Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Reagim nr. 2 i LDSH-se, Gostivar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
baki_ecc@yahoo.com
Fillestar/e
Fillestar/e
baki_ecc@yahoo.com

Male
Numri i postimeve : 21
Age : 40
Vendi : Gostivar
Profesioni/Hobi : shqipetar
Registration date : 02/06/2009

Reagim nr. 2 i LDSH-se, Gostivar Empty
MesazhTitulli: Reagim nr. 2 i LDSH-se, Gostivar   Reagim nr. 2 i LDSH-se, Gostivar EmptyFri Aug 14, 2009 6:12 pm

Te nderuara motra e vellezer shqipetar, te nderuar te gjithe ju anetar te ketij forumi, mbreme ne 13.08.2009 te gjithe ne jemi deshmitar se si personi A. A. ia kishte deleguar te drejten per komentim te kremtes se tyre madhore personit tjeter poashtu me inicialet A.A mirepo ky i fundit te jete zavendeskryepeshkopi i autiqefales se Gruevskit dhe pa asnjifar medyshje dhe paftyresye i njejti me se paku 15 here permendi se mareveshja e mocalit te Oherit nuk na qenka vetem per qytetaret shqipetar por edhe per pakicat tjera per te cilat ky far thafshi na paska kujdes te vecante se na e paska ne konsiderate multietnicitetin e shtetit, poashtu i njejti ne vend se te pergjigjet per fatin e luftetareve te vrare ai shkurt tha se pritet te behet dicka pasi te marre vizen nga gruevski ngase pasi qe i njejti gruevski eshte pak si pa qejf te fole per pune shqipetaresh kurse Abdduli i Aqimit haroi te thote se vete komandanti i tyre e nenshkrujti termin konflikt te armatosur ne vend te termit lufte,poashtu ai as qe e hapi gojen te kujtoj pak edhe te drejten e vetos ne parlament per keta pika ngase pinedhenesi i tije Ali Ahmeti as qe don te degjoje per kete pune ngase eshte teper i zene me intergrimin e Makes ne EU e NATO se ia ka dhane ......, fjalen gringos se MANUT se pa mos e fut kete ne te ai vete nuk niset per ne ...........?!Te nderuar ndoshta edhe ju lodhim por ju lusim te gjithe juve ashtu edhe si i keni mundesite per komunikim me opinionin me te gjere mos heshtni para roberise se re dhe trillimeve te njerezve qe e kane humbur celsin e b....s dhe mos bini pre e politikes demagogjike se neqoftese ia lejojme vetes kete nenshtrim ne token tone koha qe vjen rende se do ta permisoje mekatin qe do e bejme per femijet tone andaj perzemersisht i bejme apel nergut shqipetar ne kete far FYROMI te qelbur
qe te ngrejme zerin neper zonat ku jetoni,thonja te verteten mbi shqiperine dhe shqipetaret, mos heshtni faktet mos duroni neglizhencen dhe nenshtrimin,mos peruleni perpara matrapazeve dhe vazaleve mos koketoni dhe mos tregtoni me okupatoret ngase koherat e tjera jane ne prage a te gjithe ne do te pergjigjemi per gabimet tona ,skepetikeve dhe miokeve te bashkimit kombetar thoajeni troc se jane te indoktrinuar teper me fantazmat sllavo-europiane, ngase e vetmja rugedalje nga kjo situate eshte vetem bashkimi i kombit ne teritoret e veta natyrale por ky bashkim nuk do te ndodhe me fjalime por me sakrifica,gjak.pune te mira dhe vepra te pandalshme andaj ju lutemi mos heshtni por punoni dhe veproni ne drejtim te bashkimit dhe pavaresise se shqipetareve cdo alternative tjeter eshte afatshkurte dhe e destinuar te deshtoje ne raport me deshiren dhe vullnetin e sakrificen e ketije populli .
Shqipetar mos hesht por duku
Ngase heshtja eshte pranim !
Koordinatori i LDSH se
14.08.2009,Gostivar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
xhiti
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
xhiti

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 59
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

Reagim nr. 2 i LDSH-se, Gostivar Empty
MesazhTitulli: Re: Reagim nr. 2 i LDSH-se, Gostivar   Reagim nr. 2 i LDSH-se, Gostivar EmptySun Aug 16, 2009 10:18 pm

duhet me u organizue si shkijet ne kosove.
Me ja imponue te huajve se me lutje e kena hanger-
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Reagim nr. 2 i LDSH-se, Gostivar Empty
MesazhTitulli: Re: Reagim nr. 2 i LDSH-se, Gostivar   Reagim nr. 2 i LDSH-se, Gostivar EmptySun Aug 16, 2009 10:20 pm

xhiti
Mire e ke vella,sa ma pare aq ma mire ma heret!Se me vonese do na behet vone,dhe katastrofe mbare kombetare!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Reagim nr. 2 i LDSH-se, Gostivar Empty
MesazhTitulli: Re: Reagim nr. 2 i LDSH-se, Gostivar   Reagim nr. 2 i LDSH-se, Gostivar Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Reagim nr. 2 i LDSH-se, Gostivar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: