Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Merre me mend.....

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 30  Next
AutoriMesazh
Parapsikologu
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 50
Vendi : Ferizaj-Kosovė
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Sun Nov 29, 2009 11:26 pm

Merre me mend se cka eshte duke u emituar ne TV Arta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Eva0506
Hero anėtar
Hero anėtar


Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 36
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Sun Nov 29, 2009 11:29 pm

Merre me mend qe na mungon shoqeria e vjeter. Uroj qe ndonje dite te rikthehen nuancat e dikurshme te forumit tone te dashur dhe perseri te largohet Omelsina e tepert dhe te kthehet kritika e duhur pa nentekste dhe pa prapamendime, me qellim edukimi dhe shpalosje deri ne detaje te se vertetes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Parapsikologu
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 50
Vendi : Ferizaj-Kosovė
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Sun Nov 29, 2009 11:30 pm

Merre me mend Eva, sa mire do te ishte kjo qe thua ti...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Mon Nov 30, 2009 1:58 pm

merre me mende sa keq me vijen kur njeriu i mire hase ne add te gabuare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Delia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 514
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Mon Nov 30, 2009 3:37 pm

Merre me mend Eva si do behej Forumi po te kthehesin prap ato antar te art qe shkelqenin shkrimet e tyre .
Me emra nuk po i ceki se ju e dini me mir se une cilet ishin ato .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Eva0506
Hero anėtar
Hero anėtar


Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 36
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Mon Nov 30, 2009 4:33 pm

Merre me mend, Deli tani qe ke shkruar keto fjale me bere t'i lexoj disa nga shkrimet e tyre. Jam e gezuar qe ti je ketu, sepse ti je nje nga ata antar te arte, qe ketij Forumi nuk i kane munguar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Parapsikologu
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 50
Vendi : Ferizaj-Kosovė
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Mon Nov 30, 2009 10:15 pm

Merreni me mend sa ndryshime jane bere ne kete forum shume te vecante....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 52
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Mon Nov 30, 2009 10:18 pm

merre me mend po te na thuash aper te mir a per te keq?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Tue Dec 01, 2009 8:06 pm

merre me mend sa shum me keni mungua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
L1ndush3
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 553
Age : 36
Vendi : Gjk
Registration date : 04/12/2008

MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Wed Dec 02, 2009 1:41 pm

Merre me mend qe sa koh nuk kam hy ne Forum!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 36
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Wed Dec 02, 2009 2:01 pm

merre me mend sa na ke mungu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Wed Dec 02, 2009 6:51 pm

merre me mend sa ftohte eshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Parapsikologu
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 50
Vendi : Ferizaj-Kosovė
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Thu Dec 03, 2009 12:08 am

Merre me mend sa shi ka rene sot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Sat Dec 05, 2009 12:26 am

merr me mende iku edhe kjo dite !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Sat Dec 05, 2009 12:27 am

Merre me mend...
Po fillon vikendi, une ju uroi nje vikend te mire te gjithve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Sat Dec 05, 2009 12:31 am

mere me mend.Dhe ti ndihesh mire per kete vikend besoj??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Sat Dec 05, 2009 12:37 am

Jo hiq neser me duhet te punoje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Sat Dec 05, 2009 12:39 am

merre me mend sa mire me vien. se shqiptaret punojn edhe gjat vikendit ee te mira jan leket.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Sat Dec 05, 2009 12:42 am

Me me mend Shqiptaret, ewewew nuk punoin vetum shqiptaret, pore te gjithe.
Zoti i madhe larte&zoti i vogel leku poshte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Sat Dec 05, 2009 12:45 am

merre me mend nje zote eshte . leku edin si eshte si la.... sote ek neser jo me mija e qindra duare kalon .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Sat Dec 05, 2009 1:22 am

Si la...ter bota po vrapon pas. Merre me mend.............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Sat Dec 05, 2009 1:23 am

Po jo cdo gje eshte leku se pari duhet tje njeriu e me pase lekun
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Sat Dec 05, 2009 1:27 am

Merre me mend, po he ca mendon ti qe jam une...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Sat Dec 05, 2009 1:32 am

mere me mende mos i ngatro gjerat. un them ne pergjithsi se pari duhet tjet njeriu me pase leku leku nuk sjell lumturi .e se cfar mendoj un per ty ndoshte ty ste ben pershtypje mendim im!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 36
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Sat Dec 05, 2009 1:39 am

merre me mend, nje dit me pyeti dikush:Me thuaj ,c'rruge te con tek paraja?
Shume e thjeshte:merr majtas,pastaj djathtas............pastaj nga te gjitha anet! dhe keshtu per te pasur nje qike me shume duhet punuar edhe vikendeve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Merre me mend.....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 30Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 30  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: