Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Merre me mend.....

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30  Next
AutoriMesazh
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 49
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Merre me mend..... - Faqe 28 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 28 EmptyTue Mar 06, 2012 12:44 am


Merre me mend u plaken , Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vesa
Admin
Admin
Vesa

Female
Numri i postimeve : 256
Age : 35
Vendi : Ne mes te luleve
Registration date : 13/07/2010

Merre me mend..... - Faqe 28 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 28 EmptyTue Mar 06, 2012 1:14 pm

Merre me mend nga dal dal po vjen pleqeria

_________________
VESA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Merre me mend..... - Faqe 28 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 28 EmptyTue Mar 06, 2012 11:05 pm

Merre me mend, Vesa paska shenuar ne forum.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 49
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Merre me mend..... - Faqe 28 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 28 EmptyWed Mar 07, 2012 9:33 pm

Merre me mend Driniiiii nuk e lėshon vendin gjithnje ne forum .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Merre me mend..... - Faqe 28 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 28 EmptyWed Mar 07, 2012 9:58 pm

Mos te kerkohet me shum nga une se ne forum leht, disa edhe ne forum po pretoin te shenoin, inshalla nga ata&ato nuk kerkohet me shum... Merre me mend!!!!!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vesa
Admin
Admin
Vesa

Female
Numri i postimeve : 256
Age : 35
Vendi : Ne mes te luleve
Registration date : 13/07/2010

Merre me mend..... - Faqe 28 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 28 EmptyThu Mar 29, 2012 9:19 am

Merre me mend ka ko qe skam qen ne forum

_________________
VESA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 49
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Merre me mend..... - Faqe 28 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 28 EmptyThu Mar 29, 2012 9:41 pm

Merre me mend koha po e ndrishojke edhe njeriun....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Merre me mend..... - Faqe 28 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 28 EmptySun Apr 01, 2012 8:45 am

Merr me mend, filloi lufta me serbin, aprilllllll. Filloi? ... Shqiptari i zi i harroi te gjitha te berat e shkaut.
Me shkjaun vetum me grykgjaten mundesh me bisedu, he te mjert ne se kend e kemi kryepar...!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 49
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Merre me mend..... - Faqe 28 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 28 EmptySun Apr 01, 2012 10:49 am

Merre me mend se sa shekuj tu hjek me ket shka edhe su mushen mend halla.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Merre me mend..... - Faqe 28 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 28 EmptyThu Apr 05, 2012 11:34 am

merre me mend kush fluturon shume lart zakonisht bie shume poshte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Merre me mend..... - Faqe 28 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 28 EmptySun Aug 26, 2012 1:03 pm

Merre me mend...........
Iku edhe kjo ver.............

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Merre me mend..... - Faqe 28 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 28 EmptySun Aug 26, 2012 2:44 pm

Merre me mend spom beson askush per Mona Lisen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Merre me mend..... - Faqe 28 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 28 EmptySat Sep 01, 2012 11:12 am

merre me mend ne qfare gjendje jemi ardhe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 24
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

Merre me mend..... - Faqe 28 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 28 EmptySat Sep 01, 2012 3:21 pm

Merre me mend po dojn me vazhdu bisedimet me Serbin.......A thua a do ecim vet....ndonjeher?!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Merre me mend..... - Faqe 28 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 28 EmptySat Sep 15, 2012 9:59 pm

Publikuar: 14.09.2012 - 14:42
Vetėm njė javė pas vdekjes sė pronarit tė vet, mė 2006, Nugel Guzmanit, pastori gjerman ‘Kapiten’, kishte ikur nga shtėpia pėr tė gjetur varrin e mikut tė vet mė tė mirė.

Familja e gjeti shtatė ditė mė vonė tė shtrirė mbi varr, dhe aty kaloi gjashtė vitet e tjera nė vijim.

Migeli Kapitenin ia kishte blerė djalit tė vet pėr ditėlindje mė 2005. Ai kishte vdekur papritmas njė vit mė vonė, por kur familja ishte kthyer nga varrimi nuk e kishte gjetur qenin nė shtėpi.

“E kėrkuam nė ēdo vend, por askund s’e gjetėm. Kujtuam se mos e kishte shkelur ndonjė automobil”, deklaroi e veja e Guzmanit, verenika, nė gazetėn argjentinase "La Voz del Interior".

“Javėn tjetėr e gjetėm mbi varr, ndonėse asnjėherė nuk e kishim ēuar atje. E kishte gjetur vetė rrugėn, duke mos dashur ta lė vetėm Migelin”, raportonte gazeta.

Roja e varrezave thotė se qeni njė kohė vetėm kishte bredhur pėrreth derisa nuk e kishte identifikuar varrin me pronarin e vet tė vdekur. Qė nga ajo ditė ai vjen saktėsisht nė orėn gjashtė dhe aty e kalon gjithė natėn.

Familja Guzman ėshtė pėrpjekur disa herė ta kthejė qenin nė shtėpi, por ai vazhdimisht ishte kthyer te varreza.

Ky tregim i pazakonshėm pėrkujton Haēikun e falshėm, akiton qė vinte nė stacionin e metrosė sė Tokios nė tė njėjtėn kohė pėr nėntė vjet nga maji i vitit 1025, kur kishte vdekur nė vendin e punės pronari i tij, Hidesaburo Ueno

Kėtij miku besnik nė atė stacion i ėshtė ngritur pėrmendorja.

_________________
Mos hyr valles, kur nuk di ta hedhesh.
______________________________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vesa
Admin
Admin
Vesa

Female
Numri i postimeve : 256
Age : 35
Vendi : Ne mes te luleve
Registration date : 13/07/2010

Merre me mend..... - Faqe 28 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 28 EmptyTue Sep 18, 2012 11:23 am

Merre me mend koha e ban te veten.

_________________
VESA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Merre me mend..... - Faqe 28 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 28 EmptyWed Sep 19, 2012 3:46 pm


MERRE ME MEND QKA BAJN SHQIPTARET ------AK: Ministri Imami i ka dhuruar njė MIG Beogradit
19-09-2012 11:07 CET

Aleanca Kuqezi ka paraqitur sot “dosjen e krimeve” pėr ministrin e Mbrojtjes, Arben Imami. AK e akuzon Imamin se i ka falur Greqisė 355.4 metra katror det dhe ka shkatėrruar 85 anije luftarake.

“Imami ėshtė vegėl e Berishėn nė qeverinė e korrupsionit galopant”, thuhet nė deklaratėn e AK-sė. Kjo parti gjithashtu ka deklaruar se ministria qė drejton Imami ėshtė njė nga mė tė pa aftat.

AK gjithashtu akuzoi Imamin pėr zhdukjen e 200 avionėve, 1600 tankeve, 4 nėndetėseve dhe 14 mijė mortajave. Madje AK tha se “avionin e fundit MIG, Imami ia ka dhuruar Beogradit”. Pėr kėto akuza sipas Aleancės Kuqezi, Imami rrezikon 12 vjet burg.

Fushata e AK-sė me moton “Fytyra e krimit”, ka paraqitur deri tani dosjet pėr Sali Berishėn, Aldo Bumēin dhe Arben Imamin. /shekulli/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shefqet
Fillestar/e
Fillestar/e
shefqet

Male
Numri i postimeve : 54
Age : 38
Vendi : drenice
Registration date : 18/11/2009

Merre me mend..... - Faqe 28 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 28 EmptyWed Sep 19, 2012 9:43 pm

Keto spekulime i bene vetem partia e Nanosit.
Imami eshte patriot,dhe ska te beje fare me kete tradheti !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Merre me mend..... - Faqe 28 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 28 EmptyThu Sep 20, 2012 10:46 pm

Kto gjera shiqo nuk jan nga Nanosi Shefqet ponga ALEANCA KUQ E ZI, pom duket si nuk po ju vjen dishka per shtati, menjiher tradhtar shpifsa rrenca e qka jo tjetrer,e qka paskan hjek te mjert F.konica Gj. fishta F.s.Noli.

I njejti lesh arapi asht tuju sjell edhe mbas 1oo viteve kush i ka lexuar te ndjeret po si nuk ka ndryshu mentaliteti fare, e pa mujshme per bes kur po lexoj per ato vite pasha zoten pom perplasin ne 2012. e pa besushme por e vertet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shefqet
Fillestar/e
Fillestar/e
shefqet

Male
Numri i postimeve : 54
Age : 38
Vendi : drenice
Registration date : 18/11/2009

Merre me mend..... - Faqe 28 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 28 EmptyFri Sep 21, 2012 10:39 am

zotri Bega;

Kur nje popull bene mekate ne njerezit e vete duke i perbuzur,siq i permende Nolin,Konicen Fishten e tjere e ne mesin e ketyre jam edhe une i perbuzur.

Me kete popull nderkombetaret apo Perendia bjen vendim qe ne mesin e ketij popullit ja bjen nje udheqje te krisur qe kete popull te nxisi ne perqarje.
Ne kete perqarje bejne pjese keso veprimesh;
Gjakmarrja(vellavrasja)hajnia grindja mes tyre,etiketimet njeri tjetrin.
Me kete metode, ēdo popull e ka zhdukjen e tij.

Slogani i luftes per bashkim kombetar tek ne shqiptaret nuk eshte i rastesishem i diteve te sotme.Kjo sllogan ka qen qe qindra vite.Dhe lufta qe eshte pergaditur per bashkim ka pas kahjen e tradhetise nga tradhetaret.Dhe femive tan u mesohet nje histori e genjeshtrave.
Hipokritizmi ne mesin e shqiptareve ka arritur shkallen me te larte,pa dallim te asaj te krizes ekonomike boterore.
Ata qe duhen te nderohen nga populli nuk lejohen te nderohen,pos te nenqmohen.
Ata qe grumbulluan te mira materiale qe tu shperndahen popullit,i shperndan tradhetaret duke i marr meritat per vete.
Ata qe munden te behen pasanika e nuk u beren,tjeret u beren pasanika dhe udheheqesa.
Ata qe kishin dituri qe tja sherndanin diturin popullit ia vodhen dhe fjalet e tija tani i beren si te tyre.Dhe shesin mend !
Ata qe sakrifikuan sunet per popull,perbuzen dhe nuk shkruhet per ta.
Ata qe kontribojn ne diaspore e ne vendlindje nuk e kan perqendrimin se ēka po ndodhe jan xerro.
Ata qe thone qe amanetin duhet que ne vend dhe e humbin amanetin kesaje i thuhet zhdukja e atij kombit.
Ajo qeveri qe mashtron popullin sjell mjerim dhe zhdukjen e atij popullit.
Kur debohet nga grupi njeriu qe e fole te verteten,aty nuk ka perparim,pos mjerim
Kur nuk perkrahet e verteta e hidhur,aty perseriten mjerimet ,roberia dhe zhdukja eshte afer.
Ne ate vend ku me ane te poezise mjerimin e kendojne liri sjell ,aty ka te beje me zhdukjen e atij popullit.
Ne ate vend ku tradhetin e shendrroin ne qeshtje atdhetare,ay nuk ka perparim,pos zhdukjen e atij popullit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Merre me mend..... - Faqe 28 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 28 EmptyFri Sep 21, 2012 12:22 pm

o Shefqeti mos i ban qef veti,se populli nuk po zhdukte siq ti dhe un mendojm,fati i atyre por dhe i joni,qe te shpetojm,hhehe mos i merr senet ngat zemres sepse:((1 po se sa i perket zhdukjes ti e din mir se mbretrit e kralovina i kemi q.....)pra dot i mbijetojm dhe kta dhe kto sherdhata,se per zhdukje po ta hjeki prej menes mos u tut per disa qekujlibrime e ndoshta ndoj kataklizim siperfaqsor e kshtu me radh,por jo diq aq tragjike siq po mendon ti.

P.S qet z.begen ku e gjete ne Pris ne diznilend a:Rock mi beby.kalle kalle filat e llames, peshendetje ne dizni lend te drenices.....!))))
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shefqet
Fillestar/e
Fillestar/e
shefqet

Male
Numri i postimeve : 54
Age : 38
Vendi : drenice
Registration date : 18/11/2009

Merre me mend..... - Faqe 28 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 28 EmptyFri Sep 21, 2012 10:48 pm

Jo bre zotri Xhema
Nuk e kam fjalen vetem tek shqiptaret,por ne pergjithesi e kam se shumica e kombeve jan ne kete peshore.
Por vendin e pare e kemi ne shqiptaret .
E di qe shume perandori kemi kalue,por histori qe kemi vuajtur kemi qe nga rilindaset tan qe kishin foel ne stamboll e ne bukureshte !

Keto fjale i ke ne hatith dhe ne kodin e se drejtes nderkombetare !

A e din mire hymnin sidomos strofen fundit

Se Zoti vet e tha me gojė,
Qė kombe shuhen pėrmbi dhé,
Po Shqiptaria do tė rrojė,
Pėr tė, pėr tė luftojmė ne.

pershendetje ku ta merr mendja pim kafe e pse jo dhe viski.
Fik se fik me muzike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Merre me mend..... - Faqe 28 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 28 EmptySat Sep 22, 2012 12:14 am

Mir shefqet pot kuptoj ty se te brengos ky problem se me kan se as nuk shkrun po un jam te njetin pozicion si ti sjem kerkushi shokit ne sun i ndryshojm gjerat.
Pos tjerash,esht mir se ti dhe un nuk jem pjesmarres ne keto katrahura te popullit ton shka qe nuk me ranon asgje ne ket drejtim,dmth jena te paqt sa i perket kauzes kombetare.
Por dhe ata qe jan dhe rrin pasiv dhe nuk bejn diq ne drejtim dhe ne te mir te adheut pa thuaj edhe pse nuk i ke ber keq vendt por as mir,gati barabar me keq bersit mos e harro ket.

Por sa i perket kti problemi shokit duhet nji -PERPARIM - i madh ne aspektin polikit te subjekteve te reja politike qe kan nis me marr veten,per mbrojtjen (e EMBRIONIT kombetar). po i ceki do prej tyre se jan ma shum ,veq dy jan te satkta VETVENDOSJA dhe A.KUQ E ZI. Nuk e di sa ju beson ti veq per momentin ne trojet shqiptare skena mat besushem,veq qe del diq tjeter mendimi im.....!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shefqet
Fillestar/e
Fillestar/e
shefqet

Male
Numri i postimeve : 54
Age : 38
Vendi : drenice
Registration date : 18/11/2009

Merre me mend..... - Faqe 28 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 28 EmptySat Sep 22, 2012 9:01 am

Zotri Xhema
Kurr trazira nuk kam bere pa interes te shqiptareve .

Ata njerez qe nuk bejne as mire as keq,jane te barabarte me nje thes te mbushure e berllogje dhe te varur ne mes shkretires,nuk kan as ahriet as dynja.
Por problemi tek ne eshte se shume shpejte i besojna ndonje partise qe paraqitet !Ky besim ka te beje njesoj sikurse nje bime ne rerishte kur bine me te shpejt sa ka uje,e kur e kam dielli e thane shpejte.


Keshtu populli ne fillim i besoi Rugoves ne partin qe e krijoi nga komunistet serb.Dhe cili shqiptar nuk ka qen antar i Rugoves ?Thaqi e te gjithe.Por edhe Albini po besa.
Nje keshilltar i Rugoves me pate thene se Rugova eshte ma i miri nga te keqinjet.
Albin Kurtin e njoh mire,ka aftesi te madhe dhe te manipoloi jo vetem me ty por edhe me dreqin.
Thojne pleqet; banu fjale mire e futja kungjin ne bire.
Vetes me ja prue punen mu mbyllur ne roberi edhe dynjan e quditim .

Keshtu i pash shqiptaret ne kohen e Rankoviqave,ne kohen e uēk es dhe do mbesin keshtu.E gjere ku keshtu nuk e di,e din i madhi.Por po e shohe qe secilen here vetem po shumohet numri i ketyre.

Me dy e tri lule nuk i thuhet se doli pranvera,se dy e tri lule i mbjelle ne dhome dhe genjejna popullin e ti themi se doli pranvera?
Mu ka bere bajat qeshtja jone.O behu si ta,o ndrysho stilin e fjalorit .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Merre me mend..... - Faqe 28 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 28 EmptySat Sep 22, 2012 5:41 pm

Shefqet pajtohem me ty se jemi mashtru shum her tuj besu te gjith atyre qe i ke cek,por sna mbetet alternativ tjeter ndesh merre Albinin ndesh leje beso jemi para nji akti te ktryer a po kupton.Sepse ky ka dal i pari haptas per dhe drejt bashkimit kombetar,dhe tash edhe pse mund te ndodh qe mun ta lej ne gjysm te rruges ket qeshte njejt si UCK-ja ja nisi per bashkim e menxi sun asht tuja qit rrethin as kosoves.Pra duhet te akseptojm ket por i levizen gjerat per gjysm apo nji hap.
Nese Albini dhe do tjer dot ta bejn dhe duhet te i levizin gjerat ne drejtim te bashkimit sa do pak,dhe me nji inercion te popullit ndoshta edhe pa deshiren e shum politikualve,keshtu mund te konkludojm se nuk kan kah shkojn gjerat jo pse dojn kta gomart politik por e ceka populli forca e tij, keshtu mendoj un te mir meq, dhe flm per
ket polemik.
Kaloni mir ne Drenicen Heroike.


PS-Po e njejta esht siq nau ka imponu Rugova e Thaqi,te njejten gjendje dhe pozicion gjindemi dhe tash....!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Merre me mend..... - Faqe 28 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 28 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Merre me mend.....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 28 e 30Shko tek faqja : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29, 30  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: