Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Pro apo kunder abortit?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Pro apo kunder abortit? Empty
MesazhTitulli: Pro apo kunder abortit?   Pro apo kunder abortit? EmptyTue Dec 15, 2009 12:13 am

Eshte nje tem aq e prekshme sa qe ne sontazh vetem ,,JO ,,PRO;;s mjafton sepse aty eshte ndijeshmerij qe vetem aje qe e ka provu mund ta ndijej.si duhet kurse ne disa qe skemi mundesi taprovoim se si ka ardhe deri tek shtatzanija, ne menyra e menyra tjera dhe rrethan te ndryshme. te pa kontrolluar dhe te pa planifkuara fare. femra me ni fjal e mban pergjegjsin e madhe por edhe mashkulli ne kete raste por asnjeher sflitet per mashkell..Ajo qe me shtyri te hap ni tem till ishte ky link???qe per mua eshte diq abstrake nese mendon ni femer te bej nje gjwe till. un skam mund ti mba lotet....
https://www.youtube.com/watch?v=15h2TYVZvbQ

Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Pro apo kunder abortit? Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder abortit?   Pro apo kunder abortit? EmptyTue Dec 15, 2009 12:16 am

une jam kunder definitivisht, te pershendes fionaa per temen ,teme shume shume e qelluar ....


une po postoj kete keng qe eshte nje keng teper e mire dhe spjegon shume mire mendimin tim per kete tem..

https://www.youtube.com/watch?v=jrTENW-USc8
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Pro apo kunder abortit? Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder abortit?   Pro apo kunder abortit? EmptyTue Dec 15, 2009 12:30 am

sa perket aborti un kisha me than se asht nji tagjedi e radhes njejt si shkollat e e podrumave me nji vakt.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Pro apo kunder abortit? Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder abortit?   Pro apo kunder abortit? EmptyTue Dec 15, 2009 12:31 am

flm voglushe. por per fate te keqe keto dukuri cdo dite e me shum po jen prezent ne mesin ton. Si ka mundesi nje prinde te bej nje gjest aqe ,,makaber,, Pse nuk mendojn me heret qe mos te vien te nje gje etill.por mallkojn frytin e vete me ket. flm edhe per linkun qe solle nuk paskam pase rast ta shikoj kete kenge te shyretit .edhe kjo eshte nje porosi shum e fuqishme per ata qe deshirojn te marin ni vendim till.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Pro apo kunder abortit? Empty
MesazhTitulli: Re: Pro apo kunder abortit?   Pro apo kunder abortit? Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pro apo kunder abortit?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shëndeti-
Kërce tek: