Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Merre me mend.....

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 18 ... 30  Next
AutoriMesazh
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Merre me mend..... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 6 EmptySun Dec 06, 2009 3:32 pm

Ateher mos ndrro emrin o nipi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Merre me mend..... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 6 EmptySun Dec 06, 2009 3:35 pm

Une edhe kur trubullohem mbes drini i bardh.
O nip.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Merre me mend..... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 6 EmptyMon Dec 07, 2009 12:40 am

merre me mende cfar eshte duke bere tani voglushja.

garante po pin kafe dhe nuk me fton mua oooo..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 38
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Merre me mend..... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 6 EmptyMon Dec 07, 2009 12:53 am

Merre me mend............
nga tri gjera qe duhet t'pasur kujdes.
Burri qe qane, kali qe djersin, dhe gruaja qe betohet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIPIIXHAXHIT
Anėtar i ri
Anėtar i ri
NIPIIXHAXHIT

Male
Numri i postimeve : 167
Age : 39
Vendi : te dardha
Registration date : 28/09/2009

Merre me mend..... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 6 EmptyMon Dec 07, 2009 1:45 am

Driniiiii, une jamė rritė buze DERNIT TE BARDH dhe e di mirė se trubullohet nganiher por kurrė nuk jamė inatosur ne te, mir e dien ata qe njofin DRININ ai nuk trubullohet vet por e trubulloinė prrockat qe zbrazen ne te
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
Xili

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

Merre me mend..... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 6 EmptyMon Dec 07, 2009 2:03 am

merre me mend sa jam lodhur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Luki
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
Luki

Male
Numri i postimeve : 664
Age : 41
Vendi : Prishtinė
Registration date : 03/10/2008

Merre me mend..... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 6 EmptyMon Dec 07, 2009 11:41 am

merre me mend disa persona njeher thojn pina kafe , tash i kan ra pishmonit, qfar jane njerzit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
L1ndush3
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
L1ndush3

Female
Numri i postimeve : 553
Age : 37
Vendi : Gjk
Registration date : 04/12/2008

Merre me mend..... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 6 EmptyMon Dec 07, 2009 2:42 pm

Merre me mend qe sa koh nuk e kam pa Lukin!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rrimtaf
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 49
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

Merre me mend..... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 6 EmptyMon Dec 07, 2009 2:59 pm

Merre me mend shume gjera te keqia po ndodhin keto dite ne Kosove.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 108
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

Merre me mend..... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 6 EmptyMon Dec 07, 2009 6:51 pm

Merre me mend Petrit Kola sa shumė e "adhuron " Sali Berishėn Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Merre me mend..... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 6 EmptyMon Dec 07, 2009 7:54 pm

merreni me mend ,sa me keni munguar mbrem,besoni shumeee, por mu prish pc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 108
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

Merre me mend..... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 6 EmptyMon Dec 07, 2009 11:22 pm

merreni me mend , Bardhyli i vogėl nė Botėrorin e shahut

Njėri nga talentet mė tė mėdhenj austriakė, shqiptari nga Kumanova, Bardhyl Ukshini, (jeton nė Graz), i cili nuk ka mė tepėr se tetė vjet, do tė marrė pjesė nė Kampionatin Botėror U-11 nė shah, i cili gjatė muajit nėntor tė kėtij viti do tė mbahet nė Antalia tė Turqisė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
Atdhetari

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 108
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

Merre me mend..... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 6 EmptyMon Dec 07, 2009 11:40 pm

merreni me mend , Bardhyli i vogėl nė Botėrorin e shahut
Merre me mend..... - Faqe 6 30ww077 Le tė shpresojmė se Bardhyl Ukshini do tė fitojė ndonjėrėn nga medaljet nė Kampionatin Botėror.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Merre me mend..... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 6 EmptyMon Dec 07, 2009 11:45 pm

merre me mend,loja e shait eshte loj shume intelegjente,une i uroj voglushit suksese nga zemra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Merre me mend..... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 6 EmptyTue Dec 08, 2009 1:29 am

merre me mende . sa dite emire ka qen sote ketu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Merre me mend..... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 6 EmptyWed Dec 09, 2009 2:51 am

merre me mend Rkiki martini dhe Bashkomi mkallen tu mi fshij postimet dhe spom lan me hypur mbi 300 ve po numroj ne vend ,edhe ksaj i thon pun.!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 49
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Merre me mend..... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 6 EmptyWed Dec 09, 2009 3:37 pm

merre me xhem po te mbeti emri ujk nuk do hiqet kurr edhe pse nuk je po duhet ta majbsh at emer ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Merre me mend..... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 6 EmptyWed Dec 09, 2009 5:00 pm

merre me mend xhema po shkrujke vetem te ngris numrin epostimeve !!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Merre me mend..... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 6 EmptyWed Dec 09, 2009 7:26 pm

merre me mend fionaa e dashur,xhema eshte shok i dedektivit qe ka shume emra vetem per te rrit numrin e postomeve sigurisht e ka bere edhe ai
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Merre me mend..... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 6 EmptyThu Dec 10, 2009 12:21 am

Merre me mende,se dija nje gjo. flm nga ti ..dhe uroj te hyshe nete.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Merre me mend..... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 6 EmptyThu Dec 10, 2009 12:42 am

Mos mi merrni fjalet me bisht nuk e kam qellimin te postimet por pom fshihen postimet dhe nuk pom hunbin tema interesante.dhe shka lidhje se e simpatizoj dtektivin njerzit po simpatizojn hitlerin e Qegevaren e spo bahet nami.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Merre me mend..... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 6 EmptyThu Dec 10, 2009 12:45 am

lere xhem pash zote nese done meri numrin e postimev te mija dhe nuk merzitem . veq mi dergo 1000 euro dha perhajr te qofshin ( shaka) hahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Riki30
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 2358
Age : 43
Vendi : Prishtine
Registration date : 09/08/2007

Merre me mend..... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 6 EmptyThu Dec 10, 2009 12:49 am

Cito :
merre me mend Rkiki martini dhe Bashkomi mkallen tu mi fshij postimet dhe spom lan me hypur mbi 300 ve po numroj ne vend ,edhe ksaj i thon pun.!!!!!Merre me mend Xhem ruje nikun se per postime shnosh i fort je ti ..

_________________
Merre me mend..... - Faqe 6 59378307zo9

BASHKIMI KOMBETAR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.bashkimikombetar.com
xhema
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 53
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

Merre me mend..... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 6 EmptyThu Dec 10, 2009 1:00 am

ok Riki nuk asht niku i im por emmri im, mos mendo se kam tjer nika-Fiona pak qenke e shtrejt por mir kurr nuk ben te shiten gjerat lir por edhe nese shet diq duhet tia vlej.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Merre me mend..... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 6 EmptyThu Dec 10, 2009 1:13 am

Po ti qahesh se ti fshin numrin epostimev. po ja urdhero mere numrin epostimeve te mija . ne shkoll zakonish ne thoni meso per dije e jo per note.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Merre me mend..... - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Merre me mend.....   Merre me mend..... - Faqe 6 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Merre me mend.....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 6 e 30Shko tek faqja : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 18 ... 30  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: