Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Merre me mend.....

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 30  Next
AutoriMesazh
Parapsikologu
Hero anëtar
Hero anëtar
Parapsikologu

Male
Numri i postimeve : 3125
Age : 51
Vendi : Ferizaj-Kosovë
Profesioni/Hobi : Poezia
Registration date : 18/07/2008

Merre me mend..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 2 EmptySat Oct 24, 2009 10:43 am

Merreni me mend sa te pa fat jemi si popull! (Po mendoj ne tragjedine e fundit ne lumin Tisa)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Merre me mend..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 2 EmptySat Oct 24, 2009 11:31 am

Merre me mend sot eshte dite pranvere.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Merre me mend..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 2 EmptyWed Nov 18, 2009 1:05 am

Merr me mende,jam duke lexu nje liber psikologjik dhe hasa ne nje thenje,
Te gjith flasin, po pak din te flasin!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Merre me mend..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 2 EmptyWed Nov 18, 2009 2:24 am

merre me mend jem shkepur ne ter boten dhe kush nuk naj qajn hallin,dhe shum na kan zili bile!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shefqet
Fillestar/e
Fillestar/e
shefqet

Male
Numri i postimeve : 54
Age : 39
Vendi : drenice
Registration date : 18/11/2009

Merre me mend..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 2 EmptyWed Nov 18, 2009 2:32 am

Merrne me mend;Qka konka perzire ne kete forum spo dika sa po shitet tershana ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Merre me mend..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 2 EmptyWed Nov 18, 2009 2:40 am

merre memend edhe pak ma von, se ti veq sa ja ke nis.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Merre me mend..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 2 EmptyWed Nov 18, 2009 9:52 pm

merre ,me mend jo te gjithe jane ndare te kenaqur nga zgjedhjet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

Merre me mend..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 2 EmptyThu Nov 19, 2009 2:17 pm

mrre me mend qe jemi pi e pese..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Merre me mend..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 2 EmptyThu Nov 19, 2009 7:51 pm

Mere me mend.. sa kohe e mire ka mbajt sote ketu .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Merre me mend..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 2 EmptyThu Nov 19, 2009 7:56 pm

merre me mend qkas man kjo toke
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3267
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Merre me mend..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 2 EmptyThu Nov 19, 2009 11:31 pm

Merre me mend.........
PC time ma ka kap gripi i derrave...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Merre me mend..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 2 EmptyFri Nov 20, 2009 12:02 pm

Merre me mend po ndryshon qeveria ne kosove .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Tatoo
Anëtar i ri
Anëtar i ri
Tatoo

Male
Numri i postimeve : 148
Age : 36
Vendi : ne Parajse
Registration date : 23/01/2009

Merre me mend..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 2 EmptyFri Nov 20, 2009 12:07 pm

Merre me mend qe ne kete forum regjistrohen antar si Arber qe kerkon percarje Jug - Veri, percarje mes religjionesh dhe gjen nxitje nga ndonje i interesuar tjeter per kete pune.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Merre me mend..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 2 EmptyFri Nov 20, 2009 5:09 pm

Merre me mend kryeministri po behe pishman per veprimet e veta qe eshte nje tregues se nuk eshte i pjekur te beje politike te madhe .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Arjana
Fillestar/e
Fillestar/e
Arjana

Female
Numri i postimeve : 24
Age : 34
Vendi : Gjermani
Registration date : 19/01/2009

Merre me mend..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 2 EmptyFri Nov 20, 2009 6:51 pm

Merre me mend se sa e lehte ju duket disave falsifikimi i historise se nje kombi dhe te nje populli kreshnik.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 32
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Merre me mend..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 2 EmptyFri Nov 20, 2009 8:33 pm

mere me mende jan te mesuare me till intriga prandaj .falsifikojn.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Merre me mend..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 2 EmptyFri Nov 20, 2009 8:49 pm

mere me mend qe ketu paska hyje njerez dyftyresh qe mohojne histroine e Shqiperise dhe me cedo kusht mundohen ,me na bere te marim rugen e talebaneve dhe te futemi nen ersiren turke apo te na nderojne historine me enciklopedine e dajallareve te vete afer gazi babes keto llume na e mohojne sote luigjin mohojne njerizit qe sollen alfbetin shqip, e ketu mere me mend qe kane detyre nga muxhahedinet dhe nga zyrat e serbise
Mbrapsht në krye Shko poshtë
kasapi
Fillestar/e
Fillestar/e
kasapi

Male
Numri i postimeve : 39
Age : 59
Vendi : prishtine
Registration date : 23/10/2009

Merre me mend..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 2 EmptyFri Nov 20, 2009 11:00 pm

merre me mend sa perqaresi ,sa tradhtari ,sa antifetari sa
ka rrase hundet ketu....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Merre me mend..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 2 EmptySat Nov 21, 2009 12:28 pm

Merre m mend nje mengjes i ftohte .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Merre me mend..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 2 EmptySun Nov 22, 2009 4:04 am

merre me mend qfar koktelli basterdhues politik asht duke u ber.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Merre me mend..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 2 EmptySun Nov 22, 2009 11:25 pm

merre me mend ende po misitnohen vajzat.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 50
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Merre me mend..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 2 EmptySun Nov 22, 2009 11:56 pm

Merre me mend sa njerz te lig ka ende ket koh te msitnohet vajzat .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
arberia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
arberia

Female
Numri i postimeve : 814
Age : 39
Vendi : tirana
Registration date : 04/05/2009

Merre me mend..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 2 EmptySun Nov 29, 2009 10:10 pm

hahahaha ,merrni me mend si osht bo Edi Rama....hahahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
zeriatdheut
Hero anëtar
Hero anëtar
zeriatdheut

Numri i postimeve : 4058
Registration date : 28/12/2007

Merre me mend..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 2 EmptySun Nov 29, 2009 10:20 pmMere me mend se vetem krimbat e vegjel meren me vogelsira dhe nuk shikojne me large se hunda e tyre e shtrrembet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Eva0506
Hero anëtar
Hero anëtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 38
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Merre me mend..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 2 EmptySun Nov 29, 2009 11:24 pm

Merre me mend qe sot kam njohur nje antare te vjeter nen nje emer te ri. Ka pas nje poeme poeti shqiptar Drago Siliqi - Kenge e re per dashurine e vjeter.

Gezohem qe mbetemi perseri brenda familjes, s'ka rendesi ne eshte ngjyra Princi apo Vipi, rendesi ka qe thelbi eshte po i njejti...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Merre me mend..... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 2 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Merre me mend.....
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 30Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 30  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: