Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 a munden shqiptaret ta okupojne serbine .

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: a munden shqiptaret ta okupojne serbine .   Thu Nov 19, 2009 1:41 pm

qyshe jo more,,,
kemi qlirue te ,,gjitha trojet" pse jo .
krejt kena mi marre edhe bullgarine greqine rumanin tani ja msyjme turkise..
hhaaaa shqiptare koosovare he trima..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: a munden shqiptaret ta okupojne serbine .   Sun Jan 10, 2010 5:03 pm

po si jo veqe tja nisim se i pari te mramin se ke prite duke ik .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 32
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: a munden shqiptaret ta okupojne serbine .   Sun Jan 10, 2010 5:37 pm

jashte temes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: a munden shqiptaret ta okupojne serbine .   Sun Jan 10, 2010 5:39 pm

Heke merakin ti mi goce se shqiptaret kurr nuk kan pretendu te okupojn.
Sa i perket ikjes, jane ata qe kane ik nga karpatet, e ikn shpesh nga nje vend ne nje vend tjeter( si psh, Kninin ). Shqiptaret jane aty denbabaden.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: a munden shqiptaret ta okupojne serbine .   Sun Jan 10, 2010 5:43 pm

E ende jane pasojate e 1998/99 nuk do disutim kjo gje edim sa kan ik e sa kan rezistu . po fillonja ju e ne mbrap juve kuptohet duke??????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: a munden shqiptaret ta okupojne serbine .   Sun Jan 10, 2010 5:47 pm

Pse sjell pikrishte keto dy vite 1998/1999 ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: a munden shqiptaret ta okupojne serbine .   Sun Jan 10, 2010 5:50 pm

sepse jan shum te fresketa per mua .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: a munden shqiptaret ta okupojne serbine .   Sun Jan 10, 2010 5:52 pm

Dhe me pasoja apo!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: a munden shqiptaret ta okupojne serbine .   Sun Jan 10, 2010 5:55 pm

Po si cdo kun ku behete lufta dhe pasojat i saj mbrapa. fal zoti se kemi shpetu me nder .sepse nuk ka jeta rendesi nese do kishim munges nderite pra fal zotit .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Delia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 514
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Re: a munden shqiptaret ta okupojne serbine .   Sun Jan 10, 2010 8:33 pm

Shifni ėndrra me sy qelė .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 32
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: a munden shqiptaret ta okupojne serbine .   Sun Jan 10, 2010 11:25 pm

Delia,mos me pare pula qe neser nuk qakat kokrra cofe!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: a munden shqiptaret ta okupojne serbine .   Sun Jan 10, 2010 11:33 pm

pse thua endrra delia mun te ma sjegoshe kte se nuk e kuptova thelbin e kesaj pergjigjej ????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xili
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Numri i postimeve : 4309
Registration date : 06/04/2008

MesazhTitulli: Re: a munden shqiptaret ta okupojne serbine .   Mon Jan 11, 2010 11:48 pm

nėse jemi te bashkuar dhe te jemi te gjithe nje zeri Normal e okupojm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Delia
Anėtar aktiv
Anėtar aktiv
avatar

Numri i postimeve : 514
Registration date : 13/01/2008

MesazhTitulli: Re: a munden shqiptaret ta okupojne serbine .   Tue Jan 12, 2010 4:25 pm

Sė pari nga shkrimi mė lart kėrkuat spejgim ja , Nuk jemi tė bashkuar sė dyti deri sa ka Shqipatr qė punojn pėr serbi dhe sė treti me qka (rrena apo tredhti mes veti ) jo besa jo kurrė Srbija luftoi me njė Ballkan dhe prap ėshtė ne gjndje tė fort sepse ka ushtri ka pregaditje ,armatin Aviona luftarak shkurt asht shum e shum ma i fort se ne ,
Me mbrojte popullore nuk sulmohet njė shtet duhet tė ket Ushtri sa ka kosova krejt FSK serbija ka nė njė kaserne e ku jan tjerat ?As poltikishte dhe as Ushtarakisht nuk ka edhe tė vetmėm shanc Nuk po munden ti shdukin strukturta paralele qė jan njė numer shum i vogėl e ju thuani ta okupojm Serbin kjo duket qesharke .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
istogalia
Anėtar
Anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 298
Age : 34
Vendi : Istog,Kosova
Profesioni/Hobi : futbollist
Registration date : 31/08/2008

MesazhTitulli: Re: a munden shqiptaret ta okupojne serbine .   Tue Jan 12, 2010 6:18 pm

valla qe me qito mend qe i kemi jo serbin po as mitrovicen e veriut edhe pse e jona pushteti pike qasje ska turp
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
feride
Anėtar
Anėtar
avatar

Female
Numri i postimeve : 427
Age : 32
Vendi : alanese
Registration date : 13/12/2009

MesazhTitulli: Re: a munden shqiptaret ta okupojne serbine .   Tue Jan 12, 2010 11:52 pm

Mitrovicen sonte pe ēlirojn trimat qe e paten dhene besen per bashkim kombetar ,thaqi me limen dhe rugovasit kysmet dhe macat skan mi lene me na ngrere pasulin nga sofra.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bledselimi
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 147
Age : 25
Vendi : Greme\Ferizaj\Kosov
Profesioni/Hobi : Nėxėns
Registration date : 12/02/2010

MesazhTitulli: Re: a munden shqiptaret ta okupojne serbine .   Fri Feb 19, 2010 11:42 pm

mundemi me i okupu kur tjuv laget baruti shkive qatehr po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: a munden shqiptaret ta okupojne serbine .   Sat Feb 20, 2010 11:27 am

po valla me ven e ke.
ai qe ka parashtrue pyetje eshte naiv.
Nuk munden te qlirojne kosoven shkupin presheven bujanovcin ende jemi nen shka .
Keta thojne me okupu serbine.
A sen e qlirojne graqanicen e shterpcen..qesharake..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 57
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: a munden shqiptaret ta okupojne serbine .   Sat Feb 20, 2010 2:08 pm

Shqiptaret ka pak,kosovaret jo qe te okupojne serbine po ata u futen nen serbi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: a munden shqiptaret ta okupojne serbine .   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
a munden shqiptaret ta okupojne serbine .
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt-
Kėrce tek: