Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Truri i mashkullit bllokohet para nje femre

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Truri i mashkullit bllokohet para nje femre   Mon Dec 14, 2009 1:14 am

Mjeshtria e suksesit qendron bukur shume ne faktin qe te evitohen gabimet te cilat te tjeret tashme i kane bere .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Truri i mashkullit bllokohet para nje femre   Mon Dec 14, 2009 1:18 am

drini spot koptoj gabime te mija apo.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Truri i mashkullit bllokohet para nje femre   Mon Dec 14, 2009 1:38 am

o xhem hajte tregon ti diq qe paske qen 3 her i martum.

si ka funksjonu truri jua ne takimin e pare me duke tu paska blloku para grave se 3 her i martum kjo!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Truri i mashkullit bllokohet para nje femre   Mon Dec 14, 2009 1:41 am

Jo xhem nuk ishte per ty, dhe nuk ka njeri pa gabime.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Truri i mashkullit bllokohet para nje femre   Mon Dec 14, 2009 1:42 am

jo fiona se pom duket se gabova diq por pa qellim dhe spoj zbuloj asgja se ishe si bukel.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Truri i mashkullit bllokohet para nje femre   Mon Dec 14, 2009 1:44 am

o xhem te thash ni here me duket kosin eprish uji e burrin huje edin besoj cfar do thot kjo..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Truri i mashkullit bllokohet para nje femre   Mon Dec 14, 2009 1:47 am

mori pom duket se po tallesh se un nuk kam kurrfar huji bile sante sedi kah kjo ide,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Truri i mashkullit bllokohet para nje femre   Mon Dec 14, 2009 2:00 am

po ani pergjigju si ka funksjonu truri.. jua se tema eshte till pa keqkuptime..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Truri i mashkullit bllokohet para nje femre   Mon Dec 14, 2009 2:02 am

krej thjesht fiona kur te jesh mentalist.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Truri i mashkullit bllokohet para nje femre   Mon Dec 14, 2009 2:09 am

shka jeni blloku fiona dishka!!??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Truri i mashkullit bllokohet para nje femre   Mon Dec 14, 2009 2:29 am

po ti nuk na tregove asgje lidhur me temen un po pres ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Delia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 514
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Re: Truri i mashkullit bllokohet para nje femre   Mon Dec 14, 2009 12:08 pm

Truri i njė mashkulli bllokohet para njė Femre shkaku ndenjar jan tė tilla ,por mund tė ndodh edhe nga natyra se femrat jan tė tilla ?
E blokuan botėn e spo e bllokojn trurin e njė mashkulli .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kastrioti
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 49
Age : 54
Vendi : Tetove
Registration date : 29/11/2008

MesazhTitulli: Re: Truri i mashkullit bllokohet para nje femre   Mon Dec 14, 2009 3:45 pm

Bllokohet vetem kur e don shume ate femer, jo para seciles.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Truri i mashkullit bllokohet para nje femre   Mon Dec 14, 2009 10:38 pm

delia...mund te ndodhe edhe nga natyra se femrat te tilla jan

esi jan !?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 36
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

MesazhTitulli: Re: Truri i mashkullit bllokohet para nje femre   Mon Dec 14, 2009 10:42 pm

nje thenje thot shtyje mize koken e buallit oj fionaa keshtu jane keta meshkujt dhe pak si macet, kurr nuk bien ne shpine dhe se pranojn realitetin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Truri i mashkullit bllokohet para nje femre   Mon Dec 14, 2009 11:01 pm

hahahhahh .valla un nuk po guzoj me fol asgje ni here se jam singell!! po pres cfar po thon tjert dhe te mesoj un diq nga ju haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Truri i mashkullit bllokohet para nje femre   Tue Dec 15, 2009 5:22 pm

po mir e i ke fiona se je e re ma mir me prit se mos po gabon najse e te prapet nafaka e qe zoti mos e baft.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Truri i mashkullit bllokohet para nje femre   Fri Dec 18, 2009 8:11 pm

e mo xhem sa dot deshiroja , te shkruaj ne kete tem po ja qe nuk po kam mundesi te jem shum nete?? vetem per pak qaste po futem. keshtu ju pershendes dhe shprehuni lirisht mor ju qe keni porvu nje reagim till te trurit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Truri i mashkullit bllokohet para nje femre   Sat Dec 19, 2009 2:37 am

Fiona flm per perparsin qe po ma jep qe te shprehem lirshem por un i kum kry kto procedura me sukses dhe urdhero ti je ne potez,dhe mendoj se nbaz te shkrimeve tua ske nevoj per ndonji skic se e ke galatiken e pasur ne pergjithsi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Truri i mashkullit bllokohet para nje femre   Mon Jan 11, 2010 1:56 am

truri i mashkullit ? po pse nuk them se mir do ishte te ket tru se pari se per zbllokim ja bejm disi .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Truri i mashkullit bllokohet para nje femre   Tue Jan 12, 2010 9:12 am

valla Fiona beli ineresantsi ku po e din ti per ne se na bllokohet truri pra femres, pom me duket se ke hormone mashkulli se shtir asht per ty tna pershkrujsh ndjenjat e mashkujve.ewew shkas po nika njeri!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Truri i mashkullit bllokohet para nje femre   Tue Jan 12, 2010 8:10 pm

hahhahh Xhem, une kam nise si titull per tem . nuk edi une a peson bllokad apo jo? ka don qe ken trurin ne bllokad edhe pa pase takim fare. pra bllokade e kan nga fillimi .por nuk do thot nese un e jap kate opinion dhe te ngelet ky si perfundimtare.thjesht po diskutojm per kete dhe po ndegjojm opinione te tjerve .

(Hormone mashkulli se shtir eshte per ty te na pershkruashe ndjenjat e mashkulli ) hahahhah xhem mir qendro mbase kesaj intiute te gabuar nuk jeni lodhe valla duke u mare me imazhin time !!!vazhdoni si te doni .nuk e kam ndermend me tju kundershtoj se e shof se e kot eshte ...ne shoqerin ton ka shum diskriminime pak se te ngre dikush zerin me larte apo nuk aprovon mendimin e tjetrit te ndrrojn identitetin..por kjo mua me forcon me shum ne bindjet e mija dhe me jep forc te eci me shum.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Truri i mashkullit bllokohet para nje femre   Tue Jan 12, 2010 8:34 pm

fiona- kjo vlen per ty se ti po ki ma shum interesim ke ket konstelacion, se un fare,se un kam deshir vetum polemika e shkembim idesh e jo diq tjeter, bindu dhe un i rrespektoj dhe i zbatoj rregullat ne aspektin global e ti fort jo?!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Truri i mashkullit bllokohet para nje femre   Tue Jan 12, 2010 8:56 pm

sikur mos te ju intereson se kush jam un nuk do mereshi qe sa kohe apo muaj me (identitetin) tim.duke e shendrru ne shum individe qe per mua jan emra qe un i ndegjoj per heren e pare.

SHKEMBIM IDESH THUA ??

Po un po eshikoj se me shum po merni me individ e jo me shoqeri te gjer.po nejse te thashe edhe me larte nuk e kam ndermend te hy me thell me kete konstatim .un njoh veten time dhe ndihem shum krenare.ndoshta askujte nuk i kam bere nje te mire kurr ne jeten time ne kete rinin time se jam .por nje gje e di se kurr ne jeten time askujt keq si kam bere kam ndergjegjjen shum te paster dhe mburrem per kete.do jem cdo her fionaa po me kete karakter dhe identitet ,fatbardhsishte nuk di te manipuloj me veten time. se nuk me lejon kultura familjare ne radh te pare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kodi994
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 9
Age : 48
Vendi : Ilirida
Registration date : 23/03/2010

MesazhTitulli: Re: Truri i mashkullit bllokohet para nje femre   Tue Mar 30, 2010 1:42 am

thonė se, meshkujt dashurohen me anė te syve, e kurse femrat me anė tė veshėve...... Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Truri i mashkullit bllokohet para nje femre   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Truri i mashkullit bllokohet para nje femre
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Psikologji-
Kėrce tek: