Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Mirë se erdhë në forum " Bashkimi Kombëtar "
Qëndro i lidhur me ne ! Disponim te këndshëm të kontribojm për kombin larg ofendimet dhe zënkat...
Bashkimi Kombëtar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 UDBja Bahtir Hamza

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja


Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 61
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

UDBja Bahtir Hamza Empty
MesazhTitulli: UDBja Bahtir Hamza   UDBja Bahtir Hamza EmptyThu Jun 04, 2009 6:48 pm

Bravo Bahtir Hamza,ti ke shkruar si te ishe serb



PERSHENDETJE BAHTIR HAMZA

QE NE FILLIM PO TE PARALAJMROJE SE TI JE NGA UNE DHE SHUME TE TJERE NJE HIQ I INTERNETIT.TE GJITHE E DIJNE SE TI JE NJE MASHTRUES I PA PERMIRSUESHEM.


JE NJE I SEMURE PSIKIK QE VJELLE VRERE KUNDER INTELEKTUALEVE DHE PATRIOTEVE QOFTE KY JUSUF DHE BARDHOSH GERVALLA,ZEQIR GERVALLA,FLORI BRUQI ETJ.

PSE O I CMENDUR SHPIF KUNDER ILJAZ PROKSHIT,HAJDAR FEJZULLAHUT,
SHYQRI GALICES,FADIL SHYTIT,MONIKA BOTOSANIT,FAIK SMAJLIT,BEQIR ELSHANIT DHE WEBAVE SHUME TE LEXUAR FLOART-PRESS,DERVINA.COM ETJ.

A E DI TI MIRE SE ZOTI GAFURR ADILI SI ZEDHENES POLITIKE I FBKSH-SE TE KA DERGUAR LETER QE TI O MANJAK I INTERNETIT TI NDERPRESESH ATO BROCKULLA TUA KUNDER USHTRISE CLIRIMTARE TE KOSOVES,AKSH-SE DHE PATRIOTEVE TE TJERE.

AI ASGJE NUK KA THENE KUNDER MEJE APO DIKUJT TJETER.SE AS AI E ASE TI NUK MUND TE THUANI ASGJE.TI MUA NUK ME NJEF.UNE JAM USHTARAK DHE ATO GRADIME NUK MI KE DHENE TI E ASE ZOTI GAFURR ADILI...

ATO GRADIME JANE ME SHKOLLE USHTARAKE9KOLONEL I TRI LUFTRAVE)...
KURSE TI JE SIC TE THASHE EDHE ME LARTE NJE BASHKEPUNETOR I UDBES JUGOSLLAVE.KJO SHIFET EDHE NGA SHKRIMET TUA QE JE DUKE I DHENE GAZETAVE TE BEOGRADI(POLITIKA,WEB
WWW.NOVINAR.DE ETJ).

PO SI MORE I CMENDUR MUND TE THUSHE PER ADEM JASHARIN ATO FJALE QE JA KE THENE GAZETARIT TE ISH GAZETES EKSPRESS TE PRISHTINES Z.PREN BUZHALA SE ADEM JASHARI ESHTE TRADHTARE DHE BASHKEPUNETORE I UDBES.SI MUND TE THUASH PER JUSUF GERVALLEN ETJ.SE JANE TRADHTARE!

PO KUSH JE TI MORE HIQ TI THUSHE KETO FJALE!!! PO TI JE NJE MASHTRUES I PAPERMIRSUESHEM!!!

TE GJITHE ATA QE KANE PATUR ME TY PUNE JANE ZHGENJYER!!!

ESHTE E VERTETE SE TE GJITHE I MASHTROVE PERPOS FLORI BRUQIT,I CILI TE CVESHI LAKURIQ BIOGRAFINE TENDE TE PASUR DHE TE THA SHUL E SHQIP SE TI JE NJE UDBASH I BEOGRADIT.

PO NA I TREGO ADRESAT,EMRAT E NJEREZVE QE NA I FUTEM NE BURG.NA NUK ISHIM BASHKEPUNETOR TE UDBES JUGOSLLAVE SI TI QE I FUTSHE NE BIRUCE SEPARATISTET DHE IREDENTISTET SHQIPTARE!!!

PSE RRENE SE TI ISHE I PERNDJEKUR NGA UDBA.KUR E NJAJTA UDBE TE QOJ NE ZAGREB PER TE SPIJUNUAR STUDENTET E KETIJ UNIVERSITETI.TI QINDRA SHQIPTARE NE ZAGREB I DENONCOVE...I DENONCOVE DRENICAKET TU TEK SELIM BROSHA,NACELNIKU I SUP-IT.

PSE E DENONCOVE TEK AI SHKRIMTARIN GANI XHAFOLLI!!!PSE I DENONCOVE VELLEZERIT SHALA,BERISHA,JASHARI,MEHMETAJ NE ORGANIZATEN TERRORISTE '3 TRESHNJE'' NE ZüRICH!DIHET SE KOMANDANT I KESAJ KA QENE KUSH TJETER VEQ SHOKU I YT ZHELKO RAZNJATOVIQ ARKAN.

PSE TE RRAFI MIDIS TIRANES SHIK-U SHQIPTARE?KETO DUHET TI TREGOSH!

KUSH TE QOJ NE AMERIKE DHE KANADE!

CILA ORGANIZATE TERRORISTE SERBE(BELI ORLOVI )...

PSE I MALTERTON LEXUESIT ME POLLAVRAT TUA.

TI A E DIN SE NUK DIN MIRE SHQIP.TI JE I PERJASHTUAR NGA LIDHJA E SHKRIMTAREVE TE KOSOVES!

KUSH TE BERI SHKRIMTARE TY!

A SPO TE VJEN MARRE KUR PO RICIKLON LETRA ME GABIME TE NDUARDURTA E TI I THUA VEDIT SHKRIMTARE! NESE ESHTE MBETE KOSOVA QE TI ATE TA MBROSHE LE TA HAJE DREQI,SEPSE SPIJUNAT SI TI NUK I LYPSEN SHQIPERISE NATYRORE!

DHE KUR TE KTHEHESH NE KOSOVE NUK KE VEND ASE NE KOROTICEN TENDE SE TI JE I DENUAR PER TRADHTI KOMBETARE!LEXO CKA TE KSIH THENE NJE LEXUES I SERBISE ''BRAVO BAHTIR HAMZA ,TI KE SHKRUAR SI TE ISHE SERB".

RAMADAN AVDIMETAJ
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja


Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 61
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

UDBja Bahtir Hamza Empty
MesazhTitulli: Re: UDBja Bahtir Hamza   UDBja Bahtir Hamza EmptyThu Jun 04, 2009 6:49 pm

Albaniapress
12.7.07

LETRA E BAHTIR HAMZES DERGUAR MEDIAVE(LETER BROCKULLE)....UDBASHI DHE I ÇMENDURI BAHTIR HAMZA SHKRUAN BROCKULLA PER HEROJIN JUSUF GERVALLA:LETRA E TIJ E RICIKLUAR NE DISA ADRESA ESHTE SA VIJON(ORIGJINALI I LETRES NE ORGANET E HETUESISE NE KOSOVE)PER VEPER PENALE (SHPIFJE)KUNDER MANJAKUT BAHTIR HAMZA:***....Ndersa ne Fletoren e dyte zyrtare te "UDB-ese" .(SUP.Kosovo I Metohuja.Knjika Br;2.)gjindet emri i Jusuf Gervalles, qe ishte puntor I "SUP". Ne Prishtine ne sktorin e Pasaportave si perkethyes. Serbisht shqip.qe nga viti 1974-1978……Jusuf Gervall te njeten pune e ka keryare edhe ne Shkup, ne sektorin e "SUP". Maqedoni.Perkethyese ne sektorin e Pasaportave.serbisht shqip.1973-1979.Ne "SUP" te Prishtinese, Jusuf Gervallen e ka punsuare zoti.N.Pevqeli, "UDB-ash"I kombesise turkoshqiptare.(qe z.Pevqeli,nuk jetone me ne Kosove).Prej vitit. 1973-1975.Jusuf Gervalla ,ka banuare ne shtepine e Pevqelit, Prej vitit. 1975.1978.Jusuf Gervalla ka banuare ne rrugen "Proletersak Brigada." .aty afere "DOMIT’Shtepi e Kulturese ku ne ate Kohe NE bejshem ushtrime ne "Sh.K.A.RILINDJA" e Prishtinese.Kenedim dhe vallezim.Coragrfa te valleve ka qen "COBI".i kembesis serrbe.Ne pauzen e ushtrimeve gjithmone kemi ndejet bashke,Une Hashim Shala dhe Jusuf Gervalla,Ne nje pause duke bisedu per shqiponjen,Jusufi me tha, :"hjek shqiponjne prej qiftelis," I thash pse.se une punoje ne "SUP"dhe te shti ne burg"…. ova, Hashim me tha;"jo,jo,po ben hagjar,se jo,"dhe I tregova menjihre Shefkiut, qe I ishte Klarenitiset,I thashe.keshtu me tha Jusufi,"hiqe shqiponjne prej çiftelise,se te shti ne burg."Shefkiu me tha;"Mos e hiq, dhe mos hajde ti me ketu ne ushtrime.Se nuk vi as une, " …………..Keshtu u shua Shoqeria.K.A."Rilindja" sepse ne te kishte shume "UDB-esha" nentokesore,me pozitat e tyre secrete……..Shefkiu dhe Une qe ishume anetare te rregullut ne kete Shoqeri K.A."RILINDJA",nuk kemi shkuare kurr me ne ushtrime.Mevon Shefkiu me thirre te ushtroje e te Vallzoje,ne"SH.K.A."BajramCurri"." dhe kemi kendu e kemi ushteruare se bashku me Mahmut Feratin, e me shume artiste te tjere,qe sot jan orjentua ne artin e tyre muzikor….NE FUNKSIONIN E ARMEVE.Jusuf Gervalla, ne mars.1976.Nga "SUP".ne Prishtine,ja nxjerre pasaporten Bardhoshit,vellaut te vet, dhe neper mese "BVIS" se Prishtinese, NE ATE KOHE Bardhoshin,e qone ne mynyre zyrtarene pune ne Shtugart te Gjermonise.Ne Korrik 1978.Jusuf Gervalle e prejashtojne nga Puna,nga "SUP" sektori I pasaportave si perkethyes, per dallavert e tina,dhe nga burgu e shpetone zoti.N.Pevqeli, dhe prej vitit.1978.1980.Jusuf Gevalla ka punuar ne Shkup."SUP’Makedonija, si perkethyes.Serbisht shqip,sebashkue me Jovanoski Bojanqe, shtes meqedon.Per te gjitha keto ekzistopjn e deshmite dhe faktet.Jusuf Gervalla dhe Bardhosh Gervalla, jan vera ne gjermoni, per shkak "Te plageve te Vjetera",per hakmarrje,-hasmerise se gjakut me shqiptar.Per shkak te torturave dhe burgosjeve,dhe per shqiptaret qe I ka lane sakata, nga rrahja.Zenel Garvalla,(Mixha I tyre.).Ne vitin 1956.ishte akcioni I pushkve.Shtrirja e Aleksander Rankovicit,Ne ate kohe ne rrafshine Dukagjinit ishte qellimi kryesor I tina. Aleksander Rankovicit Bukurine e vet e gjet, ne fshatin DUBOVIKE, fshat I vogle, ne Shtepine e Zenel Gervalles,(ne ate kohe fshati e kishte emrin UDBOVIKE).Zenel Gervalla u be nje "UDB-ash- I frote dhe mik I ngushte familjar I Aleksander Rankoviqit, ne Deqan,e Peje,…Prej viti 1956-1981.Nga kulmi I friges shqiptarete e Kosoves,u ben shume te urte dhe shume te mire me serbet dhe per serbet.Ne mes shqiptarve dhe ne familjet shqiptarte te rrafshit te Deqanit, kishte skata, te burgosure, te merziture qe ishine te mbeture edhe pa goje,te mbyllure ne shtepi, shqiptare qe kishin edhe smundje te renda… prej torturave ,dhunese, se akcioneve te pushkeve dhe bashkepuntorve "UDB-asha" te Rankovicit.Per me I rrahe shqiptarte per areme,Zenel Gervalla, I mesojke te gjorit cka me thane ne pytje me "UDB-ash"citoj fjlete e Zenel Gervallese;"ne se te pyte komandiri,se ku e ke marre pushkene, thuja se e ka pjelle Lopa.", ne kete moto, shqiptarte u rreheshine si shtazet,nga"UDB-ashat" shqiptaroserboshqiptar.ne viti 1956.-1968.Kjo eshte aresyja qe jane vera vellezerite Gervalla ne Gjermoni,dhe sa hera qe doni ju ,na I shpallim patriota e heronje,e deshmore,e repoblikana te Kosovese.Por realitetit eshte ky....Bahtir Hamza,poet,editor,penashqiptare@yahoo.comTuesday, July 10, 2007 1:53 AM
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja


Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 61
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

UDBja Bahtir Hamza Empty
MesazhTitulli: Re: UDBja Bahtir Hamza   UDBja Bahtir Hamza EmptyThu Jun 04, 2009 6:49 pm

Ruanu Bahtir Hamzes,keti delikuenti te papermirsueshemInboxME VJEN SHUME KEQ QE JU ZOTNI BAHTIR HAMZA MERRNI NE GOJE NJERIUN E VDEKUR.KJO LENE TE KUPTOJME SE TI JE PERSON I SEMURE DHE RECIDIVE.JUA DIJME TERE BIOGRAFINE,PRANDAJ EDHE KESAJ RADHE VENDOSA ME NJOFTUAR OPINIONIN SE TI JE NJE DELIKUENT I PAPERMIRSUESHEM.PSE FYEN FYTYRAT E NDRITURA TE KOMBIT TONE ME ATO SHPIFJET TUA PREJ NJE UDBASHI TE RRYER.DO TE ISHTE MIRE QE TE MOS NA SHKRUASH ME SE SHKRIMET TUA NUK KANE EDHE AQE PESHE PASIQE TE GJITHE E KANE KUPTUAR SE TI BAHTIR HAMZA JE NJE NJERI I VOCKEL DHE I SEMURE.PSE FYEN PER SE VDEKURI POETIN E MIRENJOHUR ILJAZ PROKSHIN.TE GJITHE E DINE SE KUSH JE ,PRANDAJ JU PREFEROJME SHOKEVE DHE MIQEVE TU TE JENE TE KUJDESSHEM SE TI JE NE GJENDJE ME I MASHTRUAR ATA SIQ I MASHTROVE QINDRA VETE NE KOSOVE DUKE JUA MARRE TE HOLLAT PA JUA KTHYE KURRE...ASHTU E DIJME SE EDHE NE AMERIKE KE BERE.NUK I KE DALE NGA BANESA NJE INTELEKTUALI ME MBIEMRIN ZHERKA ME MUAJ TE TERE.KETO INFORMCIONE NA KANE ARDHE NGA GAZETARI MUHAMET MJEKU,PRANDAJ DO TE ISHTE MIRE QE TE HIQESH NGA KETO LAVDERIME TUAT SEPSE TI SJE ASKUSHI,TI JE NJE I SEMURE DHE NJE UDBASH SHUME I RREZIKSHEM.MEQENESE JE PERSON I PAPERMIRSUESHEM JAM E DETYRUAR QE KETE LETER PER HIRE TE VERTETES DHE OPINIONIT TIM PER TY TE NJOHTOJME LEXUESIT NE BLOGUN QE ENKAS PER TY E KAM HAPUR:www.albania-press.blogspot.comPROF.DR.ALBANA FERATIE-mail:albana_ferati_alb @hotmail.comWASHINGTON DC,12.07.2007
Posted by Alban at 8.35.PD 0 comments
11.7.07
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja


Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 61
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

UDBja Bahtir Hamza Empty
MesazhTitulli: Re: UDBja Bahtir Hamza   UDBja Bahtir Hamza EmptyThu Jun 04, 2009 6:50 pm

SHOKU I ARKANIT Z.BAHTIR HAMZA SHKRUN DHE KERCNON INTELEKTUALET SHQIPTARE!!!From : Fahredin Shehu Sent : Wednesday, July 11, 2007 12:35 PM To : "Bruqi Flori" CC : hamdinuhiju@yahoo.com Subject : Re: Letra e fundit për Bahtir Hamzën:Mos derdh lot krokodili për Kosovën!!! Te nderuar, kisha me ju lut me i ul gjaqet dhe mos me komuniku ne nivelin e Bahtir Hamzes, Po ky njeri aq e ka devalvu veten ne nje emision me nje falxhore rome, emisioni i RTK-se, sa nuk ja vlen vertet me u marr me nje Lunatic si ai. Titujt akademik me se pakti te bejne njeri dhe Bahtir Hamza eshte nje rast Par Excellence i ketij deshtimi te edukimit ne Kosove. Ne vend te kesaj energjine tone mundemi me e orientu me promovimin e vlerave kombetare ne kulture, trashigimi kulturore, besim dhe me qene totalisht indiferent ndaj sulmeve te nivelit te Bahtir Hamzes i cili fatkeqesisht nuk eshte vet, sepse ai eshte neveria vet, marrja me pergjigje sulmeve te tij eshte humbja e kohes, arsyes dhe energjise plus dicka tjeter. Ja vlen me debatu me dikend normal natyrisht por ky...? Zoti e nimoft. Selam nga Fahredini On 7/11/07, Bruqi Flori wrote: Shkrim i botuar sot ne Floart-Press ________________________________ From: hamdi nuhiju To: Bruqi Flori , penashqiptare@yahoo.com Subject: Re: Letra e fundit pÄ—r Bahtir HamzÄ—n:Mos derdh lot krokodili pÄ—r KosovÄ—n!!! Date: Tue, 10 Jul 2007 06:15:20 -0700 (PDT) Bahtir Hamza dhe Konglomerati LogjikÄ— Hamdi NUHIJU,KumanovÄ— I nderumi z.Bahtir Hamza! Populli shqiptar zakonisht gjate historise ka pasur devalvime, ka pasur manipulime, ka pasur persiatje te ngurta logjike , ka pasur tradhtar, shpiun e gomar. Populli jone gjate historise ka pasur edhe xheloza e mercenar , inatcor e fallxhor , (zhenskopile) ,ka pasur edhe sehirxhi e ithtar te sehirit , kukulla e fryme debore... Ato fjale qe i shkruat per Flori Bruqin nuk i perkasin nje njeriu me emrin e bukur Bahtir.I dashtuni Bahtir, duhesh te besh dallim midis berjes sehir per popullin shqiptar dhe punes per popullin shqiptar. Te lutem! Puno per popullin shqiptar dhe mos na ben sehir... T`i si duket je zhytur nen histerine e Bruklinit dhe mendon qe Shqiperise i duhet nje koncept cfare po na servojne te deleguarit nga Beogradi ne OKB... Ku sigurt njeri prej te deleguarve nga Beogradi per ne Nju Jork je edhe vet ti , sepse ne vend qe ta mbrosh luften e Flori Bruqit ne sajtet serbe t`i cohesh kunder.... I nderumi Bahtir Hamza. Mundesh me qene me titull AKADEMIK, vec kundershtimi i Flori Bruqit ne sajtet serbe tek ne me Kanun e me Ligj tek Populli Shqiptar llogaritet TRADHETI... Keshtuqe titujt e tu , fjalet e tua, shkronjat e tua , jeta jote nuk pine uje ne mesin e popullit shqiptar... Shqiperia behet me trima e shqiptar e jo me KURVA E TRADHTAR... Te pershendes ty o njeri i vogel , une nga KUMANOVA E MADHE...# posted by FLOART-PRESS @ 6:21 MD 0 comments From : hamdi nuhiju Sent : Tuesday, July 10, 2007 1:15 PM To : Bruqi Flori , penashqiptare@yahoo.com Subject : Re: Letra e fundit për Bahtir Hamzën:Mos derdh lot krokodili për Kosovën!!! Inbox Bahtir Hamza dhe Konglomerati LogjikëHamdi NUHIJU,KumanovëI nderumi z.Bahtir Hamza! Populli shqiptar zakonisht gjate historise ka pasur devalvime, ka pasur manipulime, ka pasur persiatje te ngurta logjike , ka pasur tradhtar, shpiun e gomar.Populli jone gjate historise ka pasur edhe xheloza e mercenar , inatcor e fallxhor , (zhenskopile) ,ka pasur edhe sehirxhi e ithtar te sehirit , kukulla e fryme debore...Ato fjale qe i shkruat per Flori Bruqin nuk i perkasin nje njeriu me emrin e bukur Bahtir.I dashtuni Bahtir, duhesh te besh dallim midis berjes sehir per popullin shqiptar dhe punes per popullin shqiptar. Te lutem! Puno per popullin shqiptar dhe mos na ben sehir...T`i si duket je zhytur nen histerine e Bruklinit dhe mendon qe Shqiperise i duhet nje koncept cfare po na servojne te deleguarit nga Beogradi ne OKB...Ku sigurt njeri prej te deleguarve nga Beogradi per ne Nju Jork je edhe vet ti , sepse ne vend qe ta mbrosh luften e Flori Bruqit ne sajtet serbe t`i cohesh kunder....I nderumi Bahtir Hamza. Mundesh me qene me titull AKADEMIK, vec kundershtimi i Flori Bruqit ne sajtet serbe tek ne me Kanun e me Ligj tek Populli Shqiptar llogaritet TRADHETI...Keshtuqe titujt e tu , fjalet e tua, shkronjat e tua , jeta jote nuk pine uje ne mesin e popullit shqiptar...Shqiperia behet me trima e shqiptar e jo me KURVA E TRADHTAR...Te pershendes ty o njeri i vogel , une nga KUMANOVA E MADHE...
Posted by Alban at 12.53.MD 0 comments
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja


Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 61
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

UDBja Bahtir Hamza Empty
MesazhTitulli: Re: UDBja Bahtir Hamza   UDBja Bahtir Hamza EmptyThu Jun 04, 2009 6:51 pm

Kush është manjaku i internetit BAHTIR HAMZA?!!!Përshëndetje të gjithëve,Më pak vonesë po i përgjigjëm disa shpifjeve ordinere të manjakut të internetit ,poetit të vetëshpallur,falsifikatorit dhe shizofrenikut Bahtir Hamza i cili ka kohë që shpifë për intelektualët e njohur shqiptarë.Nuk e dijë se çfarë (ju lexues) jeni më profesion! Më keqardhje ju them se personi në fjalë është një mashtrues ordiner i cili është edhe i sëmurë psikikisht.Ky monstrum interneti më muaj të tërë po vjellë vrerë kundër intelektualëve dhe atdhetarëve të dëvotshëm të çështjës kombëtare duke akuzuar edhe komnadantin legjendar Adem Jashari si trdahtare(këto fjalë manjaku Bahtir Hamza ia ka thënë gazetarit dhe publicistit të mirënjohur Prend Buzhala).Më vonë Buzhala shkroi për mashtrimet e Bahtir Hamzës në gazetën Express.Të gjitha të palarat e këti manjaku(Bahtir Hamzës)I paraqiti shtruar edhe publicisti I njohtur dhe atdhetari shqiptar Flori Bruqi,I cili zbuloi se Bahtir Hamza është një mashtrues dhe kriminel i njohur ,shok i Zhelko Razhnjatoviq Arkanit.Zoti Bahtir Hamza në mënyrë tejete të paskrupullt shkruan letra në emrin e të vdekurve(si fjala vjen në emrin e shkrimtarit tashmë të ndjerë z.Iljaz Prokshi) apo në emrin e Magjistrit të mirënjohur Xhafer Syla…Do të ishte e udhës që manjaku Bahtir Hamza të shkruaj kundër armikut shekullor (Serbisë) e jot ë merret më gënjeshtra ordinere.Më çuditi edhe zëdhënësi politik i FBKSH-së,kur komunikon më këtë manjak,prandaj edhe reputacioni i tij(z.Gafurr Adili) tek unë nuk ka tash asfarë kuptimi,sepse ky e asë Bahtir Manjaku nuk mund ta zbehë veprimtaritë e Jusuf Gërvallës,Adem Jasharit apo Flori Bruqit…,shkrimtarëve Riza Grajqevci,poetit Zeqir Gërvalla,Fadil Shytit,Beqir Elshanit apo të ndonjë tjetri që më mish e shpirt luftojnë ta zhdukin armikun nga faqja e dheut…,kurse Bahtir Lepuroshi ,derdhë lot krokodili e dihet se ky vetë është armiku nr. 1 I shqiptarisë,sepse është udbash I Beogradit.Për më shumë do të ishte mire që lexuesi të njifet për veprimtarinë e tij në blogun www.albania-press.blogspot.comMë shumë respektDr.sci.Bedri Zahiti,internist kardiolog,QKUK Prishtinë
Posted by Alban at 12.50.MD 0 comments
10.7.07

Letra e fundit për Bahtir Hamzën:Mos derdh lot krokodili për Kosovën!!! Inbox I nderuari, Bahtir Hamza !Nuk kam kohë të merrem me Ty!Unë kam punë të tjera më të menqura se të merremi me grindje pa lidhje me Ty që nuk e meriton...sepse ti je shumë i vogël për tu marrë më punë të mëdha.Unë jam për Ty dhe sorogatët si TI shumë i madh...Mua më lexojnë në terë botën dhe mendimi im ka peshë ndërsa mendimi yt o Bahtir Hamza është tamam i një fëmiut 5 vjeqar.Lejë rahat njerëzit e penës si të respektuarin Fadil Shyti,Monën Sokoleshë,Xhafër Sylën,Ramadan Avdimetajn,webin www.dervina.com,Floart-Press ,dëshmorët e kombit...e qindra të tjerë,...se sa për mua shkruajë ç'të dush se fjalët tua i merr era ,si m...Puno mirë diç në interesin kombëtarë...Ka ardhë koha si pasojë e vringëllimës së armëve të përgjakura të kriminelëve tëMillosheviçit,Mlladiçit e të tjerëve,që ti leni menjanë zënkat , të krijojmë një front të përbashkët politik(pa Ty-se Ti s'je kurrkushi)por më ata që militojnë qysh para se të lindin për pavarësi, ngase nuk ka rrugëdalje tjetër për Kosovën dhe fatin e Saj historik.Kosova nuk ka mbetur në mëshirën e shkrimeve tua,se Ti nuk je njeri i penës !Mos jua "trumhazë"eshtrat e bacë Shabanit dhe djemëve tjerë të tijë -Flakadanë lirije ... Nuk përfitohët pavarësia me talibanizëm ballkanik, më kërcenimët tua nëpërmes gazetave dhe webave serbe ( www.novinar.de) duke dhënë intervista( tash së voni )për Beogradin...Leje menjanë Pavarësisë e Kosovës dhe me Lëvizjen "Vetëvendosj"! ,mos u merr asë më UÇK-në,AKSH-në,se Ti atyre jua fëlliqë emrin ,Ti s'je me ne për Shqipërinë Natyrore! Ti je për Tigrizimin e Kosoovës !Po,bre burrë ,Ti je një planprishës gjithëkombëtarë (dhe më çuditi reagimi i "juaj" i fundit(sepse e dijë që Ti nuk dinë më shkrue shqip )!Nejse,mësuesat i ke shumë antikombëtarë(ashtu siq je edhe Ti vetë).Nejse !Dhe krejt në fund po të themë mos u merr më më Historinë e shqiptarëve...merru më varfërinë tënde mendore ,se Ti je njeri pa identitet (herë je shqiptar,herë -herë egjiptjan,cigan...kristjan,drogmen,homoseksulac ,makro i prostitucionit,poliagjent ).TY askush nuk mund të të bjerë në fije.Shul e shqip ti nuk je njeri ...Mjekoje së pari vehtën , mos qajë për Kosovën( prej New Yorku),se Shqipëria Natyrore ,nuk është mbetë në Ty...Pavarësia nuk vjen nëpërmës internetit ,pavarësinë e sjellin cucat dhe djemtë shqiptarë të pushkës e të penës...Dhe le ta hajë dreçi atë pavarësi (nëse qiftat tu ma sjellin o Bahtir Hamza)!!!Sinqerisht më vije keq ti maltërtojë lexuesit e mijë të dashur,të merrëm më ty se ti s'je kurrkushi,prandaj edhe nuk kam kohë të mirrëm më Ty!!!Mirru më familjën tënde,babain tënd që po jetonte në kushte të mjeruara në Koroticën heroike(Drenicë) e mos u mirrë më mua se sinqerisht unë nuk jam i kalibrit tënd ,ti je "ujk i zi i Arkanit",e unë jamë pëllumb i Isuf Gërvallës!!!Mirëupafshim ,o Bahtir Hamza,në Shqipërinë Natyrore!Me respekt!Mr.sci. Flori Bruqi,poliagjent i webit www.bruqi.com(FLOART-PRESS)
Posted by Alban at 12.49.PD 0 comments

From : Agim Zogaj Sent : Monday, July 9, 2007 11:17 PM To : viktorshkodra@hotmail.com Subject : RE: Per shperndarje dhe publikim Absolutisht jam dakord me pikepamjet e Juaja. Aq me shume qe po ju paraqitem nga Nena Shqiperi! Respekte per te gjithe deshmoret e kombit dhe te idealit te bashkimit kombetar per te cilin kane rene edhe vellezerit Gervalla!, Profesor ZOGAJ
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja


Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 61
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

UDBja Bahtir Hamza Empty
MesazhTitulli: Re: UDBja Bahtir Hamza   UDBja Bahtir Hamza EmptyThu Jun 04, 2009 6:52 pm

Shkrimtari" dhe udbashi i Serbise fashiste ,drenicaku Bahtir Hamza ,sulmon dhe riciklon shkrime bastarde kundër dëshmorve -vëllëzërve Isuf dhe Bardhosh Gervalla!“Pastrohu " - nga fëlliqësirat udb-eske ,o Bahtir HamzaNga Ismet Shabani,New YorkBiografët e vetëquajtur shkrimtar Bahtir Hamza shkruajnë se ky lindi më 25 korrik 1956 në Drenicë të Kosovës. Thuhet se familja Hamza është nga Malësia e Mbishkodrës, Krahina e Elshanit familje kjo më tradita tradhtije kundër shqiptarëve në kohën e gllobërimit malazezë. Mësimet fillore dhe të mesme Bahtir Hamza i kreu në vendlindje(Koreticë). Studioi në Universitetin e Prishtinës, në Fakultetin e Shkencave Matematiko-Natyrore. UDB-a jugosllave Bahtir Hamzën e prangos në vitin 1977 dhe më 1981 më të vetmin qëllim që ti spijunoi të burgosurit politikë gjatë demostratave të "pranverës së kuqe të 81-shtit".Bahtiri , fakultetin kurrë se kryen për shkak të rrethanave politiko –shoqërore që mbretëronin atëbotë në Kosovë .I njajti u dashtë ti ndërpresë dy herë. Udba Jugosllave e dërgoi në Zagreb për t u rikualifikuar në Shkollën e Lartë të Hotelerisë. Në Cyrih (Zürich) të Zvicrës, kurrë nuk e kreu Fakultetin për Hotelieri dhe Turizëm. I njajti ishte anëtarë Klubit "3 tresnje" në Zurich ,klub ky i cetnikëve serb të agjensionit JAT...Bahtir Hamza, ka qenë kryeredaktor i revistës “Pena shqiptare”, si dhe editor i Shtëpisë Botuese “ARBANIA”.Ai kreu punën e kryetarit të Shoqatës Alternative të Poetëve “Pena Shqiptare” në Prishtinë.Me iniciativën e shkrimtarit, Adem Gashi, Bahtir Hamza në vitin 2002 u pranua anëtar i Lidhjes së Shkrimtarëve të Kosovës.Flori Bruqi, në vitin 2005, kërkoi nga Lidhja e Shkrimtarëve të Kosovës, gjegjësisht nga Kryetari i saj z. Adem Demaçi,…”Kërkoj nga LSHK, që zotin Bahtir Hamza, ta përjashtojmë nga Lidhja, ngase i njëjti me letra anonime dhe publike nga ShBA po i fyen shkrimtarët e mirëfilltë të Kosovës. I njëjti me disa shkrime të tij i kryqëzoi në “Penën shqiptare” edhe shumë shkrimtarë dhe shkencëtarë të tjerë.Është e vërtetë së në funksion të lirisë së Kosovës Bahtir Hamza është “autor” (lexoni në thonjëza) i disa veprave letrare.1. U rritsh me lulet e botës, Zvicër, 1991;2. Jeta troket në derë,Zvicër, 1993;3. Gojët e luleve,Tiranë, 2001;4. Jeta në peshojë, Prishtinë, 2002.5. Vdekja nis nga Brenda, Prishtinë, 2002;6. Kohë që lanë gjurma, Prishtinë, 2004;7. Pastrohu Kosovë, Prishtinë, 2005.Ndërsa nga konkurset letrare botoi nën editimin e tij këto vepra letrare:8. “Arbania-I-‘’ Krua i lotëve të mi", Prishtinë, 2003;9. “Arbania-II” -"Në poret e jetës", Prishtinë, 2003;10. “Arbania-III- "Pamje me atdheun", Prishtinë…Nga letërsia botërore botoi: "Zgjimi i dritës" nga Pol Valëri, Prishtinë, 2005.Është e vërtetë se në Kosovë ka nxjerrë në dritë 5 numra të revistës për kulture, art, shkencë dhe edukate qytetare “Pena shqiptare”.Disa nga redaktorët dhe autorët me nam në Kosovë fatkeqësisht deri më tash honorarët e tyre nuk i kanë marrë ngase Bahtiri “pa nam e pa nishan”, iku duke marrë edhe para për ndreqjen e vizave amerikane të gastarbajterëve tanë.Të gjitha librat e tij janë të shkruara nga shkrimtarë më zë të Kosovës :Abdullah Konjushevci,Iljaz Prokshi,Flori Bruqi,Gani Xhafolli etj...Thuhet së është piktor autodidakt dhe ka disa dhjetëra punime artistike.Për vetveten thotë së është poet i çmendur dhe se në shumë letra të postuara nga emali i tij , ka fyer veprimtarinë letrare-artistike dhe patriotike të dëshmorit Isuf Gërvalla, duke e quajtur të ndjerin ”tradhtar dhe spiun të UDB-ës jugosllave”.Bahtir Hamza përkohësisht jeton në Amerikë…dhe Kanda...Ja se çfarë thotë për të kritiku ynë letrar Abdullah Konjushevci i cili nga vetë Bahtiri ka qenë i paguar (400 euro): “…Shkrimtari drenicas, Bahtir Hamza,i njohur në letrat shqipe nga shtatori i vitit 1989, është shkrimtar disident i pakontestueshëm. Shkrimet e këtij shkrimtari kanë të gjitha veçoritë për një konstatim të tillë, ndonëse ajo e vuan ca historinë. Atdhedashuria është temë e preferuar e poezisë së këtij shkrimtari i cili, sikurse e thotë një poet tjetër i yni,” nuk të sjellë lumturi”. ”…Hamza, shprehet lirshëm e me elasticitet të vakantë. Lirizmi është element organik i poezisë së poetit, që buron nga sinqeriteti krijues. Ka këtu vargje të ngrohta e shumë origjinale”…Na thotë mendja se shkrimtari Hamza, sikur e tepron ca me tema të “vogla” dhe më marrjen me “miqtë e braktisur”, ku vije në shprehje subjektivizmi, që e dëmton mesazhin universal të poezisë. Kësaj poezie i mungon meditacioni. Poezia e Hamzës është e kapshme për lexuesin. Ajo është e pasur tematikisht dhe artistikisht, ku nuk mungojnë as format dhe fjale e reja dhe të larmishme të të shprehurit të poetit i cili sa ishte në Kosovë,publikoi shkrime të shumë shkrimtarëve ",shkruan Konjushevci.Për Bahtir Hamzën për fatin e zi shkruan : Akademik Rexhep Qosja, Odhise K. Grillo, profesor Roger Durand, Prof.dr.Agim Vinca, Flori Bruqi,Iljaz Prokshi,Adem Gashi,Gani Xhafolli,Merita Hoxha .Ndërsa herë pas herë në revistën "Pena shqiptare"(kur unë isha redaktor) shkrime për revistën e tij (Bahtir Hamzës) shkruan: Kolec Traboini, Klajd Kapinova, Vasil Qesari, Rajmonda Moisiu, Luan Starova, prof.dr.Riza Smaka, Gëzim Ajgeraj, Flori Bruqi, Iljaz Prokshi, prof.dr.Shefki Sejdiu, prof.Mr.Ahmet Kelmendi, Henrieta Isuflari, Avni Azemi, Mr.sc.Tahir Foniqi, Mexhit Musa, Rexhep Ahmeti, Fadil Shytiti, Osman Ismajli, Dhori Qiriazi, Fatmire Kaçkini, Agim Doqi, Miradije Ramiqi, Nerimane Kamberi, Nexhmije Ibishi, Ganimete Misini, Nebih Bunjaku, Lorik Hasangjekaj, Besart Elshani, Makfire Zejnullahu, Florim Ibrahimi ,Ramadan Ibrahimi, Arif Bozaxhi, Merita Hoxha, Arif Shabania, Milaim Nishori etj...Pra pothuaj të gjithë këta Bahtir Hamza i tradhtoi më shkrimet e tij djallëzore …Është e vërtetë se shkrimet e “tij” janë të njohur në "Penën shqiptare" si fjala vjen: ”Kush bën pjesë në Brigadën e dhelprave?”, ”Vallja e lugetërve me maska“, “Made in Jugosllavia”…,”Ata ishin më jugosllavë se vetë jugosllavët”, ”Deri kur horrat me tituj e pa tituj na torturojnë dhe komprometojnë”, ”Moneta për kusure apo ku fluturon plumbi”, ”Ruana zot prej spiunëve si dhe pasardhësve të tyre-mitilve modernë” venë në dyshim autenticitetin e “poetit” Bahtir Hamza, cili në kohë të fundit përgojon të gjithë shkrimtarët e Kosovës, duke filluar nga Isuf Gërvalla, Iljaz Prokshi, Riza Grejqevci, Flori Bruqi,Mona Botosani, Fadil Shyti etj.Bahtir Hamza të gjitha shkrimet e këtyre autorëve i ka përvehtësuar dhe i ka botuar si të vetat!Të gjithë thonë se është vrasës i një të huaje,për çka edhe ka vuajtur burgun,por i njajti është liruar si i krisur nga një Klinikë Psikiatrike Zvicrane...Më vonë therë më thikë edhe 2 bashkëvendasës të tij,për çka për një kohë ishte në burg,por organizata çetnike "3 tresnje" nga Zvicra e liron dhe e regruton si agjent në Tiranë.SHIK-u shqiptar e zbulon shpejt e shpejt se kush është...dhe nga shikistët Bahtiri hanë dajak...Më vonë i njajti infiltorhët në Prishtinë në rrjetin e vjetër të spijunimit më agjentin sekret Selim Brosha dhe agjentët tjerë Mishko Llakoviq dhe Gajiç David.Bashkëpunon për mrekulli më agjentët sekret serb nga Graçanica(2004-2005) duke ju dhën shqipfolësve pasaporta serb(mbi 50 pasaporta) si dhe duke dhën viza falso Shengen.I njajti infiltrohet edhe në zyrët ndërlidhëse të UNMIK-stanit për viza...Më në fund ju murr shumë shqipfolësve qindra mija marka për viza dhe në fund të vitit Bahtir Hamza,migroi për në Amerikë...Kjo është historia e shkurtër e "patriotit"Bahtir Hamza,bashkëpuntorit të Komandantit çetnik Arkan(vitet 85-97),kurse tash Bahtir Trimi nga New Yorku,më disa bashkëmendimtarë të tij të locuara edhe në formacione partishë si dhe ushtarake derdhë lot krokodili duke fyer çlirimtarët dhe liderët politikë të Kosovës!!!!AFERIM!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja


Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 61
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

UDBja Bahtir Hamza Empty
MesazhTitulli: Re: UDBja Bahtir Hamza   UDBja Bahtir Hamza EmptyThu Jun 04, 2009 6:52 pm

LETRA E BAHTIR HAMZES DERGUAR MEDIAVE (LETER BROCK...
Ruanu Bahtir Hamzes,keti delikuenti te papermirsue...
SHOKU I ARKANIT Z.BAHTIR HAMZA SHKRUN DHE KERCNON ...
Kush është manjaku i internetit BAHTIR HAMZA?!!! ...
Letra e fundit për Bahtir Hamzën:Mos derdh lot kro...
From : Agim Zogaj Sent : Monday, July 9, 2007 ...
"Shkrimtari" dhe udbashi i Serbise fashiste ,dreni...
IDENTITETI KOMBTAR Te pranosh te ndrrosh Identit...
Koment per udbashin Bahtir Hamza... Shkrimi i plo...
24.4.07 UDBASHET BAHTIR HAMZA DHE SOROSISTI KRENA...
KUSH ESHTE RENEGATI BAHTIR HAMZA?-BAHTIR HAMZA SE ...
INTERVISTA E SHIZOFRENIKUT BAHTIR HAMZA NE WEBAT S...
KUSH ËSHTË UDBASHI JUGOSLLAVË BAHTIR HAMZA? Be...
KUSH ESHTE UDBASHI BAHTIR HAMZA? Renegati Bahtir ...
"POETI"BAHTIR HAMZA PAS MASHTRIMEVE QE BERI NE AME...
► qershor (3)
TE IDENTIFIKOHET ANTIKOMBETARI NOFKA KASTRATI "9...
Statusi dhe pesëshja GU nyjë për Kosovën Jeton Ke...
Xhafer Syla: “BASHOTA PO BËN FUSHATA PERFIDE DHE...



"POETI"BAHTIR HAMZA PAS MASHTRIMEVE QE BERI NE AME... ► qershor (4). TE IDENTIFIKOHET ANTIKOMBETARI NOFKA KASTRATI "9. ...albania-
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja


Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 61
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

UDBja Bahtir Hamza Empty
MesazhTitulli: Re: UDBja Bahtir Hamza   UDBja Bahtir Hamza EmptyThu Jun 04, 2009 6:54 pm

TE GJITHE DOSJEN E BAHTIR HAMZES MUND TA GJENI NE INTERNET!

Lexues te albaniapress-it dhe blogjeve tjera,
ju kerkojme falje per shqetesimin tuaj ,por merita e Bahtir Hamzes ne letrat shqipe eshte se i njajti ka denoncuar qindra shqiptar ne udben serbe,prandaj edhe vendi i tij eshte ne Beograd.I njajti ishte kunder vellezerve Gervalla,komandantit legjendar Adem Jashari,shkrimtareve te mirefillte Fadil Shyti,Bqeqir Elshani,Faaik Smajli,Flori Bruqi,Riza Grejqevci,Iljaz Prokshi,Kolec Traboini,Vitore Leka, Mardena Kelmendi, si dhe shume shkenctareve qe i kryqezoi!!!
Pra,Bahtir Hamza ishte edhe kunder UCK-se,AKSH-se dhe shume fytyrave te ndritura te luftes clirimtare(Ramush Haradinajt etj)....Ky vendin ne Kosove nuk e ka,kete po e kerkon edhe Beogradi te shpalle si qytetare nderi...
Ramadan Avdimetaj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 44
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

UDBja Bahtir Hamza Empty
MesazhTitulli: Re: UDBja Bahtir Hamza   UDBja Bahtir Hamza EmptyThu Jun 04, 2009 7:15 pm

ju vet udbashe jeni.
Thaqi ramushi ,ju qe luftuat e tradhtuat.Si spo te vejn turp ti thuash udbashe njerezve a vet bashkpunoni me udbashet serbet.Qudi te qmendur. fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja


Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 61
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

UDBja Bahtir Hamza Empty
MesazhTitulli: Re: UDBja Bahtir Hamza   UDBja Bahtir Hamza EmptyThu Jun 04, 2009 8:07 pm

PSE MOS JE TI AI BAHTIR HAMZA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 44
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

UDBja Bahtir Hamza Empty
MesazhTitulli: Re: UDBja Bahtir Hamza   UDBja Bahtir Hamza EmptyThu Jun 04, 2009 9:31 pm

jo je ti me zi se ai bile.
njere shqiptaria kushe thirret ne ushtare te ,,uck"
Mos flliq emrin e uck te vertet .
Adem jashari dhe fehmi Lladrovci.
Ata ishin ne te vertet Komandant Kumanova .
SA per ty farkiste bashkpunetore serbe qe na prut ne kete gjendje te mjere.
Bile mu kan si ti nuk paraqitem fare.
PO nuk e kishe gajle as ftyre.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja


Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 61
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

UDBja Bahtir Hamza Empty
MesazhTitulli: Re: UDBja Bahtir Hamza   UDBja Bahtir Hamza EmptyFri Jun 05, 2009 7:57 pm

o detektiv o poet me 100 emera lexoje shkrimet e tua qka ke shkruajtur per I. Rugoven ne malsia.org edhe pejgamer e ke quajture
se ti je ajo mbeturina qe kur ishe ne kosove askushe ste beri hesap se ti e di mire edhe ne se kush je ti ti je njeri i shitur edhe pse ke qen i denuare politikisht edhe burgun e ke hanger pa asgje hiq kur tu ka shqiptue denimi te ka ra te fikt ne salle edhe ke bertit ku ku per mue ti je ai qe i thua vehtes edhe me shkrimtare se kadare por je njeri i smure mentalisht mos harro edhe ne nje teme qe ke shkruajtur per nje hero ti do japish llogari her do kur per ate dokumentin qe e ke botuare ne internet dhe per shume sene te tjera ka kush mirret me ty
Mbrapsht në krye Shko poshtë
detektivi
Anëtar i Suksesshëm
Anëtar i Suksesshëm
detektivi


Male
Numri i postimeve : 2116
Age : 44
Vendi : Here ne kosove here ne Evrop
Profesioni/Hobi : zbulimi i tradhtareve dhe hajnave
Registration date : 15/03/2009

UDBja Bahtir Hamza Empty
MesazhTitulli: Re: UDBja Bahtir Hamza   UDBja Bahtir Hamza EmptyFri Jun 05, 2009 8:20 pm

Une nuk kam 100 emra po kam nje ,une Rugoven kurre nuk kam lavderue si ti Fazliqat salat e Rugovat.
Dhe kurre nuk i bi pishman .
Ai per mua ka qen tradhtare dhe eshte.
me keta qe shpallen kosoven multietnike pa komb pa ushtri.
Kadare eshte berllog per qeshtje politike .Eshte servil i frances ,po ti qenke hajvan dhe kurre llogari une nuk jap .Se juve shpijunave sja rrasi hiq.
Ju vetem lehni.
Ti as qe me njef mue e ne ti te njofim se kushe je qfare laperi je dhe qafre farkisti!
Une nuk ju kam frigue as Milloshit as askujte ne jeten time vetem zotit.
Me ty shume shpejte dote takohemi dhe bisedojme nja dy fjale.
Mos i quaj patriotet ,,tradhtare dhe mos u mire me fjale sakaqesh! Se kishe deshire me bajte fjale si grat e keqija.
Dhe mos shkruaj pa lidhje se ti nuk ke lidhje se kushe jam une a kam qen ne burge kure jam denue.
mentalishte je ti i semure dhe shko kontrollov njehere se po me dhimbesh vella se se shpejti ke me marue. fla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
agim__barja
Anëtar i Besueshëm
Anëtar i Besueshëm
agim__barja


Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 61
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

UDBja Bahtir Hamza Empty
MesazhTitulli: Re: UDBja Bahtir Hamza   UDBja Bahtir Hamza EmptySat Jun 06, 2009 10:37 pm

hahahaha sa humor pa lidheje urno ketu jam ne mitrovicen e isa boletinit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content





UDBja Bahtir Hamza Empty
MesazhTitulli: Re: UDBja Bahtir Hamza   UDBja Bahtir Hamza Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
UDBja Bahtir Hamza
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Bahtir Hamza
» Erjon Hamza
» Ademi e Hamza e filluan luftën duke kënduar

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Bashkimi Kombëtar :: Shqiptarët :: Histori-
Kërce tek: