Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Merre me mend.....

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29, 30  Next
AutoriMesazh
Vesa
Admin
Admin
Vesa

Female
Numri i postimeve : 256
Age : 35
Vendi : Ne mes te luleve
Registration date : 13/07/2010

Merre me mend..... - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 27 EmptyTue Nov 09, 2010 4:46 pm

Merre me mend qna dogji Djelli ne ms te dimrit Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Merre me mend..... - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 27 EmptyWed Nov 10, 2010 8:05 pm

Merre me mend aksidenti na e kthej buzqeshjen e gezimin e VIZAVE ne vaj,pra kush jan armiqt tan, dhe per te mos na lén te tregojm se jem pro evropian!
sa mir i kordinojn punet!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Medalim
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
Medalim

Male
Numri i postimeve : 610
Age : 66
Vendi : Shqypeni
Registration date : 06/12/2008

Merre me mend..... - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 27 EmptyWed Jan 12, 2011 12:27 am

merre me mend qe ka naj 24 ore se smuned te kyqem ne portalin e forumit! me njofeton se kompjuterri inefeketohet nga virusi !
Pse keshtu ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Merre me mend..... - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 27 EmptyFri Jan 21, 2011 2:02 am

Mer me mend po nese nuk ke mend cfar pastaj?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Merre me mend..... - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 27 EmptySun Jun 19, 2011 9:34 pm

Merre me mend... po afrohet muaj i "Arushave"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 39
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Merre me mend..... - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 27 EmptyMon Jun 20, 2011 12:49 pm

merre me mend po shkojne vitet si uji
e shqiptaret ende duke kerkuar liri e shtet
kurse shtetet tjera kane shkue ne hene
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 24
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

Merre me mend..... - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 27 EmptyMon Jun 20, 2011 2:39 pm

merre me mend.......!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 24
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

Merre me mend..... - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 27 EmptyMon Jun 20, 2011 3:19 pm

Detektiv s'kena nevoj me marr me mend qata se qashtu asht pa e marr me mend hiq......!Po ta kishum marr me mend qe Shqiptaret kane arritur te jene ne vendin e atyre shteteve qe kane shku deri ne hane ish kan jeshum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Merre me mend..... - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 27 EmptyMon Jun 20, 2011 9:57 pm

merre me mend Mujota disa antar po rrin pas dere po ndegjoin, si nuk po ju vjen marre, dilni me emra se nuk ashte marre...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 24
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

Merre me mend..... - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 27 EmptyMon Jun 20, 2011 10:08 pm

E po cfare t'ju bejme atyre?!Drini......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Merre me mend..... - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 27 EmptyMon Jun 20, 2011 10:28 pm

Volla kengen pe di po zoni nuk po me shkon, te ju bejm me dije se jemi ne shekullin 21 ON...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 24
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

Merre me mend..... - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 27 EmptyMon Jun 20, 2011 10:48 pm

E po ai qe ka desht edhe qe ka mundesi me kuptu deri tash garant e ka marr vesh,e ai qe nuk don edhe s'mun na smujna me ba sen....!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mujota
V.I.P
V.I.P
mujota

Female
Numri i postimeve : 219
Age : 24
Vendi : Mollopolc
Registration date : 13/06/2011

Merre me mend..... - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 27 EmptyTue Jun 21, 2011 12:34 pm

Edhe Drini provoje se nashta te shkon edhe zani.....!!!kurre si dihet....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Merre me mend..... - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 27 EmptySat Jul 02, 2011 10:31 pm

Merre me mend erdhi pushimi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Merre me mend..... - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 27 EmptySun Jul 03, 2011 8:30 pm

Fondi Monetar Ndėrkombėtar ka theksuar se borxhi publik i Shqipėrisė nuk duhet tė kalojė 60 %, ndėrkohė qė aktualisht ėshtė nė shifrėn e 59.7 % tė prodhimit tė brendshėm bruto.


shife shife sAL Kali, po don me naj ber si Greqia, shteti esht afer falimentimit dhe kinse po i rris rrogat dhe pensionet, dhe tani.... ewww kuku falimentuam se jav rritem rrogat. apsolut shkerdhat nane...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Merre me mend..... - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 27 EmptySun Jul 03, 2011 8:52 pm

Ekspertė tė ekonomisė dhe politikanė mendojnė se shpėrfillja e kėshillave tė FMN-sė ėshtė thjesht njė propagande politike, e cila rrezikon tė ēojė Shqipėrinė nė njė kolaps si rasti i Greqisė.

Sipas deputetes sė PS-sė, Ermelinda Meksi, buxheti i shtetit ėshtė njė buxhet piramidė dhe pėrqasja e kėsaj situate ėshtė tėrėsisht politike. Nė njė kohė kur borxhi publik ka kaluar 59% tė GDP dhe FMN ka kėshilluar tė mos merret mė hua, e vetmja rruge qė qeveria do tė detyrohet tė ndjeke ėshtė ulja e shpenzimeve operative, ndėrprerja e investimeve siē u operua vitin e kaluar dhe njė reformė e re nė administrimin e tė ardhurave.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Merre me mend..... - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 27 EmptyTue Jul 05, 2011 10:32 pm

Merre me mend Banka islamike i jep kerdi pa kamata, "kosoves"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Merre me mend..... - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 27 EmptyWed Jul 06, 2011 1:06 am

Merre me mend se sa mir pa kamat, dhe sa mir me hanger me dy lug si na, hem me kta hem me ata,mos na rrokt naj bark, mir i kem punt...!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 49
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Merre me mend..... - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 27 EmptyThu Jul 07, 2011 11:40 pm

Qdo e mirė e ka nji tė keqe ku di se qka del pas ksaj ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ann@
Anėtar
Anėtar
Ann@

Female
Numri i postimeve : 204
Age : 30
Vendi : Large nga toka:)
Registration date : 20/04/2011

Merre me mend..... - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 27 EmptySat Jul 16, 2011 12:44 am

Merre me mend....te duash dhe te xhelozoshe pa mas deri ne qmenduri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Merre me mend..... - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 27 EmptySun Jul 17, 2011 11:34 pm

Merre me mend, qfar vape po merr...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Merre me mend..... - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 27 EmptySat Feb 04, 2012 1:24 pm

merr me mend sa dimer i mir ka qen per mua Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Merre me mend..... - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 27 EmptySun Feb 05, 2012 12:58 pm

merre me mend se nuk ka kush qe e lavdron dimrin e acarin vetum ti,ndoshta se ke fitu LLotooooo???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Merre me mend..... - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 27 EmptySun Mar 04, 2012 11:00 pm

Merre me mend............... nuk paska asgje te re ne forum, ncncncncncnc

Patriotave iu hargjun batarit...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vesa
Admin
Admin
Vesa

Female
Numri i postimeve : 256
Age : 35
Vendi : Ne mes te luleve
Registration date : 13/07/2010

Merre me mend..... - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 27 EmptyMon Mar 05, 2012 11:29 am

Merre me mend sa e bukur jeta kur din ta jetosh.

_________________
VESA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Merre me mend..... - Faqe 27 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 27 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Merre me mend.....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 27 e 30Shko tek faqja : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28, 29, 30  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: