Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Pse njerezit Amoral e te leqitur nga zoti jetoin mire ?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Pse njerezit Amoral e te leqitur nga zoti jetoin mire ? Empty
MesazhTitulli: Pse njerezit Amoral e te leqitur nga zoti jetoin mire ?   Pse njerezit Amoral e te leqitur nga zoti jetoin mire ? EmptyTue Jul 14, 2009 4:47 pm

Pse njerezit Amoral e te leqitur nga zoti jetoin mire ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pse njerezit Amoral e te leqitur nga zoti jetoin mire ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: