Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 bezeqeshja,eshte e mire per shume gjera,qka mendoni ju?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 36
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

MesazhTitulli: bezeqeshja,eshte e mire per shume gjera,qka mendoni ju?   Thu Nov 26, 2009 1:10 am

thuhet se buzeqshja hap dyert e hekurta,buzeqeshja eshte gjeja me e bukur qe posedon njeriu,eshte buzeqeshja ajo qe te disponon,softe falesin e saj apo edhe ate qe emerr nje buzeqeshje nga dikush,nje buzeqeshje e sinqert, sheron,gjithashtu thuhet se buzeqeshja eshte dhe e shendetshme dhe te zgjat jeten, eshte nje gje shume e bukur por edhe enigmatike do te thoja me raste...


qka mendoni ju?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
bezeqeshja,eshte e mire per shume gjera,qka mendoni ju?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shėndeti-
Kėrce tek: