Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share
 

 Gjate luftes se UçK,serbet strehohen ne brendi te shqiperise

Shko poshtë 
AutoriMesazh
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Gjate luftes se UçK,serbet strehohen ne brendi te shqiperise Empty
MesazhTitulli: Gjate luftes se UçK,serbet strehohen ne brendi te shqiperise   Gjate luftes se UçK,serbet strehohen ne brendi te shqiperise EmptyThu Jun 25, 2009 8:39 pm

https://www.youtube.com/watch?v=cE7Hrur4E0Y&feature=related


https://www.youtube.com/watch?v=ZmVJVpPPM7E&NR=1
Gjate luftes se UçK,serbet strehohen ne brendi te shqiperise mi nxene uçk
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Gjate luftes se UçK,serbet strehohen ne brendi te shqiperise Empty
MesazhTitulli: Re: Gjate luftes se UçK,serbet strehohen ne brendi te shqiperise   Gjate luftes se UçK,serbet strehohen ne brendi te shqiperise EmptyThu Jun 25, 2009 8:45 pm

Jepni komente per situaten e asaj kohe,marrina dhe dobesit e shqiptareve!!Serbet si munden ti uzorpoin bunkeret e xhaxhit Enver ?Ku gjuanin shqiptaret ?Ne ajer vetem ashtu disi me thene gjujta !Tjeter thote njeri se ata na gjuajn me snajper e na myten §!!!!!Po shifet sa trima jemi qellue me serb ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
haxhiu
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
avatar

Numri i postimeve : 1150
Profesioni/Hobi : bashkimi me dajak
Registration date : 29/06/2008

Gjate luftes se UçK,serbet strehohen ne brendi te shqiperise Empty
MesazhTitulli: Re: Gjate luftes se UçK,serbet strehohen ne brendi te shqiperise   Gjate luftes se UçK,serbet strehohen ne brendi te shqiperise EmptyWed Jul 08, 2009 3:10 pm

Po te paraqesim ndonje teme per historin e skenderbeut qe se njofim a eshter shqiptar apo tyrk,te gjithe do shkruani per mitet e krijuara nga rilindaset shqipoveca,per interesa te veta !A me shkrue ja serbet hyne edhe ne shqiperi,tan e kundershtoni,duke thene jo shkjau kurr nuk ka mundur me hyre ne shqiperi ,por shqiptaret perhere e kan zbrasur mbrapa shkjaun me pushke te hamamit !Me genjeshtra e fjale po trima jemi,sepse e çliruat luginen e Presheves, pastai shqiptaret e maqedonise marrin ma shlirshem tani sepse uçk e çliroi shqiptarin dhe e bashkoi hamamin !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Gjate luftes se UçK,serbet strehohen ne brendi te shqiperise Empty
MesazhTitulli: Re: Gjate luftes se UçK,serbet strehohen ne brendi te shqiperise   Gjate luftes se UçK,serbet strehohen ne brendi te shqiperise Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Gjate luftes se UçK,serbet strehohen ne brendi te shqiperise
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët-
Kërce tek: