Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ne cilen moshė fillon formimi i karakterit te njeriut .

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Ne cilen moshė fillon formimi i karakterit te njeriut .   Wed Mar 24, 2010 12:08 am

Po si jo.bile shum kjarte e ke then se smundet ta kete cdo kushe kte pasuri njerzore?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
albaninr1
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 78
Age : 33
Vendi : Londer
Profesioni/Hobi : Sport
Registration date : 23/03/2010

MesazhTitulli: Re: Ne cilen moshė fillon formimi i karakterit te njeriut .   Wed Mar 24, 2010 12:16 am

:-)) mire qe e kupton dhe e realizon:-))
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Ne cilen moshė fillon formimi i karakterit te njeriut .   Wed Mar 24, 2010 12:19 am

Padyshim eshte nje nder cilsite e mija qe posedoj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
albaninr1
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 78
Age : 33
Vendi : Londer
Profesioni/Hobi : Sport
Registration date : 23/03/2010

MesazhTitulli: Re: Ne cilen moshė fillon formimi i karakterit te njeriut .   Wed Mar 24, 2010 12:22 am

po moj fiona qfar pune ben ti? apo je fare ne shkolle?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Ne cilen moshė fillon formimi i karakterit te njeriut .   Wed Mar 24, 2010 12:30 am

Jam ne klasen e dy fillore .mos rastesishe je ti ne klasen epare e me njeh?
Po mundohem te mesohem nga njerz e zgjuare meqen se ndaj kohen edhe per internet.ku mund te lexoj shum por shum pakte te mesoj sepse ske nga kushe !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
albaninr1
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 78
Age : 33
Vendi : Londer
Profesioni/Hobi : Sport
Registration date : 23/03/2010

MesazhTitulli: Re: Ne cilen moshė fillon formimi i karakterit te njeriut .   Wed Mar 24, 2010 12:32 am

hmmmmm nese lyp dije nuk besoj se do e gjesh ne nje forum hahahaha por ok gjithekush si te don veht :-))
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Ne cilen moshė fillon formimi i karakterit te njeriut .   Wed Mar 24, 2010 1:03 am

,,Do kem parasyshe keshillen tuaj,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kodi994
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 9
Age : 48
Vendi : Ilirida
Registration date : 23/03/2010

MesazhTitulli: Re: Ne cilen moshė fillon formimi i karakterit te njeriut .   Tue Mar 30, 2010 1:57 am

mendoj qe, karkteri eshte ceshtje gjenetike dhe nuk mvaret nga procesi i zhvillimit te njeriut por perkundrazi, ndikone ne ate proces te krijimit te nje individi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: Ne cilen moshė fillon formimi i karakterit te njeriut .   Fri Jan 21, 2011 1:43 am

Ka ca se vdesin till,pa zhvillim te karakterit njerzor!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ne cilen moshė fillon formimi i karakterit te njeriut .   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ne cilen moshė fillon formimi i karakterit te njeriut .
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Psikologji-
Kėrce tek: