Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Nje..!!

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
AutoriMesazh
Luki
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Luki

Male
Numri i postimeve : 664
Age : 42
Vendi : Prishtinë
Registration date : 03/10/2008

Nje..!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 2 EmptyMon Dec 07, 2009 11:43 am

Nje pershendetje ty vesa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Nje..!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 2 EmptyMon Dec 07, 2009 11:46 am

Nje falminderit Luki
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Luki
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Luki

Male
Numri i postimeve : 664
Age : 42
Vendi : Prishtinë
Registration date : 03/10/2008

Nje..!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 2 EmptyMon Dec 07, 2009 11:48 am

Nje perqafim per ty
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Nje..!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 2 EmptyMon Dec 07, 2009 11:49 am

Nje dit te mbar per ty
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Luki
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Luki

Male
Numri i postimeve : 664
Age : 42
Vendi : Prishtinë
Registration date : 03/10/2008

Nje..!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 2 EmptyMon Dec 07, 2009 11:58 am

Nje kafe per ty
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Nje..!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 2 EmptyMon Dec 07, 2009 3:01 pm

Nje pershendetje per te gjithe .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Nje..!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 2 EmptyMon Dec 07, 2009 7:55 pm

nje pershendetje per te gjithe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Nje..!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 2 EmptyMon Dec 07, 2009 8:38 pm

nje pyetje?
Ku jeni sonte?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nje..!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 2 EmptyMon Dec 07, 2009 11:06 pm

Nje pershendetje per ju ON
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje..!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 2 EmptyTue Dec 08, 2009 12:39 am

nje pergjigjje ja ku jemi pershendetje per ty e vogla dhe per ty i madh driniiiii
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Nje..!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 2 EmptyTue Dec 08, 2009 12:42 am

te pershendes edhe une ty e nderuar fionaa, e ke par gje ti ate te madhin drinin?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje..!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 2 EmptyTue Dec 08, 2009 1:20 am

ahhahhaah jo po mbasi aje te thot ty e vogel ndoshta i duket vetja i madhe ati ..po ty te ka pare se te thot e vogel ky driniiii??
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Nje..!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 2 EmptyTue Dec 08, 2009 1:22 am

jo, asnjeher se kam takuar,por ndoshta nga qe e kam emrin ketu ne forum voglushja po mendoj une se personalisht sjemi takuar kurr
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Nje..!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 2 EmptyTue Dec 08, 2009 1:24 am

nje pyetje driniiiii, pse me quan vertet pse me quan e vogla?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nje..!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 2 EmptyTue Dec 08, 2009 1:24 am

Jeni mesua ju me prrocka, hahaha drini eshte me i madhi i shqiperis ani kure bashkohet me drini e zi, e me valbonen, e bunen , ke pa para detit sa i madhe eshte hahaha nuk e keni pare ju merrne tragetin Koman Fjerz do ta vertetoni. Per drini e bardhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje..!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 2 EmptyTue Dec 08, 2009 1:28 am

nje ta them un driniiii kujde se mos po dali drini nga shtrati.e te bashkohet me detin te ngrir te veriut e do ket problem se cka nuk ka ne deti ???
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nje..!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 2 EmptyTue Dec 08, 2009 1:32 am

Nje simbas emrit Voglushja, pore edhe e madhe nuk je nje meter e nje pllembe, hahahaha .
Simbas shkrimeve jeni e madhe ashtu mendoi une.
Dhe respekt nga ana ime.
Fiona kure te martohem do ta thirri ne dasem Voglushen, hahaha ndoshta din te vallzon Shoten.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Nje..!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 2 EmptyTue Dec 08, 2009 1:41 am

hehehehehehe edhe une do te vi me gjth qejf , por ama te na besh nje dasem tipike shqiptare i ka hije te luhet shota , dhe te marresh nje nuse qe don me zemer shqiptarine....respekte per ju te dyt,jeni gjalleria e forumit,fionaa, te kam shume gjan,dhe respekti per antarin driniiii
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje..!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 2 EmptyTue Dec 08, 2009 1:42 am

nje po them inderuar driniii.. po si jo besa edhe me arme do qes voglushja sa e zonja eshte kjo.
po nese behet dasme ne shtepi voglushe mer edhe tanken kush po martohet edhe tanke te qes edhe eshte pak!!!!!!!!!!!!.e mu me hile ma bere nuk do me ftosh ne dasem ani po un do ta paguaj tupanat .e shikon un kam shpirt edhe pse nuk me ftone un bej per antare te forumit????
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Nje..!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 2 EmptyTue Dec 08, 2009 1:45 am

Nje fionaa,embelsira per ne fund,si dihet se qfare ftese do te bej ty driniii ,mos u habit se pa embelsin tende ,beso me shume sinqeritet ta them se pa embelsin tende nuk hyhen ne kete forum,une kam nje shok timin,ai nuk eshte antar por vetem e lexon forumin thuajse gjdo dite,e nje dit me tha, sedi pse shkruan aty,perveq fiones qe din te debatoj me shije,forumi ka pak jete,ka te tjer qe dabatojn mire, por vetem tema srioze e kjo eshte gjdo kund, ta them te verteten
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje..!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 2 EmptyTue Dec 08, 2009 1:53 am

ee ti me ben te skuqem mi . edhe un kam respekt te pa rezerve per ty ..ti cdo here me jep frymzim flm nga ti dhe respekt per shokun tuaj,edin si me tha mbesa ime se iku sote per ne shtepi. o tet dot blej nje qokollade ne forum te gjuhes .hahhah motra ja beri po kjo mjaf ka nje gjuh edhe shum te madhe hahhahahha po ajo eshte shume lidhur me mua dhe i duket se flas pak .e sa per drinin se besoj se do me ftoje se un nuk dit te vallzoj shoten !!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Nje..!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 2 EmptyTue Dec 08, 2009 1:54 am

po ani moj se as une sdi ta vallzoj shoten po mos i trego se asnjeren sna fton hahahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje..!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 2 EmptyTue Dec 08, 2009 2:06 am

Nje po ti din te pakten te shtish me arme moj un sdi .cfar te bej te shkoj ne dasme si musafir i pa ftuare eee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Nje..!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 2 EmptyTue Dec 08, 2009 2:10 am

po shuj moj mos kallxo se as me shti m arm sdi kuku shuj se dyjat jesim pa shku n dasem
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje..!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 2 EmptyTue Dec 08, 2009 2:14 am

po shkruje te pakten nje mos dil nga tema..

po moj si nuk din ti ke qen en ushtri dhe ke pase bataljonin tende ani si ben trego trego hahhahhaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Nje..!! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 2 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nje..!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 40Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: