Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Me ēka mburreni si Shqiptar?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Sun Dec 27, 2009 1:06 am

KU?
Atje ku eshte nevoja.
Cka?
Ate te tashmen dhe te arsyshmen.
Si?
Ashtu si eshte me qarte, me lehte. me mir dhe me sakte.
Kur?
Ne momentin e volitshem ose sa eshte pa U BERE VONE.
Pse?
Sepse ka nevoje...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Sun Dec 27, 2009 1:07 am

cfar thua mor debil jam shtetase kosovare pse mund ta pohoj kete un, edhe te part tan kan qen iliret tani si te them jam ilire.ee mor djal se i ceket ishe ti .jam Shtetase kosovare e jo kosovare se i takoj gjinis e femror po mos em lodh ti me intriga.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Sun Dec 27, 2009 1:15 am

jo ne jemi shqiptare
po mos te ishit ju kosovaret qe naj prut prap shkaun te pragi i kishim punet me mire
iliret kane qen fise
e ne jemi kombe shqiptare ,po ju serbilet udbashet thirri kosovare
se shumica e shqiptareve nuk njef kete status te juajin e as ate flamure te juajin pro serbe
ne njofim nje kombe nje flamure nje shtet ate etnik shqipetare
e ju ende njifni bashkim vllaznimin se per kete jeni angazhuar dhe angazhoheni dhe mburreni..
vet po tergon se qka je kushe je..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Sun Dec 27, 2009 1:16 am

Xhavit Dalloshi: Politikanėt ''kosovar'' prap mundohen tė e mashtrojnė popullin!
E Hene, 01-12-2008, 10:29am (GMT)


Xhavit Dalloshi:
POLITIKANĖT „KOSOVAR“ PRAP MUNDOHEN TĖ E MASHTROJNĖ POPULLIN!

Nga Prof. Xhavit DALLOSHI*
Pas miratimit tė gjashtė pikėshit nė OKB, ku njėzėrit u pėrkrah palni i Sekretarit tė Pėrgjithėshėm, z. Ban Ki Moonit.
Politikanėt tanė, tė cilėt me dėshiren e tyre kanė hequr dorė nga identiteti i tyre shqiptar, dhe mė dėshire e quajnė vetėn e tyre me njė emer qė u poll nga serbet, me emrin kosovar, edhe pse u pa haptazi se dolen edhe kėsaj radhe tė humber, dhe qė ju dolen rrenat dhe mashtrimet qė ua bėnė popullit tė vetė me vite tė tėra nė fushė. Kėta politikanė prap nuk kanė turp as fytyrė fare, edhe tani po mundohen, qė humbjet e tyre tė njėpasnjėshme, tė cilat janė veē nė dėm tė popullit tė tyre, dhe nė dėm tė ēėshtjes sonė kombėtare, ata kėto humbje po paraqesin si ,,fitore“ tė tyre! Ata, nė vend qė tė skuqen para popullit, dhe tė largohen nga politika, dhe tė kėrkojnė falje publike popullit tė tyre, pėr mashtrimet qė po iu bėjnė, kėta matrapaz prap dalin dhe deklarohen se, me kėtė plan asgjė nuk paskemi humbur, dhe thesksojnė, se Kosova na qenka shtet i pavarur dhe sovran“, dhe se integriteti i teritorit tė Kosovės na qenka i pa ndarshėm dhe i pa cenueshėm.
Pse ore tė shkretė, jeni aq cenik, gjėrat shifen qartė, Kosova ende ėshtė nėn protektoriatin, UNMIK- EULEX ,dhe qė nuk ka fare sovranitet?!
Kurse edhe ,,Republikėn „ e keni shpallur sipas Planit tė Artisaarit dhe Rezolutės 1244, dihet fare mirė se, kjo Rezolutė dhe ky Plan ėshtė antishqiptare dhe antikombeėtare, e cila iu njef shqiptarėve veē njė lloj vetėqeverisje, e jo shtetin dhe as sovranitetin. Nuk ka asnjė shtet nė botė sovran, i cili nuk ka ushtrinė e vetė , ashtu siē ėshtė tani Kosova, e cila ushtri duhet tė ruanė dhe mbronė kufinjet e shtetit sovran, tė cilėt duhet tė jenė tė pa prekshem nga askush, por ushria e Kosovės as nuk ėshtė as nuk do tė jetė nė tė ardhmen.
Ju tė „nderuar“ politikanė tė Kosovės, do tė na thuani prap se, ne do tė kemi FSK-un por, dihet se edhe kjo lloj forcė sigurie do tė jetė multietnike dhe e mbikėqyrur nga ndėrkombėtaret (pra nga Serbia), dhe tė cilet pėr detyrė do tė ketė rolin e zjarrfikėsve dhe hedhjen e mbeturinave.

Aeroplanet Ushtarak serbe se shpejti dote kontrollojne hapsiren ajrore te kosoves- Politikanet tone ende fantazojne.
Ju, edhe mė parė keni premtuar popullit qė, UCK-ja do tė behėt berthama e ushtrisė sė ardhshme tė Kosovės por, qė ja qė se na doli e kundėrta. Me nėnshkrimet tuaja dhe me marrėveshjet tuaja tizare me tė huajt, ju shkatrruat UCK-nė. Poashtu edhe pėr TMK keni premtuar se do tė jetė e ardhmja e Kosovės, ku pėr 9 (nėntė) vite me radhė TMK-ja u trajnua, shkollua me kurse tė ndryshme, tani pas nėntė viteve e betė tė njejtėn gjė edhe edhe me TMK-nė, e shkatrruat, ata trima tė UCK-sė kanė mbetur rrugėve, tė cilet nuk kanė as bukė pėr tė ngrėnė. Tani prapmundoheni tė genjeni dhe pa u skuqur fare, as kur genjeni nė mes tė ditės, se do tė kemi njė forcė tjetėr tė sigurisės nė Kosovė, dhe qė shumė pjestarė tė TMK-sė do tė pėrfshihen nė atė forcė por, dihet se kjo forcė s’ka tė bejė fare me ushtrinė e Kosovės, kėtė gjė e pohojnė edhe pėrfaqėsusit e NATO-sė.

Njė ditė, ju tė gjithė duhet qė tė pėrgjigjeni para gjygjit tė popullit, pėr tė gjitha mashtrimet dhe manipulimet qė po ua bėni ju popullit.
Duhet tė pėrgjigjen tė gjithe ata qė, me vite tė tėra, burgosen, distancuan, diferencuan, larguan nga puna, vranė dhe shiten interesat e popullit shqiptr, pa marrė parasysh se kush janė dhe nga vijnė ata. Poashtu duhet tė gjykohen edhe tė gjithė ata qė luftuan pėr bashkim-vėllazėrim me serbet, edhe ata qė luftuanė dhe po luftojnė vetėm pėr interesat e tyre personale, dhe qė erdhen nė pushtet pa patur shtet fare, gjithashtu tė gjithė ata qė po manipolojnė me gjakun e dėshmorėve, dhe qė nė emrin dhe gjakun e tyre, u pasuruan.
Disa lider politik tė sotshėm, dikur ishin lider tė UCK-sė, tė cilėt nė atė kohė e fyejshin, pacifistin I. Rogova, pėr tradhėti kombėtare dhe pėr bashkpunim me evropėn plakė, kėta lider e paten shpallur I. Rogovėn edhe si person tė padėshirushem qė tė kthehet nė atdhe, e tani po tė njejtit lider tani shkojnė tek varri i tij dhe pėrulen para tij, Tė njėjtėn gjė po e bejnė edhe kėta „trima“ tė Kosovės sė tashme, kėta po bejnė madje edhe mė keq, po shkelin betimin e dhėnė gjatė luftės, i cili betim ishte pėr bashkimin e trojėve shqiptare, po shkelin mbi gjakun e shokėve tė tyre, tani kėta „lider“ tė UCK-sė po bejnė edhe mė keq, kėta e pranuan planin e Ahtisaarit, qė Kosova duhet sipas tyre tė jetė multietnike, si dikur kur nė kohėn e kriminelit Tito.
Thonė se; marrėzia s’ka kufti!!!
Shtrohet pyetja, vallė pse paskemi luftuar ne, pse kemi bėrė luftė ne, pėr Kosovėn multientike, apo vallė qė tė bėhemi kosovar dhe tė ndėrrojmė gjithcka ēka ishte shqiptare, siē ėshtė identiteti, Flamuri, festat kombėtare dhe kėta servil do tė provojnė qė tė na heqin edhe gjuhėn tonė dhe tė zėvendėsojnė me njė gjuhė multietnike?
Kėto qellime dhe qėllimet tė tjera i arriti dhe do t’i arrit shumė lehtė Serbia sė bashku me servilet shqiptar dhe me udbashėt dhe bashkėpuntoret e saja qė ka mbrenda nė Kosovė.
Ja tani pasojat qė po na sjellin kėta servil, njėherė gjatė pikėshin, tani marrėveshja e Kumanovės dhe shumė e shumė gjėra tė tjera do tė dalin nė shesh.
Ne si shqiptar duhet tė bėhemi njė dhe tu themi STOP kėtyre servilėve, dhe tė formojmė njė qeveri, e cilat duhet tė jetė nga shume atdhetar intelekutual, lėvizje atdhetare dhe qė tė udhehiqet nga FBKSH-ja , e cila qeveri duhet tė quhet, qevaria e unitetit kombėtar. FBKSH-ja ia ka tėrhequr vrejten kėtyre „poshtetarėve“, edhe ka paralajmruar popullin me kohė se, cfarė rreziqesh po i kanosen popullit shqiptarė nė Kosovė dhe kombit shqiptarė nė pėrgjithėsi.
Nuk ka askund nė botė shtet i cilin e fiton pavarėsinė pa njė Referendum gjithėpopullor, dmth pa vullnetin e popullit, dhe kėtė gjė, pra Refendumin duhet tė kėrkohet nga FBKSH-ja dhe AKSH-ja, dhe poashtu tė udhehiqet nga kėto forca kombėtare, tė cilat kanė qenė dhe janė pėr ribashkimin e trojeve etnike. Vetėm rrethė FBKSH-sė, populli shqiptar do tė ketė shpetim dhe ribashkim kombėtar.
RROFTĖ FBKSH-JA!
RROFTĖ AKSH-JA!
Gjermani,1 dhjetor 2008.
*Anėtar i CDU-sė, njėherit edhe koordinator i ( SHAIBK), pėr Evropė, dhe ish kryetar I fondit “Vendlidja Thėrret”
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Sun Dec 27, 2009 1:16 am

ja nje shkrim per ty fionaaa
kushe jane kosovaret..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Sun Dec 27, 2009 1:32 am

oo flm se me shpetove se nuk e dija se kush jam dhe nga vije po me e keqja esht ese nuk kam iden kushe eshte ky dalloshi se!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
medvegje
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 18
Age : 56
Vendi : Gjermani
Registration date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Sun Dec 27, 2009 1:47 am

PO ME MIRE TE THUASH SHTETAS ILIRE SE KOSOVAR DO TI KISHIME TROJET TONA TA BASHKUARA :EDHE ATEHER ILIRET SIKURSE SOT GABIME TRATHTI E KU TA DI UNE ;I KANE HUPE TOKAT SIKURSE SOT PREJ SHQIPTARI KOSOVARE QISIFAR DALLAVERESH QE SI BANE ASNJE POPULLE:SI MUNDESH TI MU KRAHASU ME NJE PAKIC KURSE SHQIPTARET JAN 95 % :TI I KE PERZI KREJT KOMBESI KOMBE SHTETSI AS VET NUK PE DIN QKA JE :JU PERSHENDES:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Sun Dec 27, 2009 1:54 am

o more mixh
pom dhibsesh qe ketu ke mu plak me shume me tyli njeri.
ketu ka njerez qe te vrasin per kosovarizem
se e kan ne gjak se kosovare do te thote !
te jesh magjup serbe shka turqeli ashkali boshnjak rom egjiptase
e dikushe ka qef ta quan veten keshtu..
mos e mundo veten o mixh...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 32
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Sun Dec 27, 2009 1:55 am

Une mburem qe jam shqiptare
Dhe mburem me patriotet shqiptar qe kurr nuk ken tradhetar qe nga Dhimitri,Skenderbeu,Ismail Qemajli,Azem Beta,Hesat Pasha Ahmet Zogu,Enver Hoxha Ibrahim Rugova e gjere tek luftetari i fundit Hashim Thaqi qe e shpalli pavaresin e kosoves me shtet kosovar e e kombesi shqiptare ,apo popull shqiptar !

Ku e lam e ku na mbeti vaje vata e i lumi mileti .

Iku serbija per jete,ska ma serbi ne kosove as ne shqiperi,as dallavere me kete serbi ska ma qe bene shqiptari bardhe plisi !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 36
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Sun Dec 27, 2009 1:57 am

ska serbi eshte e vertet po ka shqipfolsa qe shkojn ne kozulata serbeØ per te marr pasaportaØe keta jane me te rrezikshem se vete serbija
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Sun Dec 27, 2009 1:58 am

fiona
mos e dishe kushe eshte lexo shkrimin e tije
dhe lexo shkrimet se ka plote
eshte shqiptare i njoftun per publikun dhe politikanet
dhe shumicen e popullit
po ska nevoje te njofesh me mire.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Sun Dec 27, 2009 2:01 am

bashe nuk po me intereson se kuhs eshte ky dalloshi mbasi qenka i njohure me ty tani po edi sa po vlejke..


nje pytje desha nga medvegje ma falni kujt ju pergjigjet me ate kunder replike se nuk keni cek emere dhe nuk po edim per ke eshte ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 32
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Sun Dec 27, 2009 2:03 am

Voglushja

Mos e thua te verteten se ka asi shqiptar qe te ndjekin e te etiketojne me gjera qe nuk jane te mira!Duhet tan shqiptaret te paisen me pasaporta serb se pa serbin ata skan jete te gjate .Thone nje fjale popullorqe;vakti pe hanka kashten e medet .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 36
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Sun Dec 27, 2009 2:04 am

po valla e vertet fatkeqesisht eshe feride po po medet per neve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Sun Dec 27, 2009 2:08 am

Mendoje se mburjra eshte nje fjale qe nuk shkon sepse ne si komb jemi modest.

Te qenit shqiptar na bene krenar dhe kjo nuk eshte pak. Kemi pas kundra superfuqi boterore dhe kjo na ka penguar te harrijme atje ku deshirojme te ishim.

Shume shpejt kjo do te ndodhi,Bashkimi, Zhvillimi. Kontributi juaj ne kete proces duhet te jete krenaria juaj qe duhet t'ja lini trashgimi brezave.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 32
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Sun Dec 27, 2009 2:10 am

Voglushja

Une me ta thene te verteten me shkrue te verteten po me sulen e ma mire mbeshtjellte e mjegullaa se qeshtu u pelqen shoqerise tone .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Sun Dec 27, 2009 2:10 am

Ai vlen shume ,ai eshte diqka po ju fare nuk vleni sa pe sho...
mos po do te ngjitesh diqka per te
shko pyet Thaqin Jakupin e Shaban shalen Berat luzhen Bajrush Xhemajlin Emrushin naitin e shume tjere se kushe eshte ky njeri ,qe per ty svlen fionaa ,se per ty vlejne kumarte serbe ate tregove vet..fbksh shaibk
kure ka kontribue ky per uck e kure ti...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Sun Dec 27, 2009 2:11 am

jo feride nganjehere me vend e ke ,po spo te kuptojne nganjehere..
se e verteta eshte e idhet..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 36
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Sun Dec 27, 2009 2:12 am

valla feride boll mire e ki e paske verejt shume mire edhe pse je qe nje kohe te shkurter ne forum, po ma mire pra ece rrugen tende se a e ke pa qka kum hjek une hehehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 32
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Sun Dec 27, 2009 2:17 am

PO e shoh ketu qe dikushi kur e thote te verteten,po i turren me flake veq qe skan mundesi se me zane disi vete e te ligesht ja regjin lekuren si lepurit .
Po si tu them;E verteta ,vertete djeg keq .Tradhetia ka shume varianta ndersa drejtesia ka vetem nje rruge qe eshte e mundushme .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Sun Dec 27, 2009 2:17 am

detektive mjafton se ti po e njoheshe. mua nuk me intereson dhe nuk e njoh thejshte e sa per kontributin e uqk. asgje nuk kam bere un se nuk kam qen ne radhet e uqk/s nuk kam pase moshen adekuate ti bashkohem radheve te uqk.por familja kan bere aqe sa kan pase mundesi se obligim e kemi deri sa tjem gjall te kontribojm per kombe.
e ti lere heroizmin mos na shpit perralla ketu . se na mbyte per zote.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Sun Dec 27, 2009 2:21 am

Pasi ase kush nuk po i permbahet temes, perpos K. Koles qe iu paska permbajtur, edhe une po them dic.
Kuptohet jashte temes.

Aty ku s'ka moral edukativ, nuk ka as respekt, aty ku s'ka respekt, nuk ka as kulture.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Sun Dec 27, 2009 2:22 am

qyqi .prralla po na tregon ti
se une po te dokumentoi te gjitha po spo ta kana
me mire shko ha thana...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Sun Dec 27, 2009 2:27 am

o debil nuk me hyn mua ne pun cfar ke ber. arrin ta kuptosh kete ti . nese ke bere ke be“r se ja ke borgj atdheut e mos me lodhe mua me gjera te kota .edhe pse un skam qen ushtare jam ebindure se shum me shum edua un atdheun sesa ti po leri ti intrigate e mos em merzite me gjera femijeshe .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 36
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Sun Dec 27, 2009 2:28 am

o dedektivi nese ke bere ti ose profesori ateher eshte historia ajo qe do ta tregoj pse po shkruan ketu e tregon se qka ka bere profesori e ti se ja humb vlerat vetes e ati per bese per te miren tende e kam beso
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Me ēka mburreni si Shqiptar?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt-
Kėrce tek: