Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Behxhet Pacolli shoferi titos dhe Bakall qakallit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
haxhiu
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

MesazhTitulli: Behxhet Pacolli shoferi titos dhe Bakall qakallit   Mon Jul 06, 2009 1:04 am

Xhiti
Behxhet Pacolli ka qen shoferi i titos dhe i Mahmut Bakallit ish mesues i Ramushit,!Dhe tani sonte thote se njohja e kosoves nga ana e salvadorit eshte nderprer per shkak se me dy qershor fitoi tjeter qeveri dhe thote se se shpejti do na pranon!DHE THOTE SE EDHE DO SHTETE TE VOGLA TE AFRIKES DO NA NJOFIN ,NJA 16 sosh,por kete turne do e bene ne ato shtete ka fundi i vjeshtes!HOPA topa trananana!!
O shqiptar te pa gdhendur me keto para qe kjo qeveri po u plaqkit,besen po u a dhenja se jo 60 shtete,por e kisha shti tere boten arabe e tana shtetet e afrikes me na pranue pavaresin!!!QUDI U VJEN TRADHETAREVE ?por sagjin nga koka moti ua kisha hekur te vuajturve shqiptar,!Por kjo qeveri ku kish ba veze dhe a ja kisha lene mi qele !Qysh gjate luftes se uēk_es,qe na debuan e na etiketuan tradhetar pa qen,tradhetar,pra pa hanger huder na ngjiten qaenat,ketyre me urdher te shkurt shyl shqiptarqe do ua japim per ate qe na dermuan na dhunuan grat na dogjen ,na debuan,na masakruan ,na etiketuan me ma te zezat qae i kishin vete ne shpirtin e tyre te poshter!!Ah medet o zot !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 57
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: Behxhet Pacolli shoferi titos dhe Bakall qakallit   Mon Jul 06, 2009 9:50 am

tha kam plot pasaporte,ku nguxon te kesh me shum se dy shtetesi!
ky ka te sebise zvicrres rusise kazastanit disa afrikane etj te mshefta!
ka qen bartes i kuferave te titos dhe garderobes,numer nje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
haxhiu
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Behxhet Pacolli shoferi titos dhe Bakall qakallit   Mon Jul 06, 2009 5:46 pm

|Pacolli e ka nje vajze ne slloveni me emrin TITA sipas disa forumeve


Diplomacia |
Nė kėtė shtet ka tė dhėna se
Fazliē ka njė kompani tjetėr qė ka shėrbyer si ...... Kurse, simotra e
saj, partia e Bexhet Pacollit “AKR”-ja , po pėrpiqet me ēdo kusht qė tė
... B. Pacolli, nuk ka hyrė nė politikė pėr tė mirėn e Kosovės. ......
pas shpėrbėrjes sė Jugosllavisė dhe luftrave tė zhvilluara nė Slloveni,
...
www.diplomacia.dk/aktuale/aktuale.htm - Pages similaires
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Orfe@
V.I.P
V.I.P
avatar

Female
Numri i postimeve : 9104
Age : 107
Vendi : Ne zemer te njerit
Profesioni/Hobi : Bum - Bum bum !
Registration date : 26/03/2008

MesazhTitulli: Re: Behxhet Pacolli shoferi titos dhe Bakall qakallit   Tue Jul 07, 2009 4:10 am

Le ti vene gishtin kokes ata Kosovare qe i dhane voten Bexhet Pacollit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
haxhiu
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Behxhet Pacolli shoferi titos dhe Bakall qakallit   Tue Jul 07, 2009 11:07 am

Orfe@

Populit spo i intereson a ke qen me shkja a ke pre shqiptar a ke dhunue shqiptare a ke djeg bashk me shkije,por barkun kush ja mbush me buke dhe rrasja dhe ti qojn kebet ngule perpjete,! Pra nuk qajne koken se kush ke qen tradhtar apo patriot ,qudi por e vertete !Popull i pa vedisuar,pa ndjenja per te ardhmen dhe su intereson per pasardhesit ! ! Se a ja lene roberin,apo lirin,vetem per bythen e vete mendon dhe pjell sikur qeni me kudren !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 57
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: Behxhet Pacolli shoferi titos dhe Bakall qakallit   Tue Jul 07, 2009 12:16 pm

tallava,pa buk pa identitet pa sovranitet pa flamur kombetare pa ushtri pa histori.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
haxhiu
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Behxhet Pacolli shoferi titos dhe Bakall qakallit   Tue Jul 07, 2009 1:36 pm

pa numer nderkombetar te telefonise sixe!Ku ma se pari kur une dua ta thirri nje mik a shoke bismilahi se pari serbin duhet me thirre 00381!Dhe ja se ēfare pavaresie me qiqihanesh me spiuna!
Po une bash me keta qena qeveritar kam pasur pune ne kohen e titos e te fadil Rugovqes dhe kukukuku sot keta na paraqiten ēlirimtara bre zoti ***** ketyre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 57
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: Behxhet Pacolli shoferi titos dhe Bakall qakallit   Tue Jul 07, 2009 6:13 pm

o Haxhi ata qe kan vetdije kombetare e kuptojn se kosova nuk eshte shtet.po nje lloj vetqeverisje multietnike pa komb e ushtri e sovranitet.
Po duhet me vetqeverise me shkije prap bashkim vllaznim!
keshtu neve naj kan hjek identitetin kombin kurse shkijet jane popull edhe me kushtetut ne qytetare!.
Po dikush nuk ka lexue kushtetuten antishqiptare!
apo nuk e kupton!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kacimix
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 104
Age : 40
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Sporti , Muzika
Registration date : 26/10/2008

MesazhTitulli: Re: Behxhet Pacolli shoferi titos dhe Bakall qakallit   Thu Jul 09, 2009 12:31 am

me rendesi eshte se tani eshte ka kontribon shume per kosoven dhe per shqipetaret e kosoves .!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: Behxhet Pacolli shoferi titos dhe Bakall qakallit   Thu Jul 09, 2009 3:06 pm

kacimic:
flm qe po na tregon se ne se njofim:
Pere kosoven multietnike hiq pa kontribue kan me njofte krejt bota mos u frigo.Po kete vanim e bejne me qellim kinse kosova kana shtet e nuk pēe njohin te gjithe.
PO kete m*** shtet pa shtet pa sovranitet pa komb e ushtri krejt kan me njoft. edhe serbija bile po jemi shkaterrue qka te vine nje lloj shteti multietnik ku na u coptuan tokat dhe gje sna ka mbet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
haxhiu
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Behxhet Pacolli shoferi titos dhe Bakall qakallit   Thu Jul 09, 2009 7:23 pm

Behxhet Pacolin e ftuan ;Veton Surroi bashk me Halit Matoshin spiuna qe te dyte,dhe Pacollin kjo qeveri tradhetare e kosoves e ka lene me qellim Pacollin kinse po punone per qeshtjen e kosoves me fitue postin dhe me ua qi nanuqin shqiptareve sepse dreqi ri vetem eshte bere dreq i plakur dhe veset kurr si harron per me tradhetue !Pacolli nese i ka blere dhjete shtete mini shtete qe ta pranoin pavaresin e kosoves une Haxhi Lata besen ua japi shqiptareve se mi jepni mua parat e tatimeve qe po ua ipni tradhetareve i nxisii me dhjetra shtete me na pranue pavaresi dhe e shifni situaten sa e kisha ndryshu si papunesin, e ne te gjitha lemit e jetes dhe nuk kisha lene shqiptar te varfer.Dhe nje po ua them se per shtet apo bashkim kombetar nuk punohet qe te pasurohemi por ta mbajna kombin ne jete te lire e te lumtur,por tradhetaret po na qeverisin dhe kush ua jep votat ketyre vetes ja dhuroni denimin per vdekje !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kacimix
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 104
Age : 40
Vendi : Albania
Profesioni/Hobi : Sporti , Muzika
Registration date : 26/10/2008

MesazhTitulli: Re: Behxhet Pacolli shoferi titos dhe Bakall qakallit   Thu Jul 09, 2009 8:10 pm

po mire atehere pasi qe nuk jam i kosoves por vije nga Shqiperia Lindore gjegjesisht nga ilirda. Pse nuk beni gje qe keta njerez te cilet ju i quani spiuna apo dic tjeter te bien posht nga kolltuqet e tyre dhe te vini njerez te vlefshem, por vetem vazhdoni qe ti ofendoni e ti fyeni neper forume ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kaqurrelja
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Female
Numri i postimeve : 60
Age : 31
Vendi : deutschland
Registration date : 11/05/2009

MesazhTitulli: Re: Behxhet Pacolli shoferi titos dhe Bakall qakallit   Fri Jul 10, 2009 10:16 pm

nuk i bejne se keta nuk kane force te heqin qimen nga gjella por vetem ulurisin.Qfar trillimesh i bejne!!Bexhet Pacolli kurr nuk ishte vozites i Titos,e lere me i Bakallit,e dijne shume mire keta kush i voziste ugurzite qe ua hanin kocin pa gjurme,ata jane vellezer te tyre,kane emra e mbiemra,por ata emra ketyre ju vjen rende te i thone dhe i maskojne ne kurrizin e Pacollit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
istogalia
Anėtar
Anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 298
Age : 34
Vendi : Istog,Kosova
Profesioni/Hobi : futbollist
Registration date : 31/08/2008

MesazhTitulli: Re: Behxhet Pacolli shoferi titos dhe Bakall qakallit   Fri Jul 10, 2009 10:21 pm

hemmmmm si kuptoj keta njerzi qe bejn keso lloj propagandash pa kurrfar nevoj per personalitet tona
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
haxhiu
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Behxhet Pacolli shoferi titos dhe Bakall qakallit   Fri Jul 10, 2009 10:32 pm

kaqurrelja

Kush je ti o kaqurrele qe na mbrone Pacollin e Jelcinit ?A nuk ishte ky Pacolli qe ne kosove behej masakra ne shqiptar nga makineria e serbeve dhe udbashave te tu shqiptar dhe ne zyren e Millosh Sllobodanit kishte sanduqet me paret e Jelcinit qe te blen armatin e buke Milloshi ?Ky karieren e tij ja nisi me ēlirimin e shqipes ne afganistan qe si ndermjetesues i kishte ruset,sepse afganet edhe tani jan me rus !Dhe shiqoje si lazdrohet e shkon neper shtete minicullaka qe ta pranoin pavaresin e kosoves multietnike ku serbet kan ma teper te drejta se shqiptaret dhe nje po ta them se Mitrovica eshte ndare ne kufi dhe ska kush qe ebashkon ma sepse qiftat e Pacollave te tu qe deri dje ishin me Fadil Hoxha e Mahmut muta Bakalla e qakalla e Rugoviqat e Thaqistat ne rengje te tradhetareve tani kete Pacoll nese se ke lexue edhe nje here po te them se Pacollin e ka prue Veton Surroi (sorra),bashk me Halil Matoshin qe kam shkembim shkrimesh me kete te dytin dhe ne fund me lutet ne femi qe mos tja qesi ne forum !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kaqurrelja
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Female
Numri i postimeve : 60
Age : 31
Vendi : deutschland
Registration date : 11/05/2009

MesazhTitulli: Re: Behxhet Pacolli shoferi titos dhe Bakall qakallit   Fri Jul 10, 2009 10:49 pm

nuk po e mbrojme aspak as PACOLLIN;AS NJE QE NUK DUHET TE MBROHET,por me Titon dhe Bakallin Pacolli nuk kishte kurnje lidhje,ne e kemi njohur Pacollin edhe Bakallin,tjere ishin ata Tito-Bakallistet,po eshte dashur te ia thoni emrat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
haxhiu
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Behxhet Pacolli shoferi titos dhe Bakall qakallit   Fri Jul 10, 2009 11:20 pm

Vete Pacolli ka deklarue para Bakallit qe numri i telefonit te Bakallit ja ka shpetue jeten kur ka ba ndeshje ne Slloveni,a don ma teper fakte kaqurrele
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
haxhiu
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Behxhet Pacolli shoferi titos dhe Bakall qakallit   Mon Jul 13, 2009 12:05 pm

Nexhat Daci sot si musafir ne RTK tha se Pacolli po bene pune te mira dhe e ka mik kete,dhe tha se njohjen e pavaresise se kosoves ja mundesoin njerezit qe njohin udheheqesat e atyre vendeve!Ketu e ka vertetue me pyke!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
haxhiu
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Behxhet Pacolli shoferi titos dhe Bakall qakallit   Tue Jul 14, 2009 12:02 pm

Behxhet Pacolli vete e pranone me gojen e vete qe TITOS i ka sherbyer kafe ,dhe zyren e Milloshit e ka nofur edhe me pare ,ndegjone me veshet e juaj ore shurdhana !https://www.youtube.com/watch?v=9z2GHtF7wLo&feature=related
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
haxhiu
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm


Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

MesazhTitulli: Re: Behxhet Pacolli shoferi titos dhe Bakall qakallit   Tue Jul 14, 2009 12:02 pm

https://www.youtube.com/watch?v=9z2GHtF7wLo&feature=related
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
petritkola
Hero anėtar
Hero anėtar
avatar

Male
Numri i postimeve : 3261
Vendi : Shqiperi
Profesioni/Hobi : Mbushes Topi
Registration date : 01/09/2007

MesazhTitulli: Re: Behxhet Pacolli shoferi titos dhe Bakall qakallit   Mon Mar 07, 2011 5:38 am

Sunday, March 06, 2011
I sllaveve

-Ju kujtohet skena e Arvaniti ne Qipro kur u ngjit ne shtylle te hiqte flamurin turk? Ju mbahet mend kur turqit kur ai ishte ne majen e shtylles i dhane nje plumb ne qafe duke e lane te vdekur?
-Juve ndoshta nuk e dini se nje nga mbrojtesit me te afte dhe te vendosur te Sarajeves ishte nje ushtark i larte serb...
C'fare dua te them? Shikoji punen dhe jo gunen. Dua te dale tek Begjet Pacolli ne Krahinen Shqiptare te Dardanise. Atje ne krye te shtetit karikatur u manipulua ai ne krye.
Ai tha, ai ka then... ai u martua, ai nuk u martua... e keshtu vazhdohet te gjykohet ai per pershtatshmerine e tij ne postin e presindetit.
Po c'fare ka bere ai, cila eshte puna e tij?
Dikush don te na mbush mendjen se ate qe nuk e beri Napolon Bonoparti dhe Adolf Hitleri e beri Begjet Pacolli. Ai e pushtoi Mosken.
C'fare ndodhi?
Boris Jelcin i ra me top Kremlinit dhe pas shkatrimit Begjet Pacolli "fitoi" tenderin ne Moske per rindertimin e tij!!!
Vertet?!!! Si mendoni juve, nuk kishte ndonje firme sllave me te fuqishme dhe me cilesore se ajo e Bexhet Pacollit qe ta rindertonte Kremlinin?!!!
Si ka mundesi qe ruset ja besuan celsat e Kremlinit Begjet Pacollit?!!!
Sepse Begjet Pacolli eshte i besuari i tyre, apo jo? Besueshmeria ishte kriteri, dhe ata besuan nje shqiptar nga Krahina Shqiptare e Dardanise!!!
Begjet Pacolli pra ishte njeriu i besuar i sllaveve ne Kremlin dhe ai eshte njeriu i besuar i sllaveve ne krye te karikatures shtet ne Krahinen Shqiptare te Dardanise.

http://vertet.blogspot.com/2011/03/i-sllaveve.html
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
detektivi
Anėtar i Suksesshėm
Anėtar i Suksesshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 38
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

MesazhTitulli: Re: Behxhet Pacolli shoferi titos dhe Bakall qakallit   Tue Jun 21, 2011 7:08 pm

Pacolli paska shpenzuar 70 milionė pėr lobim!?

Nga Korresp. 24-ore.com20 ore 26 minuta me pare

Madhesia e germes:
Zėvendėskryeministri i parė i Qeverisė sė Kosovės, Behgjet Pacolli, ashtu si citojnė mediet nė Bregun e Fildishtė, ka thėnė se ka shpenzuar njė shumė prej 70 milionė dollarėsh nė kuadėr tė veprimtarisė sė tij pėr tė sjellėn e njohjeve pėr shtetin e Kosovės, transmeton “Zėri”.

Kėtė deklarim, siē raporton njė nga mediat e Bregut tė Fildishtė, Pacolli e ka bėrė nė njė takim qė ka pasur me ministrin e Punėve tė Jashtme tė kėtij shteti, Jean-Marie Kacou Gervais.

Agjencia e Lajmeve “Connection Ivoirienne”, nė njė artikull tė botuar para disa ditėsh, kushtuar vizitės sė Pacollit nė Bregun e Fildishtė, shkruan sė miliarderi me shtetėsi tė dyfishtė kosovare-zvicerane, magnati i kompanisė “Mabetex”, Behgjet Pacolli, i cili ka qenė nė inaugurimin e presidentit Alassane Ouattara, gjatė 48 orėve ka pasur dy takime tė nivelit tė lartė me autoritetet e reja tė Bregut tė Fildishtė.

Me pas siē raporton ky medium, pronari i kompanisė shumėkombėshe zvicerane “Mabtex” nė Abixhan ka takuar ministrin e Jashtė tė Bregut tė Fildishtė, Jean-Marie Kacou Gervais, nė kuadėr tė pėrpjekjeve tė tij pėr njohjen ndėrkombėtare tė Kosovės nga Bregu i Fildishtė.

“Gjatė kėtij takimi, Pacolli do tė tregojė se personalisht ka shpenzuar njė shumė prej 70 milionė dollarėsh nė kuadėr tė veprimtarisė pėr njohjen ndėrkombėtare tė vendit tė tij tė origjinės”, shkruan nė artikullin e “Connection Ivoirienne”.

Pas ministrit tė Jashtėm, kjo agjenci shkruan se, Pacolli ėshtė pritur nga ministri i Brendshėm, Hamed Bakayoko.

I kontaktuar nga Ekonomisti, pėr ta vėrtetuar kėtė deklaratė tė Pacollit, Arbėr Geci kėshilltari i zv/kryeministrit tė parė tė Republikės sė Kosovės, ka thėnė sė nuk di asgjė pėr kėtė punė.

Duke e ditur se mundėsia e keqpėrkthimit nuk qėndron, ndėrsa analizėn e medieve tė Bregut tė Fildishtė ai edhe nuk mund ta bėj, si mundėsi tė fundit Geci ka pėrmendur qė kjo ėshtė njė dezinformatė e plasuar nga serbėt qė kanė lobe tė fuqishme nėpėr shtetet afrikane.

“Kjo ėshtė njė dezinformatė e lansuar nga lobet serbe qė janė shumė tė forta. Kjo ėshtė pėrgjigja jonė zyrtare”, ka thėnė Geci, duke shtuar se pėr kėtė ēėshtje ėshtė konsultuar me zėvendėsėkryeministrin Pacolli.

Na krymen te vjedhe popullin
70 milion per lobim duke nejte neper hotele luksoze
e qfare lobimi per kosoven multietnike per kombin kosovare per flamurin mutietnik
turp te lobojshe per kosovarizmin sju vjen turp
e te hanger ndjersen e popullit ,e populli ska buk me ngarne
duhet me i fute ne burge te gjithe ata qe lobojne per kosovarizmin kjo eshte tradhti kombetare e leje ma te vjedhesh 70 milion katastrofe o popull qka pritni more qe fleni si kingjha..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Behxhet Pacolli shoferi titos dhe Bakall qakallit   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Behxhet Pacolli shoferi titos dhe Bakall qakallit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt :: Politikė-
Kėrce tek: