Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Heshtja!!!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next
AutoriMesazh
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Heshtja!!! Empty
MesazhTitulli: Heshtja!!!   Heshtja!!! EmptySun Nov 01, 2009 1:42 pm

Duke lexuar ke numer, 2841 heshta u ndala dhe i fola vetes, athua me heshtje tejkalohen problemet???
Nga brendija me pershperiti diq, heshtja nuk eshte zgjidhje, vetem tejkalim i problemeve pa zgjidhje!!! Pajtim me ate qe po sillet rreth nesh!!!Heshtja mos na qenka friga kur nuk ka guxim te kundershton???!!! Dua te jem gabim, e di qe ka shume heshtje, por a ka heshtje te shpirti??? Po qe ka thuane ju te gjithe 2841 antar te nderuar, thjesht jemi ne forum BK, te shkembejm mendime te lira, per BK te pakten!!!
Fol kur duhet, hesht kur duhet, pa keqkuptime e pa pretendime 2841. Mirmbetshi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Medalim
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
Medalim

Male
Numri i postimeve : 610
Age : 65
Vendi : Shqypeni
Registration date : 06/12/2008

Heshtja!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! EmptySun Nov 01, 2009 1:55 pm

pershendetje i nerumi Drini, me duket teme me vend kjo e heshtjes e 2841- tave, edhe pse ka shume per tu thene per kete muhabete qe keni zgjedhe ju, une akoma ne vazhedoj me zgjedhe heshtjen ketu ne kete e ashtuquajtun BK.
Jo i nerum, nuk do me thene se pajtohem me heshtjen, ase mendoj se zgjidhet dicka me heshtje, se paku nuk zmadhohen qyfyret ndaj njeni tjetrit!

thjesht jemi ne forum BK, te shkembejm mendime te lira, per BK te pakten!!!

Drini nerum, per dika mendimi lire paguhet shtrejte ,vuan shpirti prej heshtjes, heshtja sashet lehete,Por nderi dhe dinjiteti i familjes dhe i ftyres ashete me i rande.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Heshtja!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! EmptySun Nov 01, 2009 2:32 pm

E di qe mund ti bi pishman pse fola, por nuk mund ti bi pishman pse heshta!!!
I nderum Medalim. Po qe nuk qane femija edhe nena nuk i jep qumshte!!!
Po kam frig se heshtja e 2841 mos po mirret edhe si e zanme si per budall!!!
Mirmbetshi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Heshtja!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! EmptySun Nov 01, 2009 3:23 pm

Do e cekja nje thenje te madhit Ismail Qemalit,,Nje popull qe fle vdes``
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Teutaa
Anėtar i ri
Anėtar i ri
Teutaa

Female
Numri i postimeve : 84
Age : 36
Vendi : Gjermani
Registration date : 12/11/2008

Heshtja!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! EmptySun Nov 01, 2009 10:59 pm

- Ekzistojnė momente kur heshtja jehon mė fuqishėm se ēdo gjė tjetėr.

- Personi i cili nuk e kupton heshtjen tuaj, ka gjasa qė tė mos i kuptojė as fjalėt tuaja.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Heshtja!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! EmptySun Nov 01, 2009 11:04 pm

Rujuni nga qnjet q s,lehin, dhe njerzit qe nuk flasin!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Heshtja!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! EmptyMon Nov 02, 2009 1:42 am

Heshtni ju qe skeni fol deri tani se une skome kohe per heshtjen njehere.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Medalim
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
Medalim

Male
Numri i postimeve : 610
Age : 65
Vendi : Shqypeni
Registration date : 06/12/2008

Heshtja!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! EmptyMon Nov 02, 2009 10:36 am

hahahaha Drini nerum, une per veti kam zgjedhe heshtjen, nuk e ka keq edhe fiona nerume, por une i permbahem hshtjes njihere, kuveni si mas venit a si bjen kjo
ju pershendes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 58
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Heshtja!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! EmptyMon Nov 02, 2009 11:07 am

qenet qe slehin dhe heshtin ,jane shum te rrezikshem ata te hajne tinza.
heshtaket jane shum te rrezikshem se ata jane edhe me ata edhe me ata.
heshtaket gjat diferencimeve politike ishin te rrezikshem se ishin edhe me serbine edhe me keta .
Kushe te vjen ne pushtet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Heshtja!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! EmptyMon Nov 02, 2009 12:07 pm

Ai qe hesht e qe dine, e prishe muhabetin, ndersa ai qe sdin e nuk hesht edhe ai e prish muhabetin.
Keti te fundit tek ne ne anadrin ja beim nje kafe, dhe ia qesim nje cigare qe te hesht pak!!!

2841 Mos heshtni per koh te gjate se eshte rrezik te beheni memeca!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 58
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Heshtja!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! EmptyMon Nov 02, 2009 2:46 pm

ai qe hesht pajtohet me gjithqka...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Heshtja!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! EmptyTue Nov 03, 2009 2:57 am

Aje qe heshte nuk din asgje :po te dinte nuk do heshte..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Heshtja!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! EmptyTue Nov 03, 2009 3:00 am

Fjales si behet von kurre, heshtjes po!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Heshtja!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! EmptyTue Nov 03, 2009 3:02 am

Nuk eshte mike i yti ai qe kerkon heshtjen tende!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
BashKom

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 49
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

Heshtja!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! EmptyTue Nov 03, 2009 11:14 am

Heshtja ėshtė gabimi mė i madh i njeriut ,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
Driniiiii

Male
Numri i postimeve : 3261
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

Heshtja!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! EmptyTue Nov 03, 2009 2:17 pm

2841+22=2863 Nuk them te nxirrni zemrat jashte? Te pakten nje pershendetje, une nuk do heshti ju jeni faijtor!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

Heshtja!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! EmptyTue Nov 03, 2009 8:52 pm

Njeriu meson te flase shume shpejt, ndersa te heshte shume vone..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Eva0506
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 3323
Age : 37
Vendi : Shume larg...!
Registration date : 28/01/2008

Heshtja!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! EmptyWed Nov 04, 2009 9:23 am

Per ty qe heshtAi tani s’ėshtė veē njė hije - pa zė e pa gjuhė,
Sepse kur duhej tė fliste, ai heshti…!
- Nuk di pse vazhdon tė kėrkosh
Ish miqtė e tu…?
Ata, me heshtjen tėnde, i braktise se deshe…


Tani si nje amebė malinje heshtja metastaza lėshon
Dhe me tė as veten tėnde nuk mundesh ta vrasėsh.
Kujtohu se jeta nė ēdo hap, mes dhimbjesh na mėson.
Ky ish mėsimi pėr heshtjen e ligė
tamam kur duhet tė flasėsh…


Kujtohu se me heshtjen tėnde vret pabesisht.
Reagimi yt do ishte njė grusht
Per gjithfare pseudomiqsh e xhambazėsh,
Mos harro se nesėr Dielli i tė vėrtetės do lindė sėrish.
Ku do shkosh ti qė hesht atėhere kur duhet tė flasėsh…?

- Eva Sotiri -
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Heshtja!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! EmptyWed Nov 04, 2009 10:29 pm

Heshtja eshte nje nga argumentat me te veshtira per t'u hedhur poshte ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Heshtja!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! EmptyWed Nov 04, 2009 10:30 pm

Sa me shume qe dua te heshti aq me shume fol heshtja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Heshtja!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! EmptyWed Nov 04, 2009 10:32 pm

Paaftėsia per heshtur paraqet njė nga dėshtimet mė tė mėdha tė njerėzimit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Heshtja!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! EmptyWed Nov 04, 2009 10:32 pm

Heshtja jo gjithmone deshmon menquri; ajo deshmon edhe per pranin e budallakut.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Heshtja!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! EmptyWed Nov 04, 2009 10:33 pm

Heshtja dhe modestia janė stolia mė e bukur e gruas.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Heshtja!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! EmptyWed Nov 04, 2009 10:33 pm

Sa me shume qe dua te heshti aq me shume fol heshtja!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
voglushja
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

Heshtja!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! EmptyWed Nov 04, 2009 10:34 pm

Heshtja!Shkelqim i te forteve,strehim i te dobetive.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Heshtja!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Heshtja!!!   Heshtja!!! Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Heshtja!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 14Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: