Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 a munden shqiptaret ta okupojne serbine .

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Delia
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
Delia

Numri i postimeve : 514
Registration date : 13/01/2008

a munden shqiptaret ta okupojne serbine . - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a munden shqiptaret ta okupojne serbine .   a munden shqiptaret ta okupojne serbine . - Faqe 2 EmptyTue Nov 10, 2009 1:33 pm

Me kët politik jo që do okupojm dike po vete vehëten , deri sa të flej Akademia kur nuk do ket një drit jeshile , mendoj se Akademia është qelsi e gjdo gjëje ,Për ta okupu serbin mos të shofim ëndrra me sy qel , me qka ? dhe si mendoni ?
e vetmja mundsia po të ishte në kto monente Populli Shqiptar i pasur e të luante me miliarde mund ta shfritzoj rastin në kët kris ekonomike që e ka kaplu , popullin Serb ,se qeveria ka boll për vete kan vjedh edhe ata .ndrishe unë as që mund të mendoj se mund të ndodh një gjë e till së pari duhet të jesh i lir i fort ekonomikisht dhe financiarisht ,për të fillu një loj të till.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

a munden shqiptaret ta okupojne serbine . - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a munden shqiptaret ta okupojne serbine .   a munden shqiptaret ta okupojne serbine . - Faqe 2 EmptyFri Nov 13, 2009 3:42 am

shqiptaret historikisht kurr qe nga koha e ilirve e deri me tani kurr nuk ka datuar ndonje periudh kur kemi qen uzurpator apo okupues,por gjdo here te okupuar,e kur ka pasur burra te pushkes e te pendes nuk eshte okupuar asnje shtet e as serbija e leje me tash qe ska as burra te pushkes as te pendes po veq te rrenes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shahini
Anëtar i ri
Anëtar i ri
shahini

Male
Numri i postimeve : 195
Age : 38
Vendi : jordani
Profesioni/Hobi : Mi shkel ne fyt ata qe spionojne kundra vellaut
Registration date : 06/11/2009

a munden shqiptaret ta okupojne serbine . - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a munden shqiptaret ta okupojne serbine .   a munden shqiptaret ta okupojne serbine . - Faqe 2 EmptyFri Nov 13, 2009 5:04 pm

Deli

Nuk kam çka me shkrue ma teper se domethenjen tende .


Voglushja

As pas jush nuk kam çka shtoj
Veq po ua botoj edhe nje here bashk te Delis dhe te Voglushes

Me kët politik jo që do okupojm dike po vete vehëten , deri sa të flej Akademia kur nuk do ket një drit jeshile , mendoj se Akademia është qelsi e gjdo gjëje ,Për ta okupu serbin mos të shofim ëndrra me sy qel , me qka ? dhe si mendoni ?
e vetmja mundsia po të ishte në kto monente Populli Shqiptar i pasur e të luante me miliarde mund ta shfritzoj rastin në kët kris ekonomike që e ka kaplu , popullin Serb ,se qeveria ka boll për vete kan vjedh edhe ata .ndrishe unë as që mund të mendoj se mund të ndodh një gjë e till së pari duhet të jesh i lir i fort ekonomikisht dhe financiarisht ,për të fillu një loj të till


shqiptaret historikisht kurr qe nga koha e ilirve e deri me tani kurr nuk ka datuar ndonje periudh kur kemi qen uzurpator apo okupues,por gjdo here te okupuar,e kur ka pasur burra te pushkes e te pendes nuk eshte okupuar asnje shtet e as serbija e leje me tash qe ska as burra te pushkes as te pendes po veq te rrenes


Ndersa te Xhemes e te xhitit dhe te AKSH e edhe te disave keni sens per tju bekue.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

a munden shqiptaret ta okupojne serbine . - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a munden shqiptaret ta okupojne serbine .   a munden shqiptaret ta okupojne serbine . - Faqe 2 EmptyFri Nov 13, 2009 5:06 pm

RRIMTAF:
lexoje tekstin siper meje nga voglushja un personalisht qendroj dhe mendoj mu njashtu 100 % klm.dhe kjo tem per mu asht dhe fantazuese,dhe ngoni shok edhe ju vllazni ta bashkojm veq kah asht shipni.kalovshi mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

a munden shqiptaret ta okupojne serbine . - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a munden shqiptaret ta okupojne serbine .   a munden shqiptaret ta okupojne serbine . - Faqe 2 EmptyFri Nov 13, 2009 11:26 pm

Ka ardhur koha qe te ndryshojme rrjedhen e historise ne dobi tonen.Edhe izraelitet ishin 2000 vjet te shperndare dhe nen pushtime te huaja por sot jane fuqia me e madhe ne rajonin arabik .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shahini
Anëtar i ri
Anëtar i ri
shahini

Male
Numri i postimeve : 195
Age : 38
Vendi : jordani
Profesioni/Hobi : Mi shkel ne fyt ata qe spionojne kundra vellaut
Registration date : 06/11/2009

a munden shqiptaret ta okupojne serbine . - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a munden shqiptaret ta okupojne serbine .   a munden shqiptaret ta okupojne serbine . - Faqe 2 EmptySat Nov 14, 2009 12:07 am

rrimtaf


Ndaq me tafen ndaq me kusurin kohen e bjen vetedisimi gjithekombetar!
Mos e ke zavendesue profetin Musafan,apo Jezu Krishtin ?As ata nuk munden ti bashkojn Izrealitet(qifutet)sepse ishin kon pas dale jashta insanllakut,femrat e tyre martoheshin me egjoptas e me zezak!Dhe sa here e ndeshkoi perendija kete popull?

Ti thua qe dy mije vjete ken ne roberi por tani banen shtetin ma te forte ne bote !Keta duhet tu falenderohen Hitlerit qe bani gerdi duke u tregue se ja krijoni shtetin e juaj apo kam me u kall per se gjalli!Ne jemi shumee para izraelit ne roberi!Nje here nga Peqenget,Romaket,bizantet sllavet,turqit ,bugaret,mongolet ,ruset,austrohungarezet,italianet e ne fund sllavet!


Izraelitet kan pasur nje armik arabet,ndaq thuaj faraonet,filistinet tjere nuk kan pas!
E neve armiku yn shqipfolesat qe po na shtypin me te huajt qeta qeveritar!Se kerkush nuk ka mundesi me te ndejt gjandar mbi koke!Gruas kur ja shtin jaranin ne dhome ska ka ik e gjora!Na jemi pis milet patriotet i denojme ju se une jo!E populli po u shkone mbrapa tradhetareve dhe une me vete nenerisi athua edhe populli eshte pis tradhetar qe kur tu thua hajde shkojna e luftojna shkije thote po duke te shikue a e ke nime e me te pa se e ke nime thote ik more hajvan!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

a munden shqiptaret ta okupojne serbine . - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a munden shqiptaret ta okupojne serbine .   a munden shqiptaret ta okupojne serbine . - Faqe 2 EmptySat Nov 14, 2009 1:09 am

kjo gje qe thoni nuk mund te quhet asgje tjeter perpos enderr,pasi qe vetem i fjetur mund ti besosh,neve skemi nevoj te uzurpojm askend neve duhet te grumbullojm forcat tona qe te ja kthejm dinjitetin SHQIPNISE tone....VETEM TE BASHKUAR JEMI ME TE FORT
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

a munden shqiptaret ta okupojne serbine . - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a munden shqiptaret ta okupojne serbine .   a munden shqiptaret ta okupojne serbine . - Faqe 2 EmptySat Nov 14, 2009 11:32 am

Une nuk edi ndryshe qysh mund te behet bashkimi kombetar nese nuk i pushtojme pjeset e mbetura te trevave tona, kjo eshte e vetmja rruge .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
voglushja
Anëtar aktiv
Anëtar aktiv
voglushja

Female
Numri i postimeve : 906
Age : 37
Vendi : ngat njanit
Profesioni/Hobi : psikologe
Registration date : 04/07/2008

a munden shqiptaret ta okupojne serbine . - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a munden shqiptaret ta okupojne serbine .   a munden shqiptaret ta okupojne serbine . - Faqe 2 EmptySat Nov 14, 2009 1:17 pm

Po pjeset e mbetura jasht trojeve tona i nderuar skan qen as sdo jen kurr serbi,prandaj ai qe hap teme ,duhet perpilaur mire titullin se ne qofte se mendoni keshtu i nderuar Rimtaf ajo eshte krejt tjeter gje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

a munden shqiptaret ta okupojne serbine . - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a munden shqiptaret ta okupojne serbine .   a munden shqiptaret ta okupojne serbine . - Faqe 2 EmptySat Nov 14, 2009 3:19 pm

Per dicka qe eshte e jotja nuk pyetet aben me marre por duhet te merret .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shahini
Anëtar i ri
Anëtar i ri
shahini

Male
Numri i postimeve : 195
Age : 38
Vendi : jordani
Profesioni/Hobi : Mi shkel ne fyt ata qe spionojne kundra vellaut
Registration date : 06/11/2009

a munden shqiptaret ta okupojne serbine . - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a munden shqiptaret ta okupojne serbine .   a munden shqiptaret ta okupojne serbine . - Faqe 2 EmptySat Nov 14, 2009 3:56 pm

Ka njeri qe edhe gruan ta merr nga dora e ti thene turit edhe te vrete besa!
E me ruajt atedheun eshte sikur ai qe ka apo nuk ka hordhe!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 59
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

a munden shqiptaret ta okupojne serbine . - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a munden shqiptaret ta okupojne serbine .   a munden shqiptaret ta okupojne serbine . - Faqe 2 EmptySat Nov 14, 2009 9:35 pm

me qen te zot kishim qlirue atdheun tone.
e leje serbin se pak patriot kemi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

a munden shqiptaret ta okupojne serbine . - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a munden shqiptaret ta okupojne serbine .   a munden shqiptaret ta okupojne serbine . - Faqe 2 EmptySun Nov 15, 2009 7:38 pm

Po si jo me ndimen e tjerve!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 59
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

a munden shqiptaret ta okupojne serbine . - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a munden shqiptaret ta okupojne serbine .   a munden shqiptaret ta okupojne serbine . - Faqe 2 EmptySun Nov 15, 2009 7:41 pm

serbija po na olupon neve
na ka bere multietnik --
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shahini
Anëtar i ri
Anëtar i ri
shahini

Male
Numri i postimeve : 195
Age : 38
Vendi : jordani
Profesioni/Hobi : Mi shkel ne fyt ata qe spionojne kundra vellaut
Registration date : 06/11/2009

a munden shqiptaret ta okupojne serbine . - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a munden shqiptaret ta okupojne serbine .   a munden shqiptaret ta okupojne serbine . - Faqe 2 EmptySun Nov 15, 2009 7:57 pm

Patriotave ja kan nxene rruget ne te kater anet servilat e shkive!

Veshtire e kemi,por duhet mi hyre lojes ja vdekje ja bashkimin e trojeve dhe me shkije ma nuk kemi lufte pos me udbashet serb!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

a munden shqiptaret ta okupojne serbine . - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a munden shqiptaret ta okupojne serbine .   a munden shqiptaret ta okupojne serbine . - Faqe 2 EmptySun Nov 15, 2009 9:42 pm

nese jeni te zote mposhni ata servile siq ii quan ju .po kam frik se nuk do kete asnje tjet fillestare, po vetem behemi patriot me batarja ketu .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 59
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

a munden shqiptaret ta okupojne serbine . - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a munden shqiptaret ta okupojne serbine .   a munden shqiptaret ta okupojne serbine . - Faqe 2 EmptySun Nov 15, 2009 10:10 pm

ske faje fionaa ,po na dhimbsen shum servilet...
pak ka avni rrustema e shum rugoviqa thaqoista etj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
......
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
......

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 31
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

a munden shqiptaret ta okupojne serbine . - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a munden shqiptaret ta okupojne serbine .   a munden shqiptaret ta okupojne serbine . - Faqe 2 EmptySun Nov 15, 2009 10:13 pm

jojo skan pse tju dhumbsen, nese jeni per nje okupim te nje shteti si serbija ,likfidon te vegjlite.ama matne veten mire?? se po kerkuate prap ndime ateher kosova do jete me minoritete,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shahini
Anëtar i ri
Anëtar i ri
shahini

Male
Numri i postimeve : 195
Age : 38
Vendi : jordani
Profesioni/Hobi : Mi shkel ne fyt ata qe spionojne kundra vellaut
Registration date : 06/11/2009

a munden shqiptaret ta okupojne serbine . - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a munden shqiptaret ta okupojne serbine .   a munden shqiptaret ta okupojne serbine . - Faqe 2 EmptyMon Nov 16, 2009 10:39 am

Jo pakes por ska hiq,!A me pare jepu shqiptareve te vrajn ty mua e tjere e tjere,per pare shqiptari edhe ***** e vete e vrete!Profeti Muhamet a.s.vete i dyti ja ka nis luftes kundra te pafejve,me djalin e migjes se tij Aliun dhe Aliut ja jep per grua vajzen e vete Fatimen!Por njeri per tjetrin kan sakrifiku jeten,por perendija nuk i ka ndeshue nga te pa fejet!

Ndere shqiptar ka shume te pa fej!Edhe pse behen kinse e adhurojm aq fejen shqiptare !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shahini
Anëtar i ri
Anëtar i ri
shahini

Male
Numri i postimeve : 195
Age : 38
Vendi : jordani
Profesioni/Hobi : Mi shkel ne fyt ata qe spionojne kundra vellaut
Registration date : 06/11/2009

a munden shqiptaret ta okupojne serbine . - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a munden shqiptaret ta okupojne serbine .   a munden shqiptaret ta okupojne serbine . - Faqe 2 EmptyMon Nov 16, 2009 10:41 am

yjet simbolizojne ***** se nenen(mamin) po e shlykan ketu ne forum!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrimtaf
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
rrimtaf

Male
Numri i postimeve : 1090
Age : 50
Vendi : kosov
Registration date : 30/07/2009

a munden shqiptaret ta okupojne serbine . - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a munden shqiptaret ta okupojne serbine .   a munden shqiptaret ta okupojne serbine . - Faqe 2 EmptyMon Nov 16, 2009 12:34 pm

Nese zgjedhjet ikemi perfunduar me sukset te madh te vetem populli i kosoves mund te beje edhe gjera te tjera te mrekullueshme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

a munden shqiptaret ta okupojne serbine . - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a munden shqiptaret ta okupojne serbine .   a munden shqiptaret ta okupojne serbine . - Faqe 2 EmptyMon Nov 16, 2009 3:08 pm

po me sukse valla edhe te vdekurit kane votue dhe as 30% skane votue.
Ne emer te kujna thirren keta .
Ndoshta ti ke votue se ne kurre.
servile tradhtare kosovare jane te gjithe edhe ata qe votojne edhe ata qe i perkrahin.
Rrnofshin patriotet shqiptare levizjet qlirimtare..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhema
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
xhema

Male
Numri i postimeve : 2337
Age : 54
Vendi : Ferizaj -gjermani
Registration date : 30/03/2009

a munden shqiptaret ta okupojne serbine . - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a munden shqiptaret ta okupojne serbine .   a munden shqiptaret ta okupojne serbine . - Faqe 2 EmptyMon Nov 16, 2009 3:21 pm

edhe kjo tem asht apsurde.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 40
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

a munden shqiptaret ta okupojne serbine . - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a munden shqiptaret ta okupojne serbine .   a munden shqiptaret ta okupojne serbine . - Faqe 2 EmptyMon Nov 16, 2009 4:06 pm

tem vetem me ja fut diqka.
Se kane qlirue kosoven n etrojet tjera po mendojne ne sewrbine.
A ajo po okupon edhe shqiperine.
njerez primitiv pa logjik ne koke.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 59
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

a munden shqiptaret ta okupojne serbine . - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a munden shqiptaret ta okupojne serbine .   a munden shqiptaret ta okupojne serbine . - Faqe 2 EmptyTue Nov 17, 2009 11:37 pm

detektiv
shpijunat e qlirojne
sepse edhe tokat shqiptare i futin ne serbi dhe bashk me to
futen atje.
dhe keta thojnr jemi qlirue se kane kumarllek me ta.-
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
a munden shqiptaret ta okupojne serbine . - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a munden shqiptaret ta okupojne serbine .   a munden shqiptaret ta okupojne serbine . - Faqe 2 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
a munden shqiptaret ta okupojne serbine .
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: