Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 veshket e njeriut

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ballshi5
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 1
Age : 54
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : Lexues, vetem lexues
Registration date : 03/09/2009

MesazhTitulli: veshket e njeriut   Thu Oct 01, 2009 7:44 pm

A ka mundesi qe njeriu te kete te dy veshket ne nje ane te trupi!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
veshket e njeriut
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shėndeti-
Kėrce tek: