Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Nje..!!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
AutoriMesazh
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! EmptySun Oct 25, 2009 3:46 pm

nje pershendetej per ty driniiii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Parapsikologu
Hero anėtar
Hero anėtar
Parapsikologu

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 51
Vendi : Ferizaj-Kosovė
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

Nje..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! EmptySun Oct 25, 2009 5:38 pm

Nje respekt te merituar per te gjithe ju!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Nje..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! EmptySun Oct 25, 2009 6:27 pm

nje orė mbrapa eshte kthy koha spo rrihet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Nje..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! EmptySun Oct 25, 2009 7:44 pm

Nje mirembrema per te gjithe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! EmptyWed Oct 28, 2009 8:07 pm

Nje mirmbrema per te gjithe Nje..!! Icon_cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Delia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
Delia

Numri i postimeve : 514
Registration date : 13/01/2008

Nje..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! EmptyThu Oct 29, 2009 12:41 pm

Nje mir dita juve :
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Nje..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! EmptyThu Oct 29, 2009 12:42 pm

Nje pershendetje per ty Fiona
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! EmptyThu Oct 29, 2009 12:54 pm

pershendetje edhe per ju qe jeni onlaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 49
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Nje..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! EmptyThu Oct 29, 2009 1:21 pm

Nje pershendtje te gjithve me rend .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Eva0506
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 37
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Nje..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! EmptyThu Oct 29, 2009 3:29 pm

Nje dite shume e bukur!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Nje..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! EmptyThu Oct 29, 2009 5:09 pm

Nje jete e lumtur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nje..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! EmptyThu Oct 29, 2009 11:50 pm

Nje pershendetje onlaj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nje..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! EmptyThu Oct 29, 2009 11:52 pm

Nje pershendetje per ju onlaj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
zeriatdheut
Hero anėtar
Hero anėtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Nje..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! EmptyThu Oct 29, 2009 11:53 pm

Nje pershendetje gjith ashtu Drinii per ty dhe te tjeret On qe jan
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nje..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! EmptySun Dec 06, 2009 2:19 am

Nje nate te mire per ju ON
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIPIIXHAXHIT
Anėtar i ri
Anėtar i ri
NIPIIXHAXHIT

Male
Numri i postimeve : 167
Age : 39
Vendi : te dardha
Registration date : 28/09/2009

Nje..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! EmptySun Dec 06, 2009 2:22 am

edhe per ata (mas gardhi)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIPIIXHAXHIT
Anėtar i ri
Anėtar i ri
NIPIIXHAXHIT

Male
Numri i postimeve : 167
Age : 39
Vendi : te dardha
Registration date : 28/09/2009

Nje..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! EmptySun Dec 06, 2009 2:22 am

po i harron njerzit ti Driniiiii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Nje..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! EmptySun Dec 06, 2009 2:26 am

hahahahhahahahha shume mire e ke nipixhaxhit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! EmptySun Dec 06, 2009 2:43 am

Nje nate te mir per ty voglushe e per te gjith qe jeni on . se ika un kam pak kok dhembje dhe me duhet te pushoj.kam qen elodhur sote shume. te uroj te kaloshe mir ti ketu .ciao
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Nje..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! EmptySun Dec 06, 2009 2:45 am

ok naten e mire edhe ty mikja ime e gjum te qen e endrra te mira
se edhe une kam minutat e numruara ika dhe une mirutakofshim neser
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Nje..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! EmptySun Dec 06, 2009 2:50 am

nnje nate te mire per te gjithve juve qe jeni on e atyre qe rrin pas perde jo sju them gje se skam pune me frikacak une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Nje..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! EmptySun Dec 06, 2009 11:21 pm

nje mirembrema te gjitheve qe jeni ON,edhe asaj mas perdes, nese eshte fionaa,sepse asaj i falet, e per te tjer ska hahahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Nje..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! EmptyMon Dec 07, 2009 12:27 am

hahha po pse mendon se rri mbas perdes moj zemra. nje pershendetje per te gjith dhe nje perqaFIM per ty e vogel..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Nje..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! EmptyMon Dec 07, 2009 12:54 am

Nje pershendetje per ju ON
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Nje..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! EmptyMon Dec 07, 2009 2:03 am

nje pershendetje per te gjithe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Nje..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje..!!   Nje..!! Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nje..!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 40Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: