Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Emra te bukur?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Emra te bukur? Empty
MesazhTitulli: Emra te bukur?   Emra te bukur? EmptySun Feb 14, 2010 4:39 pm

Te flasim pak per bukurine emrave .cilet jan ata emra qe ju pelqeni apo deshiron ti lidhni me familje?


Po filloj une para si iniciatore e temes..

Femer..Oaza.

Meshkuj.Dion dhe Fejsar.

keta tre emra kur ti mbledh ca shkronja, perbejn emrin e nenes tim.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Emra te bukur? Empty
MesazhTitulli: Re: Emra te bukur?   Emra te bukur? EmptyFri Feb 19, 2010 10:46 am

Keta 2 emra ikam gjith mon per zemer

Denis & Denisa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Emra te bukur?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: