Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Si vishet rinija shqiptare

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Anna
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
avatar

Numri i postimeve : 2694
Vendi : Zurich
Registration date : 26/08/2007

Si vishet rinija shqiptare - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si vishet rinija shqiptare   Si vishet rinija shqiptare - Faqe 2 EmptyThu Oct 11, 2007 3:32 pm

rinia jon vishet si mos ma keq por eshte faz trancizoni dhe kjo te do te vij ne vendin e vete shresojm .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrebelja
V.I.P
V.I.P
rrebelja

Numri i postimeve : 2960
Registration date : 06/10/2007

Si vishet rinija shqiptare - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si vishet rinija shqiptare   Si vishet rinija shqiptare - Faqe 2 EmptyFri Oct 19, 2007 11:12 am

paj stil kan ama nuk din e dallu rrethin se qysh duhet me u vesh
e kta veshen shkoll njejt ,shpi njejt ,disco njejt,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Kosovarja
Admin
Admin
Kosovarja

Female
Numri i postimeve : 4833
Age : 33
Vendi : Jashtokësore!
Registration date : 14/08/2007

Si vishet rinija shqiptare - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si vishet rinija shqiptare   Si vishet rinija shqiptare - Faqe 2 EmptyFri Oct 19, 2007 11:41 pm

rinia shqiptare ka arrit deri ne ate pik kulmi sa qe femrat dhe kurshkojn neper dyqane te blejn fruta buk etj veshin minifunde 3 gisht

ska nevoj per komente masanej se e kuptoni vet se si ka perfundu rinia jone

ky eshte realitet i dhimshem por qe duhet pranuar se pari dhe per ta ndryshojme me pas ! prendryshe nuk bohet gjo Sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
azzurra
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Female
Numri i postimeve : 1294
Vendi : Kosove e dashure
Registration date : 28/08/2007

Si vishet rinija shqiptare - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si vishet rinija shqiptare   Si vishet rinija shqiptare - Faqe 2 EmptyFri Oct 19, 2007 11:53 pm

Kosovare ashtu eshte si thua ti dhe nuk ka nevoj te bej komente te tilla...
Pyetja e cila ja bej shpeh her vetvetes time eshte....

Athua ai shofin ata prind se si vishet vajza e vet kur del ne rugg apo kur shkon ne shkoll???
Besoj Kosovare sqe femija duhet te edukohet dhe keshillohet nga prinderit,e perderisa edhe prinderit e saj vishen ne ate menyr ateher nuk kemi se shka te bejm, duhet ta pranojn ket realitet te jetes.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sy kaltri
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
Sy kaltri

Numri i postimeve : 1972
Registration date : 09/08/2007

Si vishet rinija shqiptare - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si vishet rinija shqiptare   Si vishet rinija shqiptare - Faqe 2 EmptyFri Oct 19, 2007 11:57 pm

Valla gjysma e ma shum e Vajzav vishen si mos te ken Prind
si mund te lejojn Prind te e shohin vajzen si prosti te veshur
por shyqyr qe nuk po ka dhunime se valla vet po i provokojn Mashkujt ato
Mbrapsht në krye Shko poshtë
shaban cakolli
V.I.P
V.I.P
shaban cakolli

Numri i postimeve : 8740
Registration date : 23/08/2007

Si vishet rinija shqiptare - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si vishet rinija shqiptare   Si vishet rinija shqiptare - Faqe 2 EmptyFri Oct 19, 2007 11:58 pm

Kam vizituar disa herë Kosovën e pas luftës,dhe rinia e Kosoves me ka lënë një brengë,dallon shumë nga rinia që ishte më parë,është një rini më e dalldisur se në përendim,jo nga arritja e modernittit,por thjesht e nje zbulimi që vet ekanë qpikur,që nuk esheh nëpër Evropë.Pajtohem me vlerësimin e Kosovares,se vërtetë është një realitet i dhimbshëm e që kërkon ndryshime.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Si vishet rinija shqiptare - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si vishet rinija shqiptare   Si vishet rinija shqiptare - Faqe 2 EmptyMon Oct 22, 2007 12:59 am

Edhe pse eshte koha e dimrit mendoje se nuk ka kush ti ndaloj disa femra qe te vishen per ti reklamuar ca pjese te trupit ha ha ha pak shaka.

Mendoje se ka qe vishen mire por edhe ca e teprojne.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
rrebelja
V.I.P
V.I.P
rrebelja

Numri i postimeve : 2960
Registration date : 06/10/2007

Si vishet rinija shqiptare - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si vishet rinija shqiptare   Si vishet rinija shqiptare - Faqe 2 EmptyThu Oct 25, 2007 9:50 am

me te ertet din te vishen por duhet ditur vendin se ku si te vishesh ,disa nuk kan edhe e veshin at cka e kan ,por disa shum ama shum e teprojn mua per vete kur i shoh te tilla me vjen turo se jemi shqiptar edhe e kemi moral por sot shum kush e ka hup
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Si vishet rinija shqiptare - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si vishet rinija shqiptare   Si vishet rinija shqiptare - Faqe 2 EmptyThu Oct 25, 2007 1:56 pm

Ishte nje kenge qe e ndegjoja kete vite ne pushimet verore,qe me p'lqente per ç'do dite ta ndegjoi por e keqja eshte qe nuk e gjej dote ate kenge kam hulumtuar ne yutube etj etj, por nuk dij se kushe e kendone,n'se nuk gabohem ishte nje kengatare nga shqipria me emrin ANDORA nese nuk gabohem,do te kysha pat deshire nese dikush nga ju e ka kete keng me sjelle ne forume flm.

jane keta fjal te asaj kenge qe me kan mbeture ne koke:

Pina wisky o me coca - cola
Me Levi's-ka Armani Disell-ka etj etj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
azzurra
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Female
Numri i postimeve : 1294
Vendi : Kosove e dashure
Registration date : 28/08/2007

Si vishet rinija shqiptare - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si vishet rinija shqiptare   Si vishet rinija shqiptare - Faqe 2 EmptyFri Oct 26, 2007 12:52 am

Ahahahaha Beton edhe une e kam ndegjuar ket keng me te vertet eshte keng per ket teme.

Sa per temen
Shume skandal vishet rinia shqiptare mbrebda 10 vite shqiptate kemi arrit sa i perket vjeshjes si ata q'jam nìduke jetuar ne Amerik...Jemi duke exur shume para kohes me veshje shqiptare.
E shte nje gje q'nuk e pranoj tek shqiptaret qe po hemitojn artistet e perendimit siq vishen ashtu vishen edhe femrat shqiptare ne diten e perditshe,siq e kam leuar tek disa postime edhe kur po shkoj me ble buke me mini funda e me take nga 10 centin ecin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
**Embelsira**
Hero anëtar
Hero anëtar
**Embelsira**

Female
Numri i postimeve : 2909
Age : 30
Vendi : Kosove
Registration date : 08/12/2007

Si vishet rinija shqiptare - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si vishet rinija shqiptare   Si vishet rinija shqiptare - Faqe 2 EmptyWed Dec 26, 2007 1:20 pm

Allah-Allah jon qorodit vallhi kuku ani mo qikat mos vet ,me than te drejten valla vajzat e teprojn pak me veshje po thojn me hy ne evrop po qikat e kan keqkuptu se me veshje nuk hyjm ne evropeeee jo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Urata
Përjashtuar
Përjashtuar
Urata

Numri i postimeve : 1894
Registration date : 13/12/2007

Si vishet rinija shqiptare - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si vishet rinija shqiptare   Si vishet rinija shqiptare - Faqe 2 EmptyWed Dec 26, 2007 1:50 pm

Eshtë fakt që shumica e rinisë mendojnë dhe veprojnë gabim, për tu evropianizu dhe për të qenë përparimtar nuk duhet të rreken pas veshjeve tejet ekstravagante.... Krijoni para vetes histori të pastërt sepse ajo do ju ndjekë gjithë jetën pastaj.....Mësoni, lexoni, respektoni..... dhe vishuni si i ka hije një njeriu me kod njerëor..........
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Si vishet rinija shqiptare - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si vishet rinija shqiptare   Si vishet rinija shqiptare - Faqe 2 EmptyWed Dec 26, 2007 4:09 pm

Rinia, shqiptare mendoj se kan gusto te mire ne ''veçanti'' atyre qe mendojne te jen jashte kufirit.

Por kjo ndodhe edhe tek rinia e gjithe botes.!!!

Kam takuar nga ata me gusto gjiandej,por kam takuar nga ata ekstravagand gjithandej.

Ne, Milano,Miami,Berlin apo New york ka nga ata me gusto por ka nga ata pa gusto.

C'es la vie.!!
Kjo eshte jeta !!!

...by to Beton
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Vizitor
Vizitor
avatar


Si vishet rinija shqiptare - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si vishet rinija shqiptare   Si vishet rinija shqiptare - Faqe 2 EmptyFri Jan 04, 2008 7:33 pm

Mendoj se nuk eshte aq alarmante sa po thuhet ketu. Nuk duhet te themi se rinia Shqiptare nuk dijn te vishen mir, me shume mendoj se i ka fajet koha dhe pak eshte normale se ne keto vitet e pasluftes te ndodh kjo, kur dihet se nuk para lufte nuk kan mundur te vishen apo te dalin lirshem. Mendoj se do te kaloj kjo kohe shum shpejt ( per disa vjet) dhe do te stabilizohet edhe rinia jone ne kete drejtim. Pra, jo te gjithe e teprojn, une mendojn se jane shume pake, por gjithmon na bijn ne sy gjerat e kqija. Tek e fundit qdo kush vishet simbas shijes se vet. Nuk duhet ti vlersojm njerzit simbas veshjes. Nese mendojm keshtu, ateher po i bije qe gjitha ato femrat qe jane te mbuluara me shamij meritojn respket, kurse keto qe vishen ne menyr paksa provokuese s'meritojn respket! Tek une asnje femer ( me qe me shum po behet fjal per femer ketu) nuk e fiton respektin nga veshja, por vetem nga karakteri dhe mirsjellja. Mund te jete edhe e veshur teper lakuriq ( eshte shije e saj) por ta kete respekti tim.
Thjesht mendim i imi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
**Embelsira**
Hero anëtar
Hero anëtar
**Embelsira**

Female
Numri i postimeve : 2909
Age : 30
Vendi : Kosove
Registration date : 08/12/2007

Si vishet rinija shqiptare - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si vishet rinija shqiptare   Si vishet rinija shqiptare - Faqe 2 EmptySat Jan 05, 2008 1:29 pm

Po pajtohem plotesisht me ty premtim ama jo te gjtha femrat qe jan te mbuluara meritojn respekt sepse thone njeriu flet me vepra ,andaj edhe keto ndoshta jan te mbuluara ama me veprat e tyre bejne qe te mos kete respekt askush per to dhe e kunderta ka femer qe vishet pksa ''provokuese''siq thua ti por qe meriton respket ndoshta me shum se kjo qe eshte e mbuluar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Musafir
Vizitor
avatar


Si vishet rinija shqiptare - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si vishet rinija shqiptare   Si vishet rinija shqiptare - Faqe 2 EmptySat Jan 05, 2008 3:52 pm

Mendimi im është se ma shum vishen femrat me nji vesh ekxtravagante *(gjys të cullakuara ose më mir me than kthizen ne fushë gjysen e gjoksave jasht te lyera deri ne maksimun por jo veteëm të rejat por edhe koha ma e vjetera po ebejn të njejtën gjë )duhet veshur me nji far mase por jo edhe aq shum dhe qka asht ma e keqja i paguajn kto veshje me një qmim shum të lart kishe diqka e në realitet nuk ashtë as gjë ma shum se një leck .
Por edhe të rinjët deri diku jan të veshur një far mnyre pak jo aq mir ,por sejcili e bën atë që i pëlqen.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


Si vishet rinija shqiptare - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si vishet rinija shqiptare   Si vishet rinija shqiptare - Faqe 2 EmptySat Jan 05, 2008 5:01 pm

Nuk eshte se po dua te jem kembgules ne ate qe them, por me duhet te perseri edhe njeher se eshte normale se gjerat e kqija na bijn ne sy menjeher. Nisur nga kjo nese gjate nje shetitje ne qytet i shohm tri femra te veshur gjys lakuriq apo me kthiza jasht, dhe anen tjeter i shohim dhjet apo me shume te veshura normal, kemi me then se jane tranu rinia, bile bile nese dikush e nxjerr nje statistik ne Kosove, neper gjitha qytetet jam mese i sigurt qe % ka me qen 20 me 80 ne favor te atyre qe veshen normal. Keshtu qe nuk duhet te behemi merak aq shume per menyren se si vishet rinia, apo si lyet, si i ben flokt etj., gjitha keto jane thjesht shije e qdo njerit. Ajo qe duhet te na brengos ( simbas mendimit tim) eshte se rinia jone shume shume pakes lexojn, kete besoj e keni ne dije te gjithe. Duhet te ber diqka ne kete drejtim, qe te inspirohen me shume ne libra te ndryshme, kurse menyra se si vishet le te mbet ajo zgjedhje e qdo njerit. Une e perseris edhe njeher se per ta fituar respektin tim apo per te marr vlersimin tim, nuk eshte primare veshja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Si vishet rinija shqiptare - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si vishet rinija shqiptare   Si vishet rinija shqiptare - Faqe 2 EmptyTue Mar 25, 2008 1:45 am

Ajo qe duhet te na brengos ( simbas mendimit tim) eshte se rinia jone shume shume pakes lexojn, kete besoj e keni ne dije te gjithe. Duhet te ber diqka ne kete drejtim, qe te inspirohen me shume ne libra te ndryshme, kurse menyra se si vishet le te mbet ajo zgjedhje e qdo njerit. Une e perseris edhe njeher se per ta fituar respektin tim apo per te marr vlersimin tim, nuk eshte primare veshja.


I nderuar Premtimi pajtohem shume me mendimin tuaj

Ka nga ata femra, qe ndodhese e ka burin apo te dashurin ''maler'' e ka ngjyra tek shtepija mjafte e pse mos te vnoje aq llak kure nuk i mungon.

Por,e keqja eshte se duhet te bere diçka ne drejtimin siç thuani edhe ju premtimi se leximi eshte munges tek shumica.

Mendoje se ne shqipri leximi eshte nje hap me para se ne kosove,ilirida etj etj...mendim personal.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
Euridika
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Female
Numri i postimeve : 1408
Vendi : Kosovë
Registration date : 11/11/2007

Si vishet rinija shqiptare - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si vishet rinija shqiptare   Si vishet rinija shqiptare - Faqe 2 EmptyThu Apr 10, 2008 12:48 am

kane "gusto" per veshje pergjithesisht por nje pjese e madhe nuk kan "gusto" per ate se ku dhe cfar duhet veshë..ketu ngaterrohemi ..
mendimi im , po flas per ata qe kan mundesine te vishen sipas shijes ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sofra
Admin
Admin
Sofra

Male
Numri i postimeve : 7564
Registration date : 13/08/2007

Si vishet rinija shqiptare - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si vishet rinija shqiptare   Si vishet rinija shqiptare - Faqe 2 EmptyThu Apr 10, 2008 12:53 am

Është mirë që të vishemi me rroba ushtarake, sa të dalin gjethet nëpër male....Pastaj le të vishen si të dojnë.

_________________
Është diçka që vlen...

më shumë se pranvera, që shkëlqen më shumë se dielli ,më shumë se ari...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Beton
Hero anëtar
Hero anëtar
Beton

Numri i postimeve : 5729
Vendi : Zvicër
Profesioni/Hobi : no money no honey
Registration date : 10/09/2007

Si vishet rinija shqiptare - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si vishet rinija shqiptare   Si vishet rinija shqiptare - Faqe 2 EmptyThu Apr 10, 2008 1:07 am

Kane ''gust'' bile bile te sjellin oreksin ha ha shaka

Mendoj me mire te themi kane vullnet per ''gusto'' por kurre behet fjal per kete arte (veshjen) nuk dime ta dalloim shkollen nga parku apo (Bar- Disco) etj.

E gjith kjo theme se vajzat gjithe ata taka ne kembe qe i shikon eshte menyra qe te duket e bukure ne shkolle, e jo te duken te rahatshme.
Kam pas fate te vizitoj ''disa'' shkolla Univerzitete aq sa kam kohe kurre jam ne pushime ,por ata Shkolla -Univerzitete nuk kan ambiente shkollore.

Nuk dua te them qe veshen keq , por jam kunder asaj, qe qdo veshje ka ''artin'' e vete.! Arti i veshjes duhet t'i pershtatet ambientit te vete.

Veshja eshte Arte
Artoje.
Veshaj eshte shkolle,
Shkolloje
Veshja eshte ambient,
Ambijentoje.

Mbi te gjitha mendoj se STILISTE shqiptare ka shume pake , e shume pak flitet ,lexohen ne ambientin tone per veshje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.bashkimikombetar.com
**Embelsira**
Hero anëtar
Hero anëtar
**Embelsira**

Female
Numri i postimeve : 2909
Age : 30
Vendi : Kosove
Registration date : 08/12/2007

Si vishet rinija shqiptare - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si vishet rinija shqiptare   Si vishet rinija shqiptare - Faqe 2 EmptyMon Aug 18, 2008 3:09 pm

Veshjet e te rinjeve sot rralle her duan koment.As shtetet me te zhvilluara demokratike te botes,nuk do te aplikojne nje mode te tille''ngacmuese''.Thone se popujt ne transicion kane me pak prirje t'i perceptojne keto gjera,sepse ne te njejten kohe duan te duken si ''te tjeret''.Po pse ateher nuk e marrim kete lloj edukate nga popujt qe para nesh i kan kaluar keto kriza.Nese kjo do te ndodhte ,edhe pse me hapa te ngadalshem.gjithesesi do te ishim me te sigurt.Pse,shume here gjerat serioze i shofim vetem sa per sy e faqe,e ne anen tjeter ato me pak prioritare ,ju kujshtojmi vemendje,si p.sh kjo puna e veshjes.Ne po deshirojmi qe te dukemi sa me modern ne rregull ,por mos valle po ngutemi pak sa me kete modernizm tone ''jemi kapur per dege e jo per rrenje '' do te thoshte populli.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
tom sojer
V.I.P
V.I.P
tom sojer

Male
Numri i postimeve : 945
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Teacher of English/Book writer
Registration date : 20/09/2007

Si vishet rinija shqiptare - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si vishet rinija shqiptare   Si vishet rinija shqiptare - Faqe 2 EmptyTue Aug 19, 2008 2:14 pm

Rinija xhvishet shume bukur. Se clidhje ka modernizmi me xhveshjen vetem femrat shqiptare e kuptojne.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Ali Baba Tepelena
Anëtar Nderi
Anëtar Nderi
Ali Baba Tepelena

Male
Numri i postimeve : 187
Age : 63
Vendi : greqi
Registration date : 13/08/2008

Si vishet rinija shqiptare - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si vishet rinija shqiptare   Si vishet rinija shqiptare - Faqe 2 EmptyTue Aug 19, 2008 10:29 pm

Ja se si vishet rinia dhe pleqëria:


SI U KATANDISËM


Një
çikë syt' i pe dhe u nde
ze zjarr,


Ti e di sa
vuajte i shkreti Omar.Po un si të
bëj,
që i shoh
përditë?Të gjitha
përjashta, kofshët edhe gjitë?!


Mendoje një
puthje, edhe...
ti e
di,Sa vuajtje
shkaktonte, i shkreti Sadi!Po unë si t'ja
bëj që i shoh përditë?Puthen, përqafohen, pleqt edhe të rinjtë?!

Kur hynte shtatori, vjeshta e praruar!


Këmbenin unazat, çiftet e fejuar.


Sot nuk kan
lën gishtë, në këmb e në duar!Janë bër
njësoj, fejuar-martuar.


Vëth e
byzylykë s'ka të numuruar!S'kanë lën vënd bosh, as për t'i fërkuar!


I kan bërë
veshët, si fundi një shoshe!Gjuhë, buz e
hundë, në mes e në qoshe.


Ti shikosh
të veshur..bërë llapa-llapa.Mbushur
gjithë andra, përpara e mbrapa.Çjerrë e
sakatosur, bërë për lemeri.....Si u
katandiska i ziu njeri?!Danel
Cana 2008
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Argent
Anëtar
Anëtar
Argent

Male
Numri i postimeve : 244
Age : 43
Vendi : Ilirida
Registration date : 12/08/2008

Si vishet rinija shqiptare - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si vishet rinija shqiptare   Si vishet rinija shqiptare - Faqe 2 EmptyTue Aug 19, 2008 10:33 pm

Veshja nuk bene as te lumtur as te rahatshme ne jete ,pra me ate qe kam veshme por nuk xhveshme e kam ftohet shume .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Si vishet rinija shqiptare - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Si vishet rinija shqiptare   Si vishet rinija shqiptare - Faqe 2 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si vishet rinija shqiptare
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Zonë e lirë :: Tema të ndryshme-
Kërce tek: