Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT   Thu Apr 01, 2010 10:30 am

se pari gabim eshte qe su pastrue kosova nga tradhtaret dhe udba
une kurre nuk kam perkrahe parti as familja ime babi migjallaret kane perkrahe uck te Adem Jasharit
babi im nuk ka perkrahe as komitetin krahinor
ju vraponi albanin1 pas partive servile tradhtare antishqiptare..
seshte qudi...
se edhe hesat pashen populli e perkrahu edhe rrahman morinen edhe rugoven edhe thaqin edhe sejdiun edhe dacin edhe ahmetin edhe muslit edhe salen te gjithe bashkpunetore te serbise.....o klyshe
po kesaj i thua demokraci...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 58
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT   Thu Apr 01, 2010 12:52 pm

Ne keto momente tragjike per popullin shqiptare nuk perkrahen partit politike servile..
Ata qe perkrahin kete politik antishqiptare ja nuk kane mend ja jane tradhtare si ata...
Patrioti atdhetari nuk perkrahe shkaterrimin e kombit ,kultures shqiptare..
Nuk perkrahe ata qe tradhtuan amanetin e deshmoreve gjakun e tyre...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT   Thu Apr 01, 2010 3:59 pm

TI lam pak tradhtart ni pauz, se veq po shtohen ma shum!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
albaninr1
Anėtar i ri
Anėtar i ri
albaninr1

Male
Numri i postimeve : 78
Age : 33
Vendi : Londer
Profesioni/Hobi : Sport
Registration date : 23/03/2010

MesazhTitulli: Re: TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT   Thu Apr 01, 2010 7:23 pm

detektiv hahahaha nese don me e dit , si mu qe nuk ma ndin per partija ska askund.... por po e shoh qe ka njerz ne kosov edhe ne diaspore qe i kontrollojne 80% te politikaneve ne kosove..... mos keni dert se me u vertetu qe po e ''shet'' ''tratheton'' dikush kosoven det esht kush don shum shpejt i lan duart :-)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 58
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT   Tue Apr 06, 2010 12:33 am

edhe pak nuk dote flitet per parti politike fare..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
albaninr1
Anėtar i ri
Anėtar i ri
albaninr1

Male
Numri i postimeve : 78
Age : 33
Vendi : Londer
Profesioni/Hobi : Sport
Registration date : 23/03/2010

MesazhTitulli: Re: TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT   Tue Apr 06, 2010 2:51 am

ooo xhiti po mendoj oooo detektivvv aiiii a hala ke dy emra aaa:-))))))))))))))))))))))))
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 58
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT   Tue Apr 06, 2010 2:13 pm

Vetem fantazo ,e beri te gjithe xhita e detektiva,se aq logjikon ,aq mend ke....
Une jam xhiti ,me detektivin nuk kam pune ..
vetem se pajtona me shume te verteta qe i shkruan si nje i ri ai eshte shume i pjekun..
PO qtju beshe injoranteve si ti,qe je bere mashe e te tjereve dhe te perdorin si vegel.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
albaninr1
Anėtar i ri
Anėtar i ri
albaninr1

Male
Numri i postimeve : 78
Age : 33
Vendi : Londer
Profesioni/Hobi : Sport
Registration date : 23/03/2010

MesazhTitulli: Re: TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT   Tue Apr 06, 2010 7:40 pm

hahahahahahaha ooo nese e beson vet ket prall besoje hahahahaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT   Thu Apr 08, 2010 8:53 pm

besoje qe ka Avni Rrustema hala...vetem nje Avni na vyne jo me shume...,,,.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT   Thu Dec 30, 2010 11:36 pm

...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 49
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

MesazhTitulli: Re: TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT   Fri Dec 31, 2010 12:29 am

SA ka sedi kush kso Ubd tė msheft qė ende kajn pėr ***** e tyre serbi dhe ėndrrojn se prap do ju vij njė dit e tyre ..
Dhasht Zoti qė tė thduken njė her pėr gjithmon fara e keqe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 58
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT   Sat Jan 01, 2011 7:55 pm

Te gjithe ish komunistet udbashet ata qe denuan dhe diferencuan e burgosen naj nderruan kushtetuten 1974 jane ne pushtet dhe kan funksione te larta..
Shumica nuk paraqiten ne media...
Udba plot per ate edhe skemi liri as pavaresi..as shtet..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 49
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

MesazhTitulli: Re: TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT   Sat Jan 01, 2011 10:09 pm

Xhiti pėr fat tė keq ato nuk po pakohen por vetėm se po rritet numri i tyre.Armiku nuk flen kurrė .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 58
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT   Sat Jan 01, 2011 10:39 pm

Bashkom urime vitin e RI
shendet ,lumturi dhe jete te gjate..
Sa i perket udbasheve ata vetem po shtohen se udbashi pjelle udbashin
dhe kumarllekun prap e kane me shkaun
naten rrin me shkaun e diten na behen ,,patriot"...
Shum kopila ka lene ky shkau....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT   Wed Jan 05, 2011 2:23 pm

allahu i farofte ,udbashe e tradhtare e zagar te serbise e maqedonise.
po far e flliqt ishin kane keta tradhtare ,po shume kishim pas e nuk kane te ndalur
200 levizje ,me qindra shoqata ,me qindra parti..
e asnjer per komb e atdhe po per hajni e kriminalitet...e tradhti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Femi Halimi
Fillestar/e
Fillestar/e
Femi Halimi

Male
Numri i postimeve : 33
Age : 64
Vendi : Gjilan
Profesioni/Hobi : Redaktor i Revistės Letrare "Ujėvara" Gjilan
Registration date : 05/01/2011

MesazhTitulli: Re: TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT   Tue Jan 25, 2011 1:34 pm

-Valla po be! ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Femi Halimi
Fillestar/e
Fillestar/e
Femi Halimi

Male
Numri i postimeve : 33
Age : 64
Vendi : Gjilan
Profesioni/Hobi : Redaktor i Revistės Letrare "Ujėvara" Gjilan
Registration date : 05/01/2011

MesazhTitulli: Re: TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT   Tue Jan 25, 2011 1:49 pm

-Po, tanėt kanė thanė zakonisht, qė edhe dreqi i zi le tė vjen, veē shkau le tė hiqet. -Nuk janė lutė drejt, -se lutja nuk bahet kėshtu. Prandaj tjetrėn herė, nė radhėn historike kur tė na vjen kah dera, prej tash duhet tė lutemi drejt te Zoti ynė, si duhet dhe jo me kusht qė tė jetė edhe dreqi aty, -as si atraksion qoftė! Pra duhet tė lutemi te Zoti qė tė na heqė zgjedhėn dhe armiqt dhe ti pėrmendim pa droe ata, sepse Zoti ynė i di ata (!) porse nga lutja duhet tė heqim drreqin, sepse drreqi ėshtė personazh negativ dhe kėtė duhet ta ketė tė kjartė populli ynė qė po don tė bėhet edhe komb! Pra , -se kjo po shihet qė solli njė tė mirė dhe njė tė keqe, - po shihet! Duhet pra filluar me edukatėn fillestare, se Zoti ėsdhtė Perėndia ynė, kurse drreqi armiku ynė dhe i Perėndisė dhe kėto masa standarde tė besimit duhet tė jenė tė sakta dhe tė pranueshme pėr tė gjithė. Kėshtu herėn tjetėr nė rradhėn historike tė pritjes, -nėse lutemi kėshtu drejt, - do tė drrejtohemi. - A sa pėr kėtė herė, kot mundoheni, se drreqi ka pjesėn e vet qė ia kemi folė vetė me gojė tonėn!...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ann@
Anėtar
Anėtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 30
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

MesazhTitulli: Re: TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT   Sat Apr 23, 2011 9:30 pm

...Patriotėtė e Kosovės...

Albin Kurti e kuptoj qe te dalesh ne rruge edhe te kundershtosh gjithcka qe ka lidhje per vendin e vete nuk i shkoje shume....Dhe murr rrugen e Parlamentit,ju ipe munesia qe te jete mbranda keti Parlamenti po te jeni te sigurte qe do ti bjen pishman qe ka hy aty,se ndalgadale do tu ju zhveshte maska edhe ketyre si te gjithe atyre qe jane prezente.

KLM.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT   Mon Apr 25, 2011 11:16 pm

Albin kurti, kundershton at qe shkon ne kundershtim me interes te perbashket dhe te popullit, dhe esht kapacitet i pa diskutushem, qe devijon dhe nese,pra esht diq tjeter.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ann@
Anėtar
Anėtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 30
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

MesazhTitulli: Re: TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT   Mon Apr 25, 2011 11:44 pm

Albin Kurti gjithcka eshte dhe gjithcka e ka me me vende....
E pate rastin mu ba shku me njerze qe kishe shku perpara edhe e kishe ndryshu krejte strukuren partiake aje u ba kundershtari ma i forte i PDK-es.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT   Wed Apr 27, 2011 11:20 am

nuk ka nevoj me u bashku ALBINI me TA se ATA shkojn te ALBINI,sepse (ATA )jan mbyllur ne endrren e huaj, qe at enderr dot ta shef dhe dot ta realizon ALBINI, e jo mahalla e ATISAREVE:

Ta kujtoj endrren,ajo esht BASHKIMI KOMBETAR.

shnet, per ty Ann@,por mos u merzit!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ann@
Anėtar
Anėtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 30
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

MesazhTitulli: Re: TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT   Wed Apr 27, 2011 12:51 pm

shnet edhe per juve shoq,se ngushte ju keni hy ketyre puneve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT   Thu Apr 28, 2011 12:33 am

Albin “me kujton nje thenje popullor:ne mengjes ja merr inatin gjith botes , ne mbremje edhe vetes !u djeg karta ne ket loj me ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ann@
Anėtar
Anėtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 30
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

MesazhTitulli: Re: TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT   Fri Apr 29, 2011 11:22 am

Cito :
Albin “me kujton nje thenje popullor:ne mengjes ja merr inatin gjith botes , ne mbremje edhe vetes !u djeg karta ne ket loj me ?

upssssssssss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT   Sat Apr 30, 2011 1:12 am

Ne cilen loj, dhe cila kart?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt :: Politikė-
Kėrce tek: