.Ndoshta cdo her,kemi qen te detyruar te ndahemi,per te njejten arsyje.Sepse kjo eshte nje lamtumir qe zgjat prej dhjetmi vjetesh dhe parathot dhe ate qe do te vijne.
Kur te veshtroj, shoh bukurin dhe hijeshin tende dhe di qe kan ikur duke u rritur ne secilen prej jetev te tua.E di qe edhe ne secilen prej jetrave te mia kam shkruar te te kerkoj.Dhe te kerkoja pikrisht ty,jo ndonjerin qe te ngjet,sepse shpirti yt dhe i imi duhet te rrin bashk gjithnje......?!

Dhe pastaj ,per arsyje qe asnjeri prej nesh nuk mund te kuptoj,jemi te detyruar te themi lamtumir!?

Do te doja te thoja se gjithqka do te shkoj mir, dhe te betohem se do bej gjithqka qe kjo te ndodhe.Por nese nuk do te takohmi dhe kjo na qenka lamtumir e fundit,e di qe do te rikujtohemi ne nje jet tjeter.Do te takohemi serisht,dhe ndoshta vullneti i yjev do te ndryshoj dhe do te mund te Dashurohemi aq shum sa te kompensojm te gjithe ndarjne e meparshme........
Mbrapsht në krye Shko poshtë
qiqek
Fillestar/e
Fillestar/e
qiqek

Female
Numri i postimeve : 1
Age : 47
Vendi : kosove
Registration date : 16/11/2010

Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Libri i fundit qe keni lexuar.....   Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 EmptyWed Nov 17, 2010 9:45 pm

Libri qe une kam lexuar me se voni eshte "te dua"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Libri i fundit qe keni lexuar.....   Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 EmptyWed Feb 16, 2011 10:41 pm

Tani kam ne duar nje roman;La Casa De Los Espiritus.......te Izabel Aljende.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Libri i fundit qe keni lexuar.....   Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 EmptyWed Mar 23, 2011 11:15 pm

Dhurat Mendjesh ..sa kam fillu te lexoj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Libri i fundit qe keni lexuar.....   Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 EmptySat Apr 02, 2011 1:10 am

::::Me shum se top sekret ...Jim Marres tani kete roman jam duke lexu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Libri i fundit qe keni lexuar.....   Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 EmptySat Apr 02, 2011 10:18 am

Kur ta perfundoni ket liber z.Fionaa tregona edhe ne per sekretet, qe gjinden ne ket liber, poe qe eshte emundur dic me gjersishte per kapitujt( A eshte Zoti nje alien?) dhe ( C'do te ndodhe ne vitin 2012?)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Libri i fundit qe keni lexuar.....   Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 EmptySat Apr 02, 2011 4:53 pm

DRINI -ki kujds c´po shkruan,me qense un besoj 1000% ne jasht toksor....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Libri i fundit qe keni lexuar.....   Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 EmptySat Apr 02, 2011 7:47 pm

Xhem kur fionaa ta perfundon ket liber ndoshta do te na spjegon dic, une nuk di cka te them thjeshte pak jam i interesuar te mesoj dic per keto gjera, nuk e di nuk me bein shum pershtypje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Libri i fundit qe keni lexuar.....   Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 EmptySun Apr 03, 2011 12:59 pm

DRINI mir e ki po kjo as tligat sti jep, e po tregon diqka, e mban sekret se frigohet se po mesojm diq nga ky liber,se shifet se ka gjelozi deri diku!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Libri i fundit qe keni lexuar.....   Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 EmptyMon Apr 04, 2011 3:29 pm

Cito :
DRINI mir e ki po kjo as tligat sti jep, e po tregon diqka, e mban sekret se frigohet se po mesojm diq nga ky liber,se shifet se ka gjelozi deri diku!!


do ishte knaqesi ti jepja te ligat po ja qe fatbardhsisht jam rrit ne nje frym, ku vetem te mirat ma kan rrethu ,keshtu qe nuk njoh shijen elig un i nderuar xhem. : scratch dhe nje gje me habit cdo her e cek ti gjeloZin Shocked PSE TE KEM UN GJELOZI!CETE VELERSON TJETRI DUHET TJET ME KOMPETEN Wink SE TI KESHTU QE MUA NUK ME MBETE ASE SA GRIMCA E ATOMIT TE KEM GJELOZI KETU Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Libri i fundit qe keni lexuar.....   Libri i fundit qe keni lexuar..... - Faqe 2 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Libri i fundit qe keni lexuar.....
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Arti dhe kultura :: Gjuha dhe Letërsia Shqiptare-
Kërce tek: