Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Truri i mashkullit bllokohet para nje femre

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Truri i mashkullit bllokohet para nje femre   Sun Dec 13, 2009 8:34 pm

Nese nje mashkell qendron perpara nje femre,ateher truri i tij bllokohet!!merr goditje te nje pase njeshem dhe nuk arrin te funksjonoj normalisht..

Sipase nje studimi britanik,edhe nje femer e zakonshme mudn te manipuloje nje mashkell shum iontelegjent??

Pore humbje e nivelit logjikikit,tek mashkulli humbet kure perpara ka nje femer te bukure.

Sipase studiueseve,gjate nje takimit me nje femer qee pelqen,meshkujt ven ne funkeson te gjithe funksioni ,,celebrik,, per te len nje pershtypje sa me te mire dhe kjo ben qe truri te bllokohet per ta kry funksion te tjera???

Profesore George Fieldman nga britania thote per ,,Telegraph,,se rezultatet reflektojn faktin se meshkujte jan programuare nga evoluimi per te menduare si te transmetojne genet e tyre,,kure nje mashkell takon nje femer eshte i perqendruare tek riprodhimi.Por nje femer kerkon edhe atribute te tjera si brishtesin,sinqeritetin dhe stabilitetin..ja pse eshte femra,eshte nje nder bukurite e para ne natyre..kam bindjen se edhe tjerta ndajn me mua ket mendim ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 36
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

MesazhTitulli: Re: Truri i mashkullit bllokohet para nje femre   Sun Dec 13, 2009 11:54 pm

jam plotesishte e mendimit me ty fionaa,syri i mashkullit eshte i pangopur para femrave ,syt e tyre zakonisht ndalen te nje femer terheqese dhe kjo kalon ne shprehi,ata shtangen fizikisht por edhe truri i tyre fokusohet vetem ne nje gje,perderisa shqisat jane te fokusuara ne nje objekt patjeter se edhe truri nderron ritmin e punes ,femra pak te jete manipulatore,mund te manipuloj si te doj para nje mashkulli qe magjepset nga bukuria e saj e cila nuk mungon thuaj se te asnje femer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Truri i mashkullit bllokohet para nje femre   Mon Dec 14, 2009 12:05 am

po folni pr qefi te juaj apo pona pytni ne, se vetum kur ke ndonji bukuroshe ateher goja punon mir se per ndryshe sja vlen te polimizosh fare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Truri i mashkullit bllokohet para nje femre   Mon Dec 14, 2009 12:10 am

po a xhem ani tregon ti pra si nihesh ne ato momente???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Truri i mashkullit bllokohet para nje femre   Mon Dec 14, 2009 12:13 am

krejt normal .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Truri i mashkullit bllokohet para nje femre   Mon Dec 14, 2009 12:16 am

E kam cekur edhe nje her, se para femres se bukur dhe para lekve te shumta nuk ka frenim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Truri i mashkullit bllokohet para nje femre   Mon Dec 14, 2009 12:17 am

mvaret prej prevojes drini .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Truri i mashkullit bllokohet para nje femre   Mon Dec 14, 2009 12:22 am

op op pajtohem me antarin driniiii e mor xhem e kam cek se edhe femer jo ebukur nje mashkulli shpejt ja mer mendjene eee e ka fute djallin en shishe e jo me mashkullin..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Truri i mashkullit bllokohet para nje femre   Mon Dec 14, 2009 12:23 am

Femra duhet ta ruje trupin si pasurine, ne qofte se deshiron qe mashkulli te ndihet si gjurmues...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Truri i mashkullit bllokohet para nje femre   Mon Dec 14, 2009 12:26 am

mvaret prej kundershtarit fiona dhe pregaditja mentale duhet te jesh- mentalist-
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Truri i mashkullit bllokohet para nje femre   Mon Dec 14, 2009 12:29 am

opa do thot se nje mashkulli ti intereson vetem nje trup i nje femer e jo karakter. kjo i bi egoizem ee more drinii femra ne shoqerin ton per fat te keq njihet vetem si makin seksi hiq me shum !!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Truri i mashkullit bllokohet para nje femre   Mon Dec 14, 2009 12:31 am

Grat e bukura kurre nuk dushojne ne inteligjencen e vet, por grate inteligjente cdoher dyshojne ne bukurin e vet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Truri i mashkullit bllokohet para nje femre   Mon Dec 14, 2009 12:38 am

jo nuk eshte ne pyteje dyshimi perkundrazi!!!Driniii
por grat inteligjente nuk e preferoj egoizmin sepse duan te vlersohen ne cdo kategori dhe sfer te jetes nuk eshte jeta vetem seks.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Truri i mashkullit bllokohet para nje femre   Mon Dec 14, 2009 12:43 am

Gjeja me e rendesishme ne jete, per femren eshte dashuria.
Gruaja eshte e lumtur dhe realizon gjithcka qe do, kur e pushton mashkullin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Truri i mashkullit bllokohet para nje femre   Mon Dec 14, 2009 12:48 am

po ama jeta ka shum sakrifica.edhe ashtu martesa eshte nje qype ku vetem dy gisht aka mjalte !!! me poshte me xeher..po dite te mbash ekujlibrin do e kalosh jeten veq me ata dy gisht mjalet po nuk dite shpejt do shpenzohet mjalta vetme gjate muajt te pare te martese dhe do hasesh ne xeher ..zgjedh e mere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 36
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

MesazhTitulli: Re: Truri i mashkullit bllokohet para nje femre   Mon Dec 14, 2009 12:50 am

per nje martes te suksesshme nevoitet vetem mirekuptimi gjitha te tjerat vin ose ikin me kohen ndersa mirekuptimi eshte ai qe e mban ne jete martesen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Truri i mashkullit bllokohet para nje femre   Mon Dec 14, 2009 12:53 am

Dashurine falja gruas, kurse besimin nenes.
E di si mi goce, arkeologu munde te jete bashkshorti me i mire qe mund te ket gruaja, sa me e vjeter te jet ajo, ai me teper interesohet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Truri i mashkullit bllokohet para nje femre   Mon Dec 14, 2009 12:54 am

asht voglushe pa mir kuptim ska as kurrfar marrveshje,dhe besim i ndersjellt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Truri i mashkullit bllokohet para nje femre   Mon Dec 14, 2009 12:55 am

Fati me i madhe per gruan eshte ne qofte se me burrin jeton se bashku dhe ne harmoni.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Truri i mashkullit bllokohet para nje femre   Mon Dec 14, 2009 1:00 am

drini me fal po aje i martuar pasi po di kaq mir gjerat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Truri i mashkullit bllokohet para nje femre   Mon Dec 14, 2009 1:04 am

po ama duhet pase kujdes se ndodh shum raste se arkologet demtojn shum gjera arkologjike duke kerku te gjejne diqe interesant per muzet !!!dhe si shperblemi marin diq te demtuare asgje me shum..kujdes eshte mbi te gjitha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Truri i mashkullit bllokohet para nje femre   Mon Dec 14, 2009 1:05 am

Te dishe shume gjera nuk do te thote te jesh i mencur.Xhem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Truri i mashkullit bllokohet para nje femre   Mon Dec 14, 2009 1:06 am

pse jo shokit si vlersohet nji i menqur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Truri i mashkullit bllokohet para nje femre   Mon Dec 14, 2009 1:09 am

Mos njohja e shkaqve pengon suksesin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Truri i mashkullit bllokohet para nje femre   Mon Dec 14, 2009 1:11 am

suksesin e vlerson i menquri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Truri i mashkullit bllokohet para nje femre   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Truri i mashkullit bllokohet para nje femre
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Psikologji-
Kėrce tek: