Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Disa gjėra qė i kam mėsuar nė jetė.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Disa gjėra qė i kam mėsuar nė jetė. Empty
MesazhTitulli: Disa gjėra qė i kam mėsuar nė jetė.   Disa gjėra qė i kam mėsuar nė jetė. EmptySun Dec 27, 2009 10:02 pm

Disa gjera qe i kam mesu ne jete..

Qe nuk eshte me rendesi se sa i mire eshte nje person,nganjeher te plagose.e per kete nevoitet qe ti tja faleshe.

Qe ka persona qe te duan,por thjeshte nuk din se si ta deftojn.


Ndoshta Zoti deshiron qe te takoje pak me persona te gabuare para se te takojshe ate te drejtin.kur me ne funde e takojm,do dime te jemi te vetdishem per ate dhurate.

Kure porta e lumturis mbyllet, nje tjeter hapet.por shum here shikojm gjate ate te mbyllur e nuk e shohim tjetren te hapure.

MJAFTON vete nje minute me ofendu dike. nje ore per ti pelqy.nje dite me dashuru, nje jete per ta harruare.
endrro ate qe deshiron,Shko ku te duashe , te jeshe ashtu si ke deshire te jeshe ,sepse e ke vetem nje jete dhe nje mundesi me ba ate qe deshiron ti.

PO JU TE NDERUARA FORUMISTE CFAR KANI MESU NGA JETA??????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Disa gjėra qė i kam mėsuar nė jetė. Empty
MesazhTitulli: Re: Disa gjėra qė i kam mėsuar nė jetė.   Disa gjėra qė i kam mėsuar nė jetė. EmptyMon Dec 28, 2009 1:16 am

eeee per mua jeta ka qen mesuesja me e rrept dhe me e mire njekohesisht...jeta me ka mesuar gjithqka,universiteti vertet me ka dhen thirrje akademike,por jeta mi ka mesuar te gjitha qe sot i zbatoj ne perditshmeri,megjithat une e falenderoj edhe pse ka qen shpesh here e rrept me mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Disa gjėra qė i kam mėsuar nė jetė.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: