Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Kujdes___

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutoriMesazh
NIPIIXHAXHIT
Anėtar i ri
Anėtar i ri
NIPIIXHAXHIT

Male
Numri i postimeve : 167
Age : 39
Vendi : te dardha
Registration date : 28/09/2009

Kujdes___ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Kujdes___ - Faqe 6 EmptyThu Jun 24, 2010 2:17 am

kujdes ti kur i thua dikujt se po flen,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 49
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Kujdes___ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Kujdes___ - Faqe 6 EmptyFri Jun 25, 2010 9:41 am

Kujdes nga korrupcioni se u bė si rriqna qė ngjitet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Kujdes___ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Kujdes___ - Faqe 6 EmptySat Jul 03, 2010 1:05 pm

kujdes nga dielli mbas shiut?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Kujdes___ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Kujdes___ - Faqe 6 EmptySun Jul 04, 2010 12:38 am

Kujdes nga rrufeja...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 49
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Kujdes___ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Kujdes___ - Faqe 6 EmptyTue Jul 06, 2010 12:51 am

Kujdes nga mes nata se sdihet se qka sjell.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Kujdes___ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Kujdes___ - Faqe 6 EmptyFri Jul 09, 2010 8:56 pm

Kujdesi duhet te jete ne cdo moment nga mickonjat.... Kujdes___ - Faqe 6 Icon_wink

_________________
Ėshtė diēka qė vlen...

mė shumė se pranvera, qė shkėlqen mė shumė se dielli ,mė shumė se ari...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sportisti
Fillestar/e
Fillestar/e
Sportisti

Male
Numri i postimeve : 36
Age : 28
Vendi : prishtine
Registration date : 12/07/2010

Kujdes___ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Kujdes___ - Faqe 6 EmptyMon Jul 12, 2010 10:54 pm

Kujdes nga qeni vllazen e motra se jane te pa vaksionum.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Kujdes___ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Kujdes___ - Faqe 6 EmptyMon Jul 12, 2010 11:41 pm

Kujdes se shum shpejt zbulohesh?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Kujdes___ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Kujdes___ - Faqe 6 EmptyMon Sep 13, 2010 10:21 pm

Kujdes nga pakujdesija
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Kujdes___ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Kujdes___ - Faqe 6 EmptyMon Sep 13, 2010 10:52 pm

kujdes mos hesht!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Kujdes___ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Kujdes___ - Faqe 6 EmptyFri Oct 07, 2011 11:58 pm

Kujdes... Mjegull e dendur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Kujdes___ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Kujdes___ - Faqe 6 EmptyWed Oct 12, 2011 2:59 pm

Kujdes nga gjerat e vogla se ato behen te medha.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Kujdes___ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Kujdes___ - Faqe 6 EmptySat Mar 24, 2012 7:43 pm

Kujdes cfar ben ne jet silent
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Kujdes___ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Kujdes___ - Faqe 6 EmptySun Aug 26, 2012 1:17 pm

Kujdes nga endrrat.

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Kujdes___ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Kujdes___ - Faqe 6 EmptySun Aug 26, 2012 2:45 pm

Kujdes pas tri viteve e kam shkruar nje liber me 100 faqe nje dite do te botohet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
avdyl qunaj
Fillestar/e
Fillestar/e
avdyl qunaj

Male
Numri i postimeve : 1
Age : 49
Vendi : gjermania
Registration date : 11/10/2010

Kujdes___ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Kujdes___ - Faqe 6 EmptyFri Sep 21, 2012 1:57 pm

Wink Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Kujdes___ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Kujdes___ - Faqe 6 EmptySat Sep 22, 2012 12:34 am

KENI KUJDES se vjen A.ZOGU Nis puna pėr monumentet e Zogut dhe Prishtinės
Nis puna pėr monumentet e Zogut dhe PrishtinėsTIRANĖ- Nė studiot e Artan Peqinit dhe Kreshnik Xhikut ka filluar puna pėr realizimin e monumenteve tė ish- mbretit Ahmet Zogu dhe patriotit Hasan Prishtina. Pak kohė tashmė nga 100-vjetori i Pavarėsisė, kur monumentet duhet tė vendosen nė sheshet pėrkatėse, Peqini dhe Xhiku po punojnė intensivisht me orare tė zgjatura.

Kreshnik Xhiku ėshtė autori i monumentit tė Zogut, i cili do tė realizohet nė variantin ushtarak. Vepra do tė jetė tre me metra e lartė, e derdhur nė bronx. Ajo do tė vendoset mė pas nė sheshpushimin nė fund tė Bulevardit Zogu I. Xhiku, me pėrvojė pedagogjike nė Akademinė e Arteve nė vitet 1980-’90, ėshtė autor i monumenteve tė Skėnderbeut tė vendosur nė Miēigan dhe Maqedoni.

sa trgjike dhe paradoksale,shqiptaret vend i qudirave.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Kujdes___ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Kujdes___ - Faqe 6 EmptySun Oct 14, 2012 10:07 pm

Kujdes erdhi Vjeshta..........................

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Kujdes___ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Kujdes___ - Faqe 6 EmptyWed Oct 31, 2012 9:54 pm

kujdes nga sofra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Kujdes___ - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Kujdes___   Kujdes___ - Faqe 6 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kujdes___
Mbrapsht nė krye 
Faqja 6 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: