Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kujdes___

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: Kujdes___   Tue Mar 23, 2010 4:10 pm

kujdes mos qaj shum se dobsohesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
albaninr1
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 78
Age : 33
Vendi : Londer
Profesioni/Hobi : Sport
Registration date : 23/03/2010

MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Tue Mar 23, 2010 6:19 pm

me shprehje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Sun Mar 28, 2010 6:09 pm

Kujdes me fantazit?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Mon Mar 29, 2010 10:13 pm

kujdes nga pakujdesija!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Mon Mar 29, 2010 11:56 pm

Kujdes nga vetja?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Wed Mar 31, 2010 8:15 pm

Pse e tham te verteten nuk dot te thot se jam kunder teje!KUJDES
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Fri Apr 02, 2010 9:38 pm

Pse e tham te verteten nuk dot te thot se jam kunder teje!


Hhahhahha per cilen te vertet?????Kujdes nga ditet me shi/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Fri Apr 02, 2010 11:55 pm

kujdes nga kokrrizi,qe do vij!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Fri Apr 02, 2010 11:55 pm

kujdes nga kokrrizi,qe do vij!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Fri Apr 02, 2010 11:56 pm

Jo ishalla sdo kete me koh te lig.

Kujdes nga fjala e then?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Sun Apr 04, 2010 1:35 pm

kujdes se nje lufte po afrohet....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Sun Apr 04, 2010 9:38 pm

kujdes se jemi ne muajn prill?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Mon Apr 05, 2010 11:41 pm

Kujdes nga fjalet e pa menduara.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Mon Apr 05, 2010 11:52 pm

kujdes nga fjalet qe thua po se mbajte fjalen beheshe ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 58
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Mon Apr 05, 2010 11:55 pm

Kujdes nga ata qe nuk dijne asgje,.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Mon Apr 05, 2010 11:58 pm

Kujdes nga ata qe mendojn se din diq! e ne realitet nuk din hiq..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 58
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Tue Apr 06, 2010 12:02 am

Kujdes nga ata qe nuk dijne hiq e shiten te menqur ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Tue Apr 06, 2010 12:12 am

Kujdes nga nese i mendon se din me shum se tjeteri
sepse do dalesh humbes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 58
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Tue Apr 06, 2010 12:16 am

Kujdes,
humbes dalin ata qe jane mesuar te humbin...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Tue Apr 06, 2010 12:20 am

Ne shkoll nuk kam qen humbese
andaj Kujdes nga opinionete kota
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 58
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Tue Apr 06, 2010 12:30 am

Kujdese,
fiona une gjithmone kame qen parashikues i mire ,para lufte i kame ditur gjerat se si dote zhvillohen ,po edhe pas lufte ei kame parapare gjerat si dote zhvillohen..
Dhe prape i parashohe ...
me siguri dote tregon koha se kushe ka te drejte ..
dhe dote pijme kafe pas luftes se dyte ne dy se bashku ...ne qoftese je gjalle dhe jame gjalle...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Tue Apr 06, 2010 1:02 am

Kujdes se mos po ben dem caffeja mun ta ngris tencinon.

Un nuk kam parashiku ase se do kete lufte ejo me te perjetoj ishalla nuk do kete kurr me ne ase nje vend lufte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 58
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Tue Apr 06, 2010 2:14 pm

Kujdes nga injorantet .....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Bjondina
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Female
Numri i postimeve : 15
Age : 32
Vendi : Gjk
Registration date : 14/11/2009

MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Thu Apr 08, 2010 2:02 pm

Kujdes nga personat e pa ndergjegjshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Thu Apr 08, 2010 4:48 pm

kujdes nga te irrituarit!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kujdes___   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kujdes___
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: