Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Me ēka mburreni si Shqiptar?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutoriMesazh
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Sat Jun 12, 2010 12:16 pm

Krenaria s'ka fund, une shpesh krenohem me thenjen e V.P. Mos shikoni Kisha e Xhamia se fe e Shqiptarit eshte Shqiptaria.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 57
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Sat Jun 12, 2010 8:22 pm

me kurgja sduhet te krenohemi
sepse kena zhduk qka ka shqiptare
turp eshte te jemi krenare me humbjet dhe shgkaterrimin e kombit
krenohen vetem antishqiptaret
ne skemi krenari po mjerim trishtim ajo qe po ndodhe me ne..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Sat Jun 12, 2010 8:30 pm

Mburrem me LV. Turprohem me SHP.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 57
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Sat Jun 12, 2010 8:45 pm

duhet mburrur me Albina se pak kemi kesi njerez..
vetem Albini reagon kunder padrejtesive qe po ju behen shqiptareve organizatat tjera frontet tjera qe kena plote jane vetem dekore te partive servile tradhtare antishqiptare per interesa personale mafioze kriminele..dore e zgjatur e partive servile pro serbe.
Rrnofte Albini
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Sat Jun 19, 2010 11:44 am

bmurremi me emrin SHQIPTAR.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 48
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Sat Jun 19, 2010 12:05 pm

Mburremi,i me shumė gjėra si menatliteti , respekti , tradita, mikpritja dhe bujaria , zemergjersia , qė shum kombe na e kan lakmi , (por kohve tė fundit ka zėn kjo dukuri tė zbehet shkaku nuk po e kuptoj ndoshta kishe demokracia e tepruar ? )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Sat Jun 19, 2010 12:29 pm

Me cka mburren "grat" Shqiptare.
Nuk diskutohet me Burrat e tyre Shqipetar qe naten ju bein dite, hahahaha,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Sat Jun 19, 2010 12:37 pm

Cito :

Me cka mburren "grat" Shqiptare.
Nuk
diskutohet me Burrat e tyre Shqipetar qe naten ju bein dite, hahahaha,

Ket me shum e preferojn grate europjan se jan mesu ti ndrrojn sikur se qorapet partneret
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Mon Oct 25, 2010 9:24 pm

Do ta dish nga vij?
Nga nje vend qe quhet Shqiperi...
Nje vend qe shquhet per trimeri.
Aty ku gjaku nuk falet, por lahet para se te thahet..
Toka qe me dha emrin shqiptare e para gjithe botes per kete jam krenare sunny
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 57
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Mon Oct 25, 2010 10:17 pm

perpara ka pas mburrje e tashe jo.
Tashe mburren me flamurin multietnik te shkijeve dhe kosovcarizmin
bashkim vllaznimin e ri enklavat..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 48
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   Sun Oct 31, 2010 10:08 pm

mburremi me ate se asnjehere nuk e kemi okupu asnje popull tjeter i kemi mbrojtur vatrat tona aq sa kemi mundur dhe jemi transparente ne cdo gje shqiptaret nuk mund te fshehin asgje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Me ēka mburreni si Shqiptar?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Me ēka mburreni si Shqiptar?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 6 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt-
Kėrce tek: