Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
albaninr1
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 78
Age : 32
Vendi : Londer
Profesioni/Hobi : Sport
Registration date : 23/03/2010

MesazhTitulli: Re: TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT   Wed Mar 24, 2010 1:57 am

hahahahaha ani me temperature shum mire gjindem por ju si jeni:-P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT   Wed Mar 24, 2010 10:49 am

te gjithe ata qe kritikojne Albin Kurtin jane sherbetore te shkaut dhe kane qene...
Ska koment udbashet jane que ne kembe1
Jane que ne kembe e jane trenue
Popullin shqiptare dojn me shkaterrue
Keta nuk kane mend as nuk logjikojne
se per serbine po punojne.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
murturi
Ushtarak
Ushtarak
avatar

Male
Numri i postimeve : 517
Age : 42
Vendi : Bruksel
Registration date : 19/04/2008

MesazhTitulli: Re: TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT   Wed Mar 24, 2010 12:36 pm

Me erdhe keq kur tha aj Albani NR 1 se Albin kurti ska qen ne burg !!! por turpi injorantin se ka ba kurr njeri .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.fbdk.eu
albaninr1
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 78
Age : 32
Vendi : Londer
Profesioni/Hobi : Sport
Registration date : 23/03/2010

MesazhTitulli: Re: TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT   Wed Mar 24, 2010 4:03 pm

oooo detektiviiiii a ban me e dit ku ke qend ti kur u kan lufta ne kosove??

more patriot pa rrota hahahahahaah leje more se u bere prrall me tupan.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
albaninr1
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 78
Age : 32
Vendi : Londer
Profesioni/Hobi : Sport
Registration date : 23/03/2010

MesazhTitulli: Re: TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT   Wed Mar 24, 2010 4:05 pm

ok mbasi jeni kaq shum te informuar per ket ''Profetin'' Albin Kurtin kush dije te mjaftueshme te me tregon se cfar kontaktesh ka Albin kurti me >>Securitate<
oooooo tmjert juuuuuuuuuuuuuu per kend jeni duke fol ne favor hahahahahaha


por skemi cfar te bejm gjithekush ata cfar te din ......

ketu 0,00000000000000000000000000000000000%
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT   Wed Mar 24, 2010 11:11 pm

Ti edhe njeher ke qen antar i keti forumi me nje emer tjeter dhe ke ofendu nje person qe ter jeten ia ka kushtu qeshtjes kombetare.
Sa i perket A.Kurtit une kame njerz familjar qe kane vujtur ne burgjet serbe sebashku me A.Kurtin.

E ju siq po vrehi ju paska hi vetja ne qejf, dhe shum gjera nuk i paske te qarta.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

MesazhTitulli: Re: TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT   Wed Mar 24, 2010 11:38 pm

Albaninr,

Na thuaj nje alternativ te A. Kurtit me qe kete ke vendosur ta vrasesh?

Po ashtu na thuaj mendimin tuaj per Sali Berishen dhe Ilir Meten?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
albaninr1
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 78
Age : 32
Vendi : Londer
Profesioni/Hobi : Sport
Registration date : 23/03/2010

MesazhTitulli: Re: TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT   Thu Mar 25, 2010 12:37 am

@Drini mos ke dert se e di cfar kan ber familja jote e ne cillet burge kan qend mos u gajlos fare, dhe vetshprehjet e tua mundet njeriu me i analizu se cfar mendimi ke.

Nje analist Anglez i Politikes kishte then ne nje tubim ne Londren e sotshme ne vitin 1678 se gjdo trathetar i gjdo Kombi mundohet me e shit vehtend si patriot i ati kombi, prandaj ju lutem mos fa fut kot, por qetsohe vehtend......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
albaninr1
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 78
Age : 32
Vendi : Londer
Profesioni/Hobi : Sport
Registration date : 23/03/2010

MesazhTitulli: Re: TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT   Thu Mar 25, 2010 12:46 am

@petrit.....
me se pari te lutem mos ngjit fjali se nuk esht e vertet qe une kam vendos te ''vraj'' dikend.
Por shiqo andej nga vie une thojne se sa njeriu e lyp nje plumb 9mm ne koke nuk munden me prodhu fabrikat mjaft pluma per te realizu nje gjer te tille. sepse kombi shqipetar ka shum Albina mos ta harrojme ket.......

Albin Kurti esht mjaft i denuar nga vetvehtja e vet. Nuk di se si mundet me e shiqu vehtend ai person ne pasqyre kurse e din me kend kolaboron......

eee sa i perket sali berishen hmmmm, ai esht nje politikan jo pa gabime por esht nje politikan i cili arriti ma se shumti per SHQIPERINE.


@Drini simbas komentit tend edhe personat e Familjes tua paskan nejt ne nje burg si Albin Kurti, hmmmmmmm cfar mendon Familja jote per >>Securitate<
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 48
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

MesazhTitulli: Re: TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT   Thu Mar 25, 2010 1:23 am

Duhet pėr qdo thenje tė vertetohet me fakte edhe ktu siq po duket shkruajm sipas qejfit dhe jo fakteve , apo na drejton dikush tė jemi njė mash e dikujt .

( Doja te dija mė teper nė lidhje me kėt fjali Securitate , dhe pėr qak bėhet fjal )
Unė nuk kam njohuri prandaj me gjith dėshir dė lexoja mė tepėr .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT   Thu Mar 25, 2010 1:32 am

Me vjen keq se mundohesh te thuash dic vetem sa per te knaqur egon tende me urrejtjen ndaj nje idividi e levizje ama kjo eshte
Karakteristike e nje kohe qe ka ike meeeeeee.
Cenke mundua te na tregoni dic me ate thenje , ku ti vet bije ne kundershtim me thenjenje duke kshilluar.
Ku vrehi qe jeni shum larg vetdijes, dhe shum afer besimeve te kota dhe injorances.
Ate qe flet duhet te jesh ne gjendje edhe ta argumentosh.
Tek ne kemi nje thenje kur te thon dy vet mbaju se je i dehur duhesh te mbahesh dhe ta vertetosh se a je i dehur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

MesazhTitulli: Re: TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT   Thu Mar 25, 2010 5:22 am

albaninr1,

Do ishte mire ta hapje temen, "Ti pastrojme trojet shqiptare nga UDB-asha sikur Berisha."

C'fare perfaqson per Berishen nr. 28 dhe Penicilina?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 48
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

MesazhTitulli: Re: TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT   Thu Mar 25, 2010 8:40 pm

Si mendoni a ėshtė mir titulli i temės
Kėrkoj falje pėr ndėrhirje nė ndrishim tė temės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

MesazhTitulli: Re: TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT   Thu Mar 25, 2010 10:46 pm

Titulli eshte gabim,

Albanin quan Albinin UDB-ash nderkohe qe eshte Berisha...!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
albaninr1
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 78
Age : 32
Vendi : Londer
Profesioni/Hobi : Sport
Registration date : 23/03/2010

MesazhTitulli: Re: TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT   Fri Mar 26, 2010 12:20 pm

Me keqardhje e shiqova qe tema ime esht nderru ne nje tem e cila esht shum teorike.

edhe dua tju informoj se ne shum vende ne ket forum e shiqoj fjaline ''UDB''. UDB-ja nuk ekziston ne shiqimin prezenc, por esht BID (Bezbednosno-informativna agencija) (Sherbimi Informativ i Sigurimit) http://www.bia.sr.gov.yu/.

Sidocoft Albin Kurti ka ''vetem'' indirekt me ket subjekt Hasmor te bej.


Albin Kurti esht dora e zgjat e ''Securitate''. Ky Subjekt i cili ka detyren e destabilizimit te Shtetit te panvarur te Republikes se Kosoves, ishte Sherbimi i Rumonise Komuniste dhe indirekt dora e djathet e KGB-se sot FSB. Ky subjekt Rumon ne Kushtetuten e rumonise nuk ekziston me por esht Aktive indirekt ne ter Evropen.

Demostratat e 10 Shkurtit ishin ne plan te behen me 6 Shkurt, por problemi ishte se me 6 shkurt antaret e Ushtrise Rumane nuk ishin dakord te perdorin dhune kunder Rinise shqipetare per te krijuaj nje zjarr, Securitate vendosi te fut Agjentat e vet per te kryr ket plan saqe ju duht 4 dite te pregaditet. Albin Kurti ishte shtylla ma e madhe ne ket plan, prandaj shtyri demostratat per keto 4 dit.

Mbasi populli shqipetar tregoj Dinitet dhe nuk funkcjonoj plani Albino-Rumon, i nxjorr Apartmenti i securitate agjentat e vet qe perdoren zjarr kunder rinise shqipetare nga Kosova me destinacjon ne Rumoni dhe metutje dergoj keta 6 Persona ne Ambasaden Rumone ne Syri. Ndihmen e duhur merr ky subjekt nga FSB-ja (Russi) dhe BIA-ja (Serbi)

Me ndihmen e CIA, BND, dhe SHISH nje ekip nga kosova (ministrise se mbrojtjes) ka udhetua me 3 Mars ne Istambull dhe mandej ne Syri.

Deri sot nuk ka informata te sakta se cfar esht ndodh ne ket rast. Shtetet qe jan ne lidhje me ket Operacjon nuk japin asnje informat.


Nga informata te sigurta te Anglise, Albin Kurti esht nga viti 1997 Nenshtetas i Republikes se Rumonise dhe nga viti 1999 Antar aktiv i Securitate.

info metutje: https://www.cia.gov/library/publications/the-world-factbook/

info metutje: http://www.mi6.gov.uk/output/sis-home-welcome.html

info metutje: http://www.bnd.de/cln_110/DE/__Home/Startseite/startseite__node.html?__nnn=true

info metutje: http://www.shish.gov.al/

@Drini
''Tek ne kemi nje thenje kur te thon dy vet mbaju se je i dehur duhesh te mbahesh dhe ta vertetosh se a je i dehur''

Edhe tek ne thojne se Kur te thojne dy veta mbaju se je i ndehur , mos u mbaj as mus ta ndin se kur te esht e DREJTA tek ti jo dy por 6 miljard det flasin cfar te dojne.

por ti ne nje Koment tendin the se edhe Familja jote ka te bej me Albin Kurtin dhe ka qend ne Burg me te................

thuaj familjes tende se jo vetem Albini por gjdonjeri qe ka te bej me struktura anti shqipetare anti kosovare do trajtohet si albini. shum njerz mendojne se nese paguhen nga nje organizate mire edhe nese e shesin kombin e vet nuk ka gajle por atu jan shum keq, se ti sot e shet kombin por neser do e pagush 2 fish nga kombi...

RRNOFT KOMBI SHQIPETAR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT   Fri Mar 26, 2010 4:06 pm

albanin1
Mire e ke se pari duhet te pastrojme trojet shqiptare nga qyfty jote
qe je pjelle e serbise Rugoviqave
Teksa e perkrahe Sali Sllobodanka berishen dihet se je ne sherbim te Millosheviqit fazliqit mishkoviqit e shehselit
Se ta dhe klika e tyre jane sekuritate si ti.
Atdhetarit patriotit Albin Kurti ta ofendoshe me propagande serbe sje tjeter vetem kelyshe i serbise.
po nuk te shitet asgje ,pall e gervallu siq u gervallen nje pjese e mire e popullit pas tradhtarit Rugova zema Ahmeti Sala
dhe gervalli deri tju del shpirti.
Ashtu keshtu eshte tu ju dal shpirti Rugoviqave ngadal e per gazepi ashtu edhe sales do ti del po edhe Thaqave e ramushave.
E vendin e tyre do ta zene atdhetaret te tipit Albin Kurti..
E ju do tju ngjesimm neper bandera tja pshurrim suratin..e shkijeve...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT   Fri Mar 26, 2010 4:10 pm

TE p***** ne ,,Republiken " tane multietnike e sipas 1244
nen serbi pa sovranitet e pa ushtri..
Vetem udbashet titistet e ata qe tradhtuan uck pallen per kete ,,republik" multietnike te bashkim vllaznimit.
Ku na hiqen dhe po na hjekin qka ka shqiptare..
As nje patriot atdhetare qe ka gjak shqiptari e as Albini se njofin kete status ,,Republik" nen serbi te bashkim vllaznimit te ri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
albaninr1
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 78
Age : 32
Vendi : Londer
Profesioni/Hobi : Sport
Registration date : 23/03/2010

MesazhTitulli: Re: TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT   Fri Mar 26, 2010 6:45 pm

detektivi, me se pari dua te pys se si po kalon ne Gjermani?
Glaubst du echt das mann hir unten nicht weis wer du bist und, wer sich in welchen foren über unsere Stadt sich äußert??

Kush je ti?

Cfat ke ber ti per Kosove?

Cfar esht dallimi ndermje njerzve qe e kan mendimin tend edhe Strukturave te Serbise ne Kosove?

Ti nuk e rrespekton Shtetsine e Kosoves , edhe Serbet nuk e rrespektojne Shtetesine e kosoves ......

hahahahahahahahahahahahahahah

Befshit ma mire, dhe sa i perket fyrjeve qe i ke ber personale te them vetem flm:-) dhe natyrisht mundesh me na tregu dijen tende hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT   Fri Mar 26, 2010 8:44 pm

Une po kaloj shume mire!
Bash ne qe kalojme mire ne fakt nuk duhet te perziemi ne keto pune,sepse ata qe jetojne aty jane keq ,e ka qe e ndijne veten mire sikur qe ekane ndie edhe nen rezhimin serbe.
E ky lloj tipi njerezish e shajshin UCK se bashku me Kryetarin e tyre ,sepse keta te uck ja prishen rehatine me serbet.
PO perkundrazi diaspora ishte ne krye te luftes dhe ishin dhe jane me patriot se ju atje.
,,Sa per shtet eshte i yty dhe i atyre qe e kane shpalle multietnik nen serbi.
Sepse qfare shteti i thua aty ku nuk ke kombe ,po barazohesh me magjup shkije rom etj.
Hiqet kultura flamuri etj ushtria etj.
Po te dhashe pergjigjje ky status e perkrahin udbashet femijet e tyre politikan te shitur hajna te korruptuar bandit mafi etj.
Atdhetari ,patrioti si Albin Kurti etj levizje nuk e perkrahin ket shtet ,,mut" e flamur Mu.. i serbise ,kete po ja lam juve..
Une nuk kam dije sa ju qe po dini ti akuzoni atdhetaret e i perkrahe zagaret si sala....
Po me mire pa shkolle e patriot se me shkolle e zagar serbe apo kelyshe i huaj...
Edhe Adem jashari skishte shkolle po ja tregoi serbise vendin e botes se kushe eshte shqiptari
Se sa do qe pallen ketu duke perkrahe tradhtaret ata sjane asgje vetem zagar serbe..
ne qoftese e njef veten ne kete mes atehere je i ofenduar....
Me pershendetje..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT   Fri Mar 26, 2010 10:34 pm

albaninr1 shkruajti:
Me keqardhje e shiqova qe tema ime esht nderru ne nje tem e cila esht shum teorike.

edhe dua tju informoj se ne shum vende ne ket forum e shiqoj fjaline ''UDB''. UDB-ja nuk ekziston ne shiqimin prezenc, por esht BID (Bezbednosno-informativna agencija) (Sherbimi Informativ i Sigurimit) http://www.bia.sr.gov.yu/.

Sidocoft Albin Kurti ka ''vetem'' indirekt me ket subjekt Hasmor te bej.


Albin Kurti esht dora e zgjat e ''Securitate''. Ky Subjekt i cili ka detyren e destabilizimit te Shtetit te panvarur te Republikes se Kosoves, ishte Sherbimi i Rumonise Komuniste dhe indirekt dora e djathet e KGB-se sot FSB. Ky subjekt Rumon ne Kushtetuten e rumonise nuk ekziston me por esht Aktive indirekt ne ter Evropen.

Demostratat e 10 Shkurtit ishin ne plan te behen me 6 Shkurt, por problemi ishte se me 6 shkurt antaret e Ushtrise Rumane nuk ishin dakord te perdorin dhune kunder Rinise shqipetare per te krijuaj nje zjarr, Securitate vendosi te fut Agjentat e vet per te kryr ket plan saqe ju duht 4 dite te pregaditet. Albin Kurti ishte shtylla ma e madhe ne ket plan, prandaj shtyri demostratat per keto 4 dit.

Mbasi populli shqipetar tregoj Dinitet dhe nuk funkcjonoj plani Albino-Rumon, i nxjorr Apartmenti i securitate agjentat e vet qe perdoren zjarr kunder rinise shqipetare nga Kosova me destinacjon ne Rumoni dhe metutje dergoj keta 6 Persona ne Ambasaden Rumone ne Syri. Ndihmen e duhur merr ky subjekt nga FSB-ja (Russi) dhe BIA-ja (Serbi)

Me ndihmen e CIA, BND, dhe SHISH nje ekip nga kosova (ministrise se mbrojtjes) ka udhetua me 3 Mars ne Istambull dhe mandej ne Syri.

Deri sot nuk ka informata te sakta se cfar esht ndodh ne ket rast. Shtetet qe jan ne lidhje me ket Operacjon nuk japin asnje informat.


Nga informata te sigurta te Anglise, Albin Kurti esht nga viti 1997 Nenshtetas i Republikes se Rumonise dhe nga viti 1999 Antar aktiv i Securitate.

info metutje: https://www.cia.gov/library/publications/the-world-factbook/

info metutje: http://www.mi6.gov.uk/output/sis-home-welcome.html

info metutje: http://www.bnd.de/cln_110/DE/__Home/Startseite/startseite__node.html?__nnn=true

info metutje: http://www.shish.gov.al/

@Drini
''Tek ne kemi nje thenje kur te thon dy vet mbaju se je i dehur duhesh te mbahesh dhe ta vertetosh se a je i dehur''

Edhe tek ne thojne se Kur te thojne dy veta mbaju se je i ndehur , mos u mbaj as mus ta ndin se kur te esht e DREJTA tek ti jo dy por 6 miljard det flasin cfar te dojne.

por ti ne nje Koment tendin the se edhe Familja jote ka te bej me Albin Kurtin dhe ka qend ne Burg me te................

thuaj familjes tende se jo vetem Albini por gjdonjeri qe ka te bej me struktura anti shqipetare anti kosovare do trajtohet si albini. shum njerz mendojne se nese paguhen nga nje organizate mire edhe nese e shesin kombin e vet nuk ka gajle por atu jan shum keq, se ti sot e shet kombin por neser do e pagush 2 fish nga kombi...

RRNOFT KOMBI SHQIPETAR
Nuk ke te drejte te kritikosh dike nese nuk e ke te qart vetveten.
Lexoje edhe nje her shkrimin tim qe ta kuptoni me mir. U te thash qe ju jeni ai i cili keni ofendu nje njeri qe ter jeten ia ka kushtu qeshtjes kombetare (Ndoshta ke harru Arbeni24) kjo nuk me befason mua.
Njerzit e ne veqanit ne shqiptaret"nese mundem te ju quaj shqiptar "nuk i urrejme te tjeret per shkak te metave te tyre, por per shkak te meritave te tyre.
Mos harro koha eshte gjyqtare e paanshme, per te gjith.Per mua ky do te jet debati i fundi me ju.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 48
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

MesazhTitulli: Re: TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT   Fri Mar 26, 2010 11:33 pm

albaninr1 Unė sė kėrkva falje pė ndėrhirje nė tem , sė diti
nukė mora pėrgjigje pėr securite qka do tė thot kjo,jam kurreshtar tė dij mė shum pėr kėt ,
kėrkova nė linket qė postu por nuk hasa nė at shkrim qė vėrteton at ,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
albaninr1
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 78
Age : 32
Vendi : Londer
Profesioni/Hobi : Sport
Registration date : 23/03/2010

MesazhTitulli: Re: TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT   Sat Mar 27, 2010 3:34 pm

@drini
ooo drini une shum mire i kuptova komentet e tua ne drejtimin tim mos ke dert por te gjitha fjalet nuk ishin interesant kurse me fyn me fjale banale apo me quan kudi une se si ndonje antare tjeter qe esht ketu. Keto jan thash e themje saqe nuk dua ta lodhi koken time me njerz te cilet kan shum koh te rrine ter diten para pc-se.
sidocoft tek komenti i juaj vetem nje me erdh interesant qe the se edhe FAMILJA JOTE ISHTE NE BUIRG ME ALBINM KURTIN APO ESHT BASHKEPUNTORE TE KETI SUBJEKTI. Kjo ishte ajo cfar me tregoj se cfar kategorije esht nje person i cili mundohet ta fyn dikend perse e tregon nje te vertet e cila nuk esht e mire per disa persona.
Esht nje vendim i mire te mos shenosh me ketu ku shenpje une.
Por edhe nese don me na tregu veprat e familjes tende qe jan te inquarjume me Albin Kurtin , mundesh lire tna tregoshe....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
albaninr1
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 78
Age : 32
Vendi : Londer
Profesioni/Hobi : Sport
Registration date : 23/03/2010

MesazhTitulli: Re: TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT   Sat Mar 27, 2010 3:37 pm

@Bashkom
me te vertet nuk e paskna pa ate shenimin tend ku me ke lyp me shum informata per keto subjekte qe veprojne ne Kosove, por tani ne at komentin qe e kam ber mundesh me e lexu se cfar esht ai secur...........

por prap se prap nuk e kuptova ndryshimin e temes sime ( vetem qe nuk ke marr pergjegjje per nje pytje)

por ok esht njejt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT   Wed Mar 31, 2010 2:31 pm

po a prej serbise po i merr keto shenime aaaaa..
a ju miqte e kumarte serbe i dini te gjitha..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
albaninr1
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 78
Age : 32
Vendi : Londer
Profesioni/Hobi : Sport
Registration date : 23/03/2010

MesazhTitulli: Re: TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT   Thu Apr 01, 2010 12:05 am

ooo detektiv shkurtabiqi nje zot shtepije qe nuk e din se cfar po ndodh ne shtepine e vet ai njeri det ben vetvrasje ma mire, ose de te jap zotshpillakun........ e nese nuk din ti qeshtjet e kosoves apo ne Mitrovice apo ne gjdo kend te teritorit te kosoves athet ka njerz qe e din.........

por ti me siguri nje koh ke bertit Rugova rugova, tani Thaqi Thaqi tani Albini Albini por me doket se albini po don me te mbet ne fyt hahahahahahahahahahahahah

por ok kjo esht demokraci dhe gjithekush duhet te vendose se si esht rruga e jetes se vehte..........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
TI PASTROJM TROJET SHQIPTARE NGA UDB DHE TRADHTARĖT
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt :: Politikė-
Kėrce tek: