Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Jeta ne fshat-qytet

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Jeta ne fshat-qytet Empty
MesazhTitulli: Jeta ne fshat-qytet   Jeta ne fshat-qytet EmptyFri Dec 11, 2009 2:25 am

Te nderuar antare te forumite. mendoj se ja vlen pak ti qetsojm nervat nga politika dhe te kalojm pak nga kendi i relaksimite,

Cfar mendon ju. me mire jeta ne fshate. ku te knaqet syri duke shikuare.bukurite natyres qe jan jashte kornizes.apo ne qytet ku infrastruktiśra eshte ne nivelin me te larte??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Jeta ne fshat-qytet Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ne fshat-qytet   Jeta ne fshat-qytet EmptyFri Dec 11, 2009 2:53 am

bukurit e natyres as kush nuk ja kalon, qka din natyra te bej.
jeta ne fshat asht ma e mir sepse ne qytet njeri djallzohet se po e shof ne gjermani.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Jeta ne fshat-qytet Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ne fshat-qytet   Jeta ne fshat-qytet EmptyFri Dec 11, 2009 1:47 pm

jeta ne fshat ka edhe perparesit e veta shume te medha duke menduar per natyren dhe ajrin e paster qe qytetit i mungojn nga infrastrukura e sterngarkuar,dhe cilesia e jetes ne fshtat eshte me e lart por ku njeriu posedon kushte te mira ekonomike.
Mos flasim per fshatin ne Shqiperi e Kosove pasi pjesa me e madhe jane shume te dobet ekonomikisht keshtu qe rrjedhimisht nuk ka se si te kete cilesi jeta.

Nese ka infrastrukture, nje fshat apo qyteze, rrth 30 km larg qytetit eshte perfekte.Gjithashtu une mendoj se ne fshat ka me shume dashuri mes njerzeve pasi qe je i rrethuar nga njerzit qe i njeh dhe te afert familjare.

Gjithashtu edhe qyteti ka te mirat e ti,te krijon me shume mundesi per jete,te krijon mundesi shkollimi e pune...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Jeta ne fshat-qytet Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ne fshat-qytet   Jeta ne fshat-qytet EmptySat Dec 12, 2009 3:29 am

valla edhe ne qyte boll e mire ..boll se nuk te thon katunare hahhahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Jeta ne fshat-qytet Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ne fshat-qytet   Jeta ne fshat-qytet EmptySat Dec 12, 2009 3:32 am

po valla fiona se edhe un ika nga fshati e erdhe ne gjermani n“qytet shum te madh.hahahhaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Jeta ne fshat-qytet Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ne fshat-qytet   Jeta ne fshat-qytet EmptySat Dec 12, 2009 3:33 am

Katunare, apo fshatare...?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Jeta ne fshat-qytet Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ne fshat-qytet   Jeta ne fshat-qytet EmptySat Dec 12, 2009 3:37 am

katundare po me kulture te qytetruare hahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Jeta ne fshat-qytet Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ne fshat-qytet   Jeta ne fshat-qytet EmptySat Dec 12, 2009 3:38 am

Drini,pa imarr dyat nuk kam qare?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Jeta ne fshat-qytet Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ne fshat-qytet   Jeta ne fshat-qytet EmptySat Dec 12, 2009 3:40 am

ti xheme,qka je ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Jeta ne fshat-qytet Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ne fshat-qytet   Jeta ne fshat-qytet EmptySat Dec 12, 2009 3:42 am

Valla une fshatar, e bari.
Ca eshte qyteti ewewew ka ne ks qytet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Jeta ne fshat-qytet Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ne fshat-qytet   Jeta ne fshat-qytet EmptySat Dec 12, 2009 3:43 am

sedi eshte nje katun me ndertesa emrin e ka prishtine , por ka edhe disa qe jane me te vegjel se ai
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Jeta ne fshat-qytet Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ne fshat-qytet   Jeta ne fshat-qytet EmptySat Dec 12, 2009 3:44 am

ani cfar pytje oj zemra ime po ka harru moj njeri qka eshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Jeta ne fshat-qytet Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ne fshat-qytet   Jeta ne fshat-qytet EmptySat Dec 12, 2009 3:46 am

Ket sekret se zbuloj se u mbyta tuj zbulue,hahaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Jeta ne fshat-qytet Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ne fshat-qytet   Jeta ne fshat-qytet EmptySat Dec 12, 2009 3:47 am

hahahahaahhaah sa kam qesh xheme,po nejse une po e shoh qe je nga ferizaj po thash ndoshta je nga perfieria e bukur e ferizajt,pasi qe e dua sa jeten time kete qytet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Jeta ne fshat-qytet Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ne fshat-qytet   Jeta ne fshat-qytet EmptySat Dec 12, 2009 3:48 am

ee shikon sa e meqme jam o zemra iem voglushe te thash moj mos e pyte se ka harru nga eshte mir thua xhem mos ju trego per inate hahhah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Jeta ne fshat-qytet Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ne fshat-qytet   Jeta ne fshat-qytet EmptySat Dec 12, 2009 3:49 am

pse more voglushe shka te lidh me ket qytet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Jeta ne fshat-qytet Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ne fshat-qytet   Jeta ne fshat-qytet EmptySat Dec 12, 2009 3:50 am

o xhem mbes e ferizajt eshte voglushja mor hahhahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Jeta ne fshat-qytet Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ne fshat-qytet   Jeta ne fshat-qytet EmptySat Dec 12, 2009 3:51 am

epo sekreti zbulohet me sekret apo jo xheme,ti nuk zbulove sekretin tend tani mos kerko e
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Jeta ne fshat-qytet Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ne fshat-qytet   Jeta ne fshat-qytet EmptySat Dec 12, 2009 3:53 am

Ewewew ju po me tregoni per qytet, ani Pr o zote qfare qyteti ai pa ashitetkture, me ndertesa betoni qe nje kilometer iu vjen era komunizem titiste, hahaha une jame rrite ne qytet e ne shtetin ma te bukur te evropes por prap kam mbetur bari jame krenare , hahaha a po iu vjen inate ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Jeta ne fshat-qytet Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ne fshat-qytet   Jeta ne fshat-qytet EmptySat Dec 12, 2009 3:54 am

hahahahhaha une plasa , qyteti im eshte plot ere kanalizimi e ka shume mbeturina por une e du dhe jeten e jap per te po te shte nevoja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Jeta ne fshat-qytet Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ne fshat-qytet   Jeta ne fshat-qytet EmptySat Dec 12, 2009 3:55 am

jo ne kso kurtha nuk bije eja ne janar mbas vitit ri ferizaj te ujvara ta tregoj dhe un sekretin, per bes hahaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Jeta ne fshat-qytet Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ne fshat-qytet   Jeta ne fshat-qytet EmptySat Dec 12, 2009 3:57 am

e kam larg te shkretin ferizaj se po te isha atje do ta puthja mu ne ball qytetin e demostratave e qytetin e revulucionit une keshtu e quaj e dua pa mas
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Jeta ne fshat-qytet Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ne fshat-qytet   Jeta ne fshat-qytet EmptySat Dec 12, 2009 3:57 am

ee po iriqin e kish pas qit ne qerg tyne here po aj prap ne therra ishe kthy.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Jeta ne fshat-qytet Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ne fshat-qytet   Jeta ne fshat-qytet EmptySat Dec 12, 2009 3:59 am

a ky qenka sekreti juaj demostrat mos jem par ne 81-shin se kam marr pjes ne to.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Jeta ne fshat-qytet Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ne fshat-qytet   Jeta ne fshat-qytet EmptySat Dec 12, 2009 4:01 am

jo une ateher skam qen fare ne kete jete jam me e re , mos e degjo ti dedektivin qe shpik per mu se une jam e re shikoje moshen ja tek e ke
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Jeta ne fshat-qytet Empty
MesazhTitulli: Re: Jeta ne fshat-qytet   Jeta ne fshat-qytet Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Jeta ne fshat-qytet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: