Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Mr.Sc MEXHIT MUSA

Shko poshtė 
AutoriMesazh
agim__barja
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 55
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Mr.Sc MEXHIT MUSA   Thu Jun 04, 2009 6:19 pm

Mr.Sc. Mexhit MUSA

Emri: Mexhit
Mbiemri: MUSA
Data e lindjes: 20. 01. 1966
Vendi i Lindjes: Bajgora, Komuna: Mitrovicė

Edukimi:
- 1972 -1980, Shkola fillore, Mitrovicė
- 1980- 1984 Shkolla e mesme e Mjekėsisė drejtimi-Teknik Medicinal, Mitrovicė
- 1986- 1992 Fakulteti i Farmacisė nė Sarajevė
- 1993- 1996 Specializimi nė lėminė e Kimisė Tok***ologjike nė Sarajevė
- 1997- 2003 Studimet postuniversitare –magjistratura nė Mjekėsinė Eksperimentale nė Fakultetin e Mjekėsisė nė Universitetin e Sarajevės

Pėrvoja nė punė:
Prej tetorit tė vitit 2006 punoj si ligjėrues i angazhuar nė fakultetin e Mjekėsisė –dega FarmaciTė dhėnat e kandidatėve dhe pėrmbajtja e referatit pėr zgjedhjen e Asistentit nė lėndėn Farmakognozi dhe Analiza e Drogave:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
agim__barja
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1410
Age : 55
Vendi : shqiperiaveriore
Profesioni/Hobi : EXSPERT I CESHTJESE KOMBETARE
Registration date : 24/10/2008

MesazhTitulli: Re: Mr.Sc MEXHIT MUSA   Sun Jun 07, 2009 2:30 am

.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mr.Sc MEXHIT MUSA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt :: Histori-
Kėrce tek: