Bashkimi Kombėtar
Mirė se erdhė nė forum " Bashkimi Kombėtar "
Qėndro i lidhur me ne ! Disponim te kėndshėm tė kontribojm pėr kombin larg ofendimet dhe zėnkat... 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriMesazh
xhiti
Anėtar i Besueshėm
Anėtar i Besueshėm
avatar

Male
Numri i postimeve : 1858
Age : 57
Vendi : Prishtine
Profesioni/Hobi : zbulim i tradhtarve
Registration date : 26/03/2009

MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   Mon May 31, 2010 4:00 pm

o more mixha selim kure te jeshe i zoti me zi ne lise
se ne toke eshte kollaje.
kete pune vetem shqiptari e bene edhe ne maje te lisit zine.
haaa na knaqe!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   Mon May 31, 2010 8:43 pm

xhiti shkruajti:
o more mixha selim kure te jeshe i zoti me zi ne lise
se ne toke eshte kollaje.
kete pune vetem shqiptari e bene edhe ne maje te lisit zine.
haaa na knaqe!
Ooooooooo ngadale he Xhit mos ben shaka se leht eshte me zi ne lise.

Ja une po ta tregoi nje varjante.

Merre nje Kazan si thot Mixha Selim dhe mbushe me uje, merri nja kater pes guer gelqere dhe hudhi ne kazan, me ta edhe ca vez dhe ato do te zihen ne maje te lisit per nje kohe te shkurte.
Xhiti burrat cka nuk bejne edhe Gocat i bej gra, hahahaha
Kerkoj falje nga lexusit qe dola jasht teme.
Mos e klikoni minusin hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   Mon May 31, 2010 11:58 pm

Driniiiii shkruajti:
xhiti shkruajti:
o more mixha selim kure te jeshe i zoti me zi ne lise
se ne toke eshte kollaje.
kete pune vetem shqiptari e bene edhe ne maje te lisit zine.
haaa na knaqe!
Ooooooooo ngadale he Xhit mos ben shaka se leht eshte me zi ne lise.

Ja une po ta tregoi nje varjante.

Merre nje Kazan si thot Mixha Selim dhe mbushe me uje, merri nja kater pes guer gelqere dhe hudhi ne kazan, me ta edhe ca vez dhe ato do te zihen ne maje te lisit per nje kohe te shkurte.
Xhiti burrat cka nuk bejne edhe Gocat i bej gra, hahahaha
Kerkoj falje nga lexusit qe dola jasht teme.
Mos e klikoni minusin hahahaha

Deklarat u shendrru ne grimca humori si dukete te kjo tem! Por edhe nje mos gje duhet pranu se sikure se nje mashkell se ben nje vajz grua, ashtu edhe nje grua e ben nje mashkell burr, se perndryshe gjith kishin mbete BOY... E tani cdo femre edhe po te jet ne moshen 50 vjeqar ndihet mir kur dikush i thot vajz e meshkujt zakonisht kan qef te thon jam burre edhe ne moshen e adolishences
.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BashKom
Admin
Admin
avatar

Male
Numri i postimeve : 767
Age : 48
Vendi : Prishtin
Registration date : 27/08/2009

MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   Tue Jun 01, 2010 12:11 am

Hallall ju koft prej deklaratave pasni dal nė tema kush asht burre kush grue pse po hini livadheve e pom shtini nė zahmet me mar .

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   Tue Jun 01, 2010 12:14 am

fionaa shkruajti:
Driniiiii shkruajti:
xhiti shkruajti:
o more mixha selim kure te jeshe i zoti me zi ne lise
se ne toke eshte kollaje.
kete pune vetem shqiptari e bene edhe ne maje te lisit zine.
haaa na knaqe!
Ooooooooo ngadale he Xhit mos ben shaka se leht eshte me zi ne lise.

Ja une po ta tregoi nje varjante.

Merre nje Kazan si thot Mixha Selim dhe mbushe me uje, merri nja kater pes guer gelqere dhe hudhi ne kazan, me ta edhe ca vez dhe ato do te zihen ne maje te lisit per nje kohe te shkurte.
Xhiti burrat cka nuk bejne edhe Gocat i bej gra, hahahaha
Kerkoj falje nga lexusit qe dola jasht teme.
Mos e klikoni minusin hahahaha

Deklarat u shendrru ne grimca humori si dukete te kjo tem! Por edhe nje mos gje duhet pranu se sikure se nje mashkell se ben nje vajz grua, ashtu edhe nje grua e ben nje mashkell burr, se perndryshe gjith kishin mbete BOY... E tani cdo femre edhe po te jet ne moshen 50 vjeqar ndihet mir kur dikush i thot vajz e meshkujt zakonisht kan qef te thon jam burre edhe ne moshen e adolishences
.
Kush kupton shpejte, nuk meson kurre!
Nje pune qe nuk din t'a bejsh vet mos u mundo t'i gjesh t'meta...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   Tue Jun 01, 2010 12:17 am

Driniiiii shkruajti:
fionaa shkruajti:
Driniiiii shkruajti:
xhiti shkruajti:
o more mixha selim kure te jeshe i zoti me zi ne lise
se ne toke eshte kollaje.
kete pune vetem shqiptari e bene edhe ne maje te lisit zine.
haaa na knaqe!
Ooooooooo ngadale he Xhit mos ben shaka se leht eshte me zi ne lise.

Ja une po ta tregoi nje varjante.

Merre nje Kazan si thot Mixha Selim dhe mbushe me uje, merri nja kater pes guer gelqere dhe hudhi ne kazan, me ta edhe ca vez dhe ato do te zihen ne maje te lisit per nje kohe te shkurte.
Xhiti burrat cka nuk bejne edhe Gocat i bej gra, hahahaha
Kerkoj falje nga lexusit qe dola jasht teme.
Mos e klikoni minusin hahahaha

Deklarat u shendrru ne grimca humori si dukete te kjo tem! Por edhe nje mos gje duhet pranu se sikure se nje mashkell se ben nje vajz grua, ashtu edhe nje grua e ben nje mashkell burr, se perndryshe gjith kishin mbete BOY... E tani cdo femre edhe po te jet ne moshen 50 vjeqar ndihet mir kur dikush i thot vajz e meshkujt zakonisht kan qef te thon jam burre edhe ne moshen e adolishences
.
Kush kupton shpejte, nuk meson kurre!
Nje pune qe nuk din t'a bejsh vet mos u mundo t'i gjesh t'meta...

Mvaret prej kapaciteti sa posedon njeri;nuk eshte jeta vetme praktik, shum me shum meson ne teori, PRAKTIKA tani eshte bere demo-de
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Xhemshiti
Anėtar i ri
Anėtar i ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 72
Age : 57
Vendi : shqperi
Registration date : 22/05/2010

MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   Tue Jun 01, 2010 12:19 am

Drini
Ju lutemi a keni mundesi ju te na sqaroni se per ēfare arsye paska dhene dorheqje,se ju thoni se xhiti nuk e ka spjegue mire.
Me konsiderate
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   Tue Jun 01, 2010 12:20 am

Kush kerkon sqarim, ai ka mesu dicka. Fusha ka syte e mali veshet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   Tue Jun 01, 2010 12:22 am

Xhemshiti shkruajti:
Drini
Ju lutemi a keni mundesi ju te na sqaroni se per ēfare arsye paska dhene dorheqje,se ju thoni se xhiti nuk e ka spjegue mire.
Me konsiderate
Per ke ke fjalen...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   Tue Jun 01, 2010 12:24 am

Driniiiii shkruajti:
Kush kerkon sqarim, ai ka mesu dicka. Fusha ka syte e mali veshet.SHum her ndodhe se nxensi posedon njohuri shum me shum se profesori ! thashe un me larte nuk kryen pun vetem praktika por teorija, mali esht per qoban e fusha per bujkun..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   Tue Jun 01, 2010 12:28 am

fionaa shkruajti:
Driniiiii shkruajti:
Kush kerkon sqarim, ai ka mesu dicka. Fusha ka syte e mali veshet.SHum her ndodhe se nxensi posedon njohuri shum me shum se profesori ! thashe un me larte nuk kryen pun vetem praktika por teorija, mali esht per qoban e fusha per bujkun..
Dikuna me i than shnet- i duket plaq. Seshte veshtire te besh kurore, por veshtire eshte te gjesh koke te mire per te...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   Tue Jun 01, 2010 12:39 am

Driniiiii shkruajti:
fionaa shkruajti:
Driniiiii shkruajti:
Kush kerkon sqarim, ai ka mesu dicka. Fusha ka syte e mali veshet.SHum her ndodhe se nxensi posedon njohuri shum me shum se profesori ! thashe un me larte nuk kryen pun vetem praktika por teorija, mali esht per qoban e fusha per bujkun..
Dikuna me i than shnet- i duket plaq. Seshte veshtire te besh kurore, por veshtire eshte te gjesh koke te mire per te...Shum me mir ndihete aje qe ne fun te tunelit sheh nje driite se aje qe ka terr gjith here.NE KOKEN E TE MEQURIT I BIEN KAPELJA E GJDO KUJT.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   Tue Jun 01, 2010 12:44 am

Kush eshte mesuar te fluturje ne qiell, nuk mund te ece ne tok.
Gjykon mendja , nuk gjykon mosha...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   Tue Jun 01, 2010 12:50 am

Aje qe fluturon shikon me mire, se ja ben te mundshem lartesija e aje se shikon prej se e largeti eshte larg-pames!
Perndryshe kurora e princeshes nuk i bi sherbetorve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   Tue Jun 01, 2010 12:55 am

Te flasesh apo te shkruash pa menduar eshte sikur ta zbrazesh pushken pa ven ne shenje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   Tue Jun 01, 2010 12:57 am

Shenj-tarit nuk i deshton kur e shtena ne numrin 10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   Tue Jun 01, 2010 1:03 am

fionaa shkruajti:
Shenj-tarit nuk i deshton kur e shtena ne numrin 10
Ka njerer qe nuk mendojne me thelle se nje fakt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   Tue Jun 01, 2010 1:04 am

Driniiiii shkruajti:
fionaa shkruajti:
Shenj-tarit nuk i deshton kur e shtena ne numrin 10
Ka njerze qe nuk mendojne me thelle se nje fakt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   Tue Jun 01, 2010 1:10 am

Driniiiii shkruajti:
fionaa shkruajti:
Shenj-tarit nuk i deshton kur e shtena ne numrin 10
Ka njerer qe nuk mendojne me thelle se nje fakt.

E c'fare nuk ka ne deti !?
ndojhere nje fakte mjafton te hap dhe te mbyll nje seanc parlamenti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   Tue Jun 01, 2010 1:14 am

fionaa shkruajti:
Driniiiii shkruajti:
fionaa shkruajti:
Shenj-tarit nuk i deshton kur e shtena ne numrin 10
Ka njerer qe nuk mendojne me thelle se nje fakt.

E c'fare nuk ka ne deti !?
ndojhere nje fakte mjafton te hap dhe te mbyll nje seanc parlamenti
Topat ne luft e femrat ne forum gjithmone thon fjalen e fundit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   Tue Jun 01, 2010 1:17 am

Driniiiii shkruajti:
fionaa shkruajti:
Driniiiii shkruajti:
fionaa shkruajti:
Shenj-tarit nuk i deshton kur e shtena ne numrin 10
Ka njerer qe nuk mendojne me thelle se nje fakt.

E c'fare nuk ka ne deti !?
ndojhere nje fakte mjafton te hap dhe te mbyll nje seanc parlamenti
Topat ne luft e femrat ne forum gjithmone thon fjalen e fundit.TRIMI i mir me shok shum
?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   Tue Jun 01, 2010 1:26 am

Tek dera e tshurdhit, sa te dush trokit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   Tue Jun 01, 2010 1:29 am

Driniiiii shkruajti:
Tek dera e tshurdhit, sa te dush trokit.I verber eshte aj qe ka sy po nuk don te shikoj
me mir te jesh shurdh se te humbasesh te pamrite
edhe nese te len veshet kalon te opcioni i dyte lexon se ke sy e nese te len syte terr e ke cdo her zi
.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Driniiiii
Miqte e Forumit
Miqte e Forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 3254
Age : 37
Vendi : Belfast
Registration date : 17/02/2009

MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   Tue Jun 01, 2010 1:35 am

fionaa shkruajti:
Driniiiii shkruajti:
Tek dera e tshurdhit, sa te dush trokit.I verber eshte aj qe ka sy po nuk don te shikoj
me mir te jesh shurdh se te humbasesh te pamrite
edhe nese te len veshet kalon te opcioni i dyte lexon se ke sy e nese te len syte terr e ke cdo her zi
.
Syte dhe veshet e njeriut jane deshmitare te keqij, nes mendja nuk eshte e arsimuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
......
Anėtar Nderi
Anėtar Nderi
avatar

Female
Numri i postimeve : 4682
Age : 30
Vendi : Atje ku un dua ..............
Registration date : 24/05/2009

MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   Tue Jun 01, 2010 1:37 am

Driniiiii shkruajti:
fionaa shkruajti:
Driniiiii shkruajti:
Tek dera e tshurdhit, sa te dush trokit.I verber eshte aj qe ka sy po nuk don te shikoj
me mir te jesh shurdh se te humbasesh te pamrite
edhe nese te len veshet kalon te opcioni i dyte lexon se ke sy e nese te len syte terr e ke cdo her zi
.
Syte dhe veshet e njeriut jane deshmitare te keqij, nes mendja nuk eshte e arsimuar.


GatishmEria per tu ndeshur me tė verteten- tregon sinqeritetin njerezor!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
DEKLERATE - FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE
Mbrapsht nė krye 
Faqja 7 e 10Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Bashkimi Kombėtar :: Shqiptarėt-
Kėrce tek: