Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Nje..!!

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
AutoriMesazh
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje..!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 6 EmptySun Dec 13, 2009 11:21 pm

mir se erdhe feride Nje..!! - Faqe 6 Icon_wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Nje..!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 6 EmptySun Dec 13, 2009 11:45 pm

nje ..gjithashtu dhe une te uroj mireseardhje feride,diskutim te kendshem ketu ne mesin tone
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje..!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 6 EmptyMon Dec 14, 2009 12:15 am

nje paralajmrim per antarin..MOND;; mos me dergo sms ne private ???
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Nje..!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 6 EmptyMon Dec 14, 2009 12:21 am

NJE:::kjo vlen edhe per mua antari me nikun mondi te lutem nese ke diqka haptas e jo ne privat nuk e preferojm kete gje ta dish se qenke regjistruar sot,mire se ke ardh ne forum nese don te kontribosh haptas e jo ne mesazhe private ,nuk eshte shoqerore
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Nje..!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 6 EmptyMon Dec 14, 2009 1:34 am

nje nate te mire per te gjitheve qe jeni online,nje nate te mire dhe endrra te mira ne veqanti per ty mikja ime fionaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje..!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 6 EmptyMon Dec 14, 2009 1:42 am

ku do ikesh ti moj.eee te kam then kujdes se ti kerkoj pun ja tani . ee si duket shefit i paska pelqy puna jote perderi sa te thret ne pune hajde perhajre se u punsova mos harro te na shperblesh ne fund Nje..!! - Faqe 6 Icon_flower
Mbrapsht në krye Shko poshtë
elisa
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
elisa

Numri i postimeve : 2298
Registration date : 10/07/2008

Nje..!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 6 EmptyMon Dec 14, 2009 1:38 pm

Nje pershendetje nga zemra shkon per shoqerine time te forumit .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Eva0506
Hero anëtar
Hero anëtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 37
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Nje..!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 6 EmptyMon Dec 14, 2009 1:44 pm

Nje pershendetje me shume mall per Elisen, qe me ka munguar per nje kohe shume te gjate, duke i uruar gjithshka te mire.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
elisa
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
elisa

Numri i postimeve : 2298
Registration date : 10/07/2008

Nje..!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 6 EmptyMon Dec 14, 2009 1:47 pm

Nje pershendetje edhe per ty Eva edhe ti me ke munguar shume .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
feride
Anëtar
Anëtar
feride

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 33
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

Nje..!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 6 EmptyMon Dec 14, 2009 10:11 pm

nje falenderim nga fiona,e voglushja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Nje..!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 6 EmptyMon Dec 14, 2009 10:12 pm

nje pershendetje dhe per ty feride dhe nje perqafim per ty mikja ime fionaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje..!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 6 EmptyMon Dec 14, 2009 10:15 pm

nje mirmbrema dhe nje mire se erdhe e embel voglushe .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nje..!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 6 EmptyFri Dec 18, 2009 5:15 pm

Nje pershendetje per te gjith antaret e forumit BK, dhe iu uroi nje vikend te mire.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ramizi
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Ramizi

Male
Numri i postimeve : 158
Age : 39
Vendi : Tirona
Registration date : 23/02/2009

Nje..!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 6 EmptyFri Dec 18, 2009 9:27 pm

nje pershendetje per te gjithe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nje..!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 6 EmptySat Dec 19, 2009 12:07 am

Nje mirmbrema fionaa......
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje..!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 6 EmptySat Dec 19, 2009 12:11 am

ti tani u zgjova a!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nje..!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 6 EmptySat Dec 19, 2009 12:14 am

Ewewew edhe me te pershendet nuk deshironi mi goca me naze!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje..!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 6 EmptySat Dec 19, 2009 12:18 am

jo mo asgje nuk thashe po mendova mos je jerem e mos po te berte nusja qe ke afer . Nje..!! - Faqe 6 Icon_sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Nje..!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 6 EmptySat Dec 19, 2009 12:18 am

nje prshendetje te perzemert per ty e nderuar fionaa gjithashtu dhe per ty driniii
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje..!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 6 EmptySat Dec 19, 2009 12:24 am

Ooo mir se erdhe e embela voglushe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Nje..!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 6 EmptySat Dec 19, 2009 12:27 am

mire se te gjeta fionaaa te jesh e sigurt se me ke munguar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nje..!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 6 EmptySat Dec 19, 2009 12:29 am

ehe zgjuare jame mi goce. Zgjuare qa eshte jerem????????????????
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje..!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 6 EmptySat Dec 19, 2009 12:38 am

paj jerem eshte kur tet rraf gruaj e nuk e din cfar po ben me pase..voglushe edhe mua me ke mungu uroj mbas te hense tjem me me shum ne forum ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Nje..!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 6 EmptySat Dec 19, 2009 12:40 am

keshtu shpresoj edhe une...mire u lexofshim ateher
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nje..!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 6 EmptySat Dec 19, 2009 12:44 am

Nje grua qe me rrafe mua ende nuk ka linde, hahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Nje..!! - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! - Faqe 6 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nje..!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 6 e 40Shko tek faqja : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: