Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 SI KALOVE DITEN?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   Fri May 14, 2010 10:01 pm

pse shtres

Mir mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   Fri May 14, 2010 10:05 pm

Vesa shkruajti:
pse shtres

Mir mir
Nga puna e madhe, merre me mend pes her beim pauz, si ne Ramiz Sadik ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   Sat May 29, 2010 12:36 am

Kalova nje dite shum te merzitshem.Fillova mengjesin me lote.Nuk doja po ja qe njeri eshte qenje shum i brishte dhe ajo qee mund njeriun eshte pikrishte dhembja qe ndjen per me te dashurit kur humb.Te them te drejten nuk e dua muja maj me prekin ne shpirt dy datat e fundit te keti muaj,SA DOTE DESHIROJ te kisha te pakte varrin ku te qaje sa me mungon ndoshta njeriun e mire thon emer zoti me heret por zemra kerkon ta kete afer ta kshilloj ta mbeshtes kur ka nevoj per te.EE sa dot deshiroj te ishte enderr kjo dhembje apo te jem ne ankthe por jo fatkeqsishte jo kjo me percjell plot 12 vite..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 107
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   Sat May 29, 2010 12:50 am

fionaa shkruajti:
Kalova nje dite shum te merzitshem.Fillova mengjesin me lote.Nuk doja po ja qe njeri eshte qenje shum i brishte dhe ajo qee mund njeriun eshte pikrishte dhembja qe ndjen per me te dashurit kur humb.Te them te drejten nuk e dua muja maj me prekin ne shpirt dy datat e fundit te keti muaj,SA DOTE DESHIROJ te kisha te pakte varrin ku te qaje sa me mungon ndoshta njeriun e mire thon emer zoti me heret por zemra kerkon ta kete afer ta kshilloj ta mbeshtes kur ka nevoj per te.EE sa dot deshiroj te ishte enderr kjo dhembje apo te jem ne ankthe por jo fatkeqsishte jo kjo me percjell plot 12 vite..

Mė shtyne edhe mu me qajte fionaa , bile mos te na tregojshe qe ke qajt LOL .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   Sat May 29, 2010 1:02 am

Mė shtyne edhe mu me qajte fionaa ,
bile mos te na tregojshe qe ke qajt LOL .

Te falimnderite arbe, nuk e mendova nje gje till, mjafton kur ke afer nje mik dhe te jep kurajo kur e ndi veten shum keq..Te pershendes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Atdhetari
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1415
Age : 107
Vendi : Arbėri
Registration date : 13/11/2009

MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   Sat May 29, 2010 1:13 am

fionaa shkruajti:
Mė shtyne edhe mu me qajte fionaa ,
bile mos te na tregojshe qe ke qajt LOL .

Te falimnderite arbe, nuk e mendova nje gje till, mjafton kur ke afer nje mik dhe te jep kurajo kur e ndi veten shum keq..Te pershendes.

Nashta ta hjekin pak merzin bukurit e Arbėrise https://www.youtube.com/watch?v=mI8gCpb1F1E&feature=related?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   Sat May 29, 2010 5:37 pm

Si ēdo herė nė dyqan
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   Sat May 29, 2010 9:52 pm

Arbėr. shkruajti:
fionaa shkruajti:
Mė shtyne edhe mu me qajte fionaa ,
bile mos te na tregojshe qe ke qajt LOL .

Te falimnderite arbe, nuk e mendova nje gje till, mjafton kur ke afer nje mik dhe te jep kurajo kur e ndi veten shum keq..Te pershendes.

Nashta ta hjekin pak merzin bukurit e Arbėrise https://www.youtube.com/watch?v=mI8gCpb1F1E&feature=related?
Faliminderit arber.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xhemshiti
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 57
Vendi : shqperi
Registration date : 22/05/2010

MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   Sun May 30, 2010 12:00 am

Sot jam shetite me familjen time plote kater ore me helikopter,pse jo ma ka dhane Allahu shyqyr ati qe ma ka dhene forcen dhe diturin .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
murturi
Ushtarak
Ushtarak
avatar

Male
Numri i postimeve : 517
Age : 42
Vendi : Bruksel
Registration date : 19/04/2008

MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   Sun May 30, 2010 11:20 pm

Paske harru ma ba foto ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.fbdk.eu
Xhemshiti
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 57
Vendi : shqperi
Registration date : 22/05/2010

MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   Sun May 30, 2010 11:38 pm

murturi

Kam deshire me ty me dale ne foto kur te shetisim midise Tiranes apo Kerqoves.
E ne detin e Fierit rrezitemi


Isa Boletinit e dini qe ende nuk eshte rivarrosur?,mos ja merr neper goje te shkretit emrin se po shifet sa po e doin shqiptaret .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   Mon May 31, 2010 12:26 am

murturi shkruajti:
Paske harru ma ba foto ?Mbrapsht nė krye Shko poshtė
murturi
Ushtarak
Ushtarak
avatar

Male
Numri i postimeve : 517
Age : 42
Vendi : Bruksel
Registration date : 19/04/2008

MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   Mon May 31, 2010 4:15 pm

Me paske keqkuptu more i nderuar se skisha asgje per te keq,e din ti se cfar bukurija kan Trojet shqiptare dhe per at mungojn shum Foto turistike sidomos ,per ket mendove se Paske shetitur me Helikopter dhe ke mundur me ba shum foto te bukura... tung ja kalofsh mir .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.fbdk.eu
Xhemshiti
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 57
Vendi : shqperi
Registration date : 22/05/2010

MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   Mon May 31, 2010 4:51 pm

Jo shoku nuk e ke kuptue fare, se e vertete eshte qe pse jo mos te dalim bashk ne foto.Nuk te urreje e dini ju kete !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   Mon May 31, 2010 6:22 pm

i lodhur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   Mon May 31, 2010 9:45 pm

Shum Mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Delia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 514
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   Mon May 31, 2010 11:29 pm

Mirė veq pak ftoft ,(jan hargju drutė e moza ma keq mali larg shumari i keq spo naj bjen te shpija )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   Mon May 31, 2010 11:46 pm

Delia shkruajti:
Mirė veq pak ftoft ,(jan hargju drutė e moza ma keq mali larg shumari i keq spo naj bjen te shpija )


Uuu cfara na thua ! shum lete eshte korrupto shumarin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 48
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   Tue Jun 01, 2010 12:19 am

Rrezikon po Eu...lex po heton pėr korrupcion ,

Shikone mbrapa Goamrit benzine zi ? nuk ik dot nga kjo qeveri .se i korruptove disa fėmij po kta me benza jan ma zi .
(Kėrkojn ndjes se nuk asht foto pėr shaka por pėr tė juu treguar se si jetohet njeri qė vuan pėr buken e gojes e tjetri shėtitet me luxos auto dallimi shum larg njėri tjetrit .)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   Tue Jun 01, 2010 12:29 am

hahhahahhahahhah..E din nje gje BASHKOM shqiptaret jan popull shum te komplikuare simbas mendimi tim apo then me shkurt jan shkurte pames.Nje komshi ketu eshte nda me vllezer dhe parat se ja kan dhen vllezrit per shtepi aje erifi ka bler makin bmw ,dhe beso nje sezon te dimrti aty ka ber gjumin me gruan dhe femijete.PRA kerkoJEN lemosh ka bere 7 femi minimumi e thot nuk kam cfare te ha me dhimbsen femijete ja cfar jan shqiptaret.sikur se ........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   Mon Jun 07, 2010 8:45 pm

Katastrof, me dhembje koke ,fyti temperatur iiii nuk edi a eshte grip apo jam ftohu se per nje 1 sekond po teshti 5 her
thashe te kaloj kendje e ta shes poqese eshte grip he-he
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   Mon Jun 07, 2010 10:45 pm

Mir shum po shkoj dita be
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   Tue Jun 08, 2010 9:25 pm

i lodhur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   Thu Jun 10, 2010 10:33 pm

Mir sasht keq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   Thu Jun 10, 2010 10:38 pm

I merzitur, me mend ter diten kam qen ne Prizren.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: SI KALOVE DITEN?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
SI KALOVE DITEN?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 6 e 12Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Zonė e lirė :: Tema tė ndryshme-
Kėrce tek: